Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kur...a tak coś czułem że jest coś na rzeczy bo się ostatnio wszędzie spóźniam ale teraz już wiem jak się tłumaczyć no zapieliśmy wagi zrobiliśmy logi i po parówie ale jak to widać Grześ u ciebie czasem niestety nawet Q nie wygra z ułańską fantazją kobiet ale jak to pisał wieszcz "zawsze to przynajmniej nowy lakier
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
te lancer widziałem że ostro sygnetem po ulicy teraz szorujesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No decydujcie się bo za chwile muszę wyjść
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to żebyś się nie ździwił jak w bukowinie samochód zostawisz na dole przewiduje taka opcje :gwizdanie: wezme tez linke ze soba, bo wiem ze Ty Tomku zawsze taki pomocny jestes i napewno mnie pod ta gorke wycharatasz oczywiście ja tam już od rana będę na ciebie czekał i od rana podjazd będę podlewał żebyś mógł pokazać klase jak bokiem na podjazd wchodzisz a co będzie dalej to się zoabczy (z górki na pazurki)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to żebyś się nie ździwił jak w bukowinie samochód zostawisz na dole
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to się może za bardzo pośpieszyliście z tymi gumami bo już w zeszłym tygodniu zima pokazała pazurki a w tym też ma być powtórka no ale jak to mówią zawsze to nowy lakier
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tiaaaa byle by Cię najpierw prostata nie dopadła bo możesz się nie załapać z wynikiem na benchmark i ci kibel nie udostępni linka do transferu BTW może będzie kulig http://www.accuweather.com/pl/pl/lesser-poland/zakopane/forecast2.aspx
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie HTC pfee a mