Treść opublikowana przez runmadafaka
-
Sprzedaż seicento przed pływem 6 miesięcy
przy sprzedaży trzeba było dalej pisać 2tyś..
-
Sprzedaż samochodu za wschodnią granicę
normalne, często do nas przyjeżdżają ukraińce jak mamy jakies subaryny czy lancery, z tego co zawsze robimy, to zwykła umowę czy fakturę i to wystarczy, ale oni zawsze mówią, że mają swojego człowieka który ma polskie papiery i im to przeprowadzi przez granicę..
-
[INNE] A6 C5 na cd nie grają tylne głośniki
witam, problem mam nastepujący, mam nieoryginalne radio, a instalacje seryjna, bez bosse. sęk tkwi w tym że gdy słucham radia działa wsyzstko, przó tył i sub, natomiast na cd działa tylko przód może ktos mial podobny przypadek i wie co zrobic, nie mogłem znaleźć nic podobnego
-
Pytanie o coś mocniejszego
ja tam codziennie pije krupnik cytrynowy i nadal smakuje :> macie jakis sprawdzony przepis na cos podobnego w własnym wykonaniu? spirytus mam dobry.. 60 litrów
-
[INNE] AUDI A6 Magiel z servotorniciem i bez
witam, mam taki problem, do wymiany mam magiel, ale nie mam pojęcia czy mam z servotroniciem czy bez, na dodatek zblizaja sie swieta i niechailbym zostac bez auta na ten okres, czy poza tym ze przy servotronicu jest czujnik to one sie czyms roznia? co bedzie jak mam servotronic a zaloze taki bez?
-
Podatek od darowizny i przyprowadzenie auta bez tablic.
handlujemy troche wszystkim, i ostatnio naprawde dlugo kminilismy nad tym tematem.. w naszym wypadku był to bus ale: jeśli masz ważne zjazdówki to i auto jest ubezpieczone, jeśli nie w sumie nie ma wyjscia poza jednym: drukowalismy tablice rejestracyjne, ubezpieczylismy go na miesiac za 80 zl i tak jechalismy, przeglad mielismy ważny.. niestety jest to rozwiazanie tylko na papierze, tak naprawde w razie kolizji nikt nie wyplaci odszkodowania...
-
Sprzedaż auta. Koszty
CO urząd to inna wersja.. w mielcu nawet jak opłacasz pcc-3 to i tak nic nie podbijaja.. do 1000 zł nie trzeba nawet zgłaszać jak to Twoje pierwsze tak kupione auto to powinni przymknąć oko w US
-
Uwaga - oszust działający na forach o tematyce motoryzacyjnej
nie dziwiłbym sie gdybym słyszał te historie od ludzi starszych, czy kogoś kto nie korzysta z internetu, ale jak mówi o tym użytkownik jakiegoś forum ot nie mogę wyjść ze zdziwienia.. przeciez o tym jest na każdym forum co chwila głośno
-
Problem z zarejestrowaniem mojego audi.
dowiedz się czy w przeciągu ostatnich lat albo tego roku tato nie otrzymał już jakiejś darowizny..
-
[ALL] Auto po malej kolizji, naprawa/wymiana pasów i airbag'u...prosze o pomoc/opinie
pas będzie się zacinał ale nie będzie się naciągał w razie wypadku, trzeba kupić pas i poduche , dać sensor airbaga do zrobienia i potem wszystko pospinać 10000 to chora cena.. 1000 zl powinno wystarczyć
-
Sprzedaż auta a wydział komunikacji
do 900 zł nic nie trzeba opłacać..
-
[ALL B5] Audi A4 + laweta ... Jak to jest ???
pożycz transita skrzyniowego czy jakieś takie auto na które zmieści sie astra i jedziesz;) byle jakim widlakiem wsadzisz a taki transit spali mniej niz audi z laweta
-
Szukam użytkowników leonów
tak jak ktoś wyżej napisał, niestety większość leonów to wraki.. sprzedałem swojego w kwietniu tamtego roku i na allegro niektóre sztuki to te same które stały wtedy gdy ja sprzedawałem nawet nie porównujcie a3 do arl-a bo a3 to kupa i tyle bierz ładnego arl-a i czipuj! :>
-
Muzyka w naszych autkach
panowie prośba.. taka nutka coś w stylu basta rhymes, typowo czarna nutka chyba zmixowana przez jakiegoś dj-a z lekkim basikiem, nie jest to najnowszy jakiś hit ale często ją słyszę w klubach i nie wiem co to jest, jakieś propozycje?
-
Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?
2 audi miałem prywatnie, ojciec też ma b7 s line i wszystko ładnie wszystko spoko tylko jedna rzecz mnie boli.. nie ta oś napędza te samochody :gwizdanie: dlatego teraz jest e39
-
[ALL] Wywołanie usterki - RENAULT
narzucaj śrub i nakrętek do silnika :> a tak poważnie to ja bym coś koło sondy lambda się kręcił
-
A6 do ślubu - kilka technicznych pytań do świeżych Młodych lub znających temat
co do ceny to w całej polsce pewnie inne, ja jeździłem tylko dla znajomych także nie brałem wiele w moich okolicach para młoda jedzie sama bez świadków to na bramach poprostu mowiłem, że nic nie mamy a świadkowie im cos dadzą albo rzucałem drobne.. chyba każda kwiaciarnia stosuje przyssawki
-
Taki tam miejski hatchback Seat Leon Fr
zaqpomniałem.. temat można zamknąć, od dłuższego czasu gosci 530d
-
50-70 tyś zł w co zainwestowac?
nie wiem jak to jest z takimi pieniędzmi, ale mniejsze kwoty to tylko handel... nie tylko samochodami. np na Towim miejscu zainteresowałbym sie czy nie ma gdzieś w pobliżu handlarza który jezdzi do niemiec na tzw wystawki.. kilka razy spotkałem sie na giełdzie w sandomierzu ze chcieli sprzedać na wiosne przykladowo calego busa nart po 50-100 zl za pare, a cena takiej pary używanych nart czy deski jest wiadomo jaka :> handlować mozna doslownie wszystkim, trzeba tylko poszukać troche, no chyba, że nie masz czasu, miejsca..
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mhm.. jak taka pogoda sie utrzyma to pewnie wpadne na najblizszy
-
Pytania i odpowiedzi jak używać napędu QUATTRO
przeczytaj wyraźnie... o blokowaniu mostu pisałem w sensie wprowadzania w poślizg a nie w trakcie, choc na sniegu i to da się zrobic.. poprostu jezdze teraz e39 czyli typowym rwd i do wprowadzania w jaki kolwiek poślizg nie używam ani rękawa ani sprzęgła, dojezdzam na 3 biegu, redukcja na 2 i lekkie wachnięcie kierownica po czym gaz i auto leci bokiem a na dodatek mamy dośc wysokie obroty i można gazem kontrolować
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam, jestem z mielca i ogólnie rzadko udzielam sie na forum ani też nie mam juz audi, ale regularnie czytam i lubie tę markę totez mam pytanie czy na zimowych spotach poza spotkaniem i rozmowami cos sie dzieje? slizgacie sie na jakims placyku lub cos w tym stylu? chetnie wpadł bym pojeździc w jakims fajnym gronie i pogadać bo u nas ciągle tylko to samo :>
-
Pytania i odpowiedzi jak używać napędu QUATTRO
posiadacze quattro cos mało sie tu popisuja.. po pierwsze to wyłaczone esp i wyciagniety bezpiecznik od absu po co? jak nie wiecie to wytłumacze.. po 2 pierwszą radą dla tych którzy nie ogarniaja quattro jest to, że gdy juz lecimy bokiem- bez znaczenia jak sobie w niego auto wprowadzimy, ręcznym, wachnięciem, blokowaniem mostu*, czy strzałem ze sprzęgła- jest to, że żeby płynnie latac bokami dodajemy gazu gdy auto leci bokiem i kontra a gdy samochód zaczyna się prostować odpuszczamy gaz i dopiero jak samoczynnie "przerzuci" nas na druga strone gaz aby jeszcze bardziej wciągnęło nas w poślizg.. dodałem * bo nie mam pojęcia czy blokowanie mostem działa w quattro tak samo jak w rwd.. a i najważniejsze.. bieg na którym bedziemy lecieć w łuku wbijamy przed zakretem a w poślizgu ładnie obie ręce na kierownicy proponuje oglądnąć kilka onboardów i sie nauczyc- o wiele łatwiej
-
[B5 AFN] Szybkie pytanie o docisk
czy do silnika afn mozna zastosowac docisk z 1z nie zmieniajac nic innego?
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
z tych co posiadałem na własnośc to 1. Lanos 1.6 sx z gazem 2. a4 1.9 tdi avant 98 3. audi 80 b3 1.8 lpg ( mialem przez dwa tygodnie, kupione za 900 zl:)) 4. seat leon fr arl 5 jednoczesnie przez miesiac astra g 2.0 hatchback 6. aktualnie a4 1998 rok afn quattro i lancia kappa 2.0 t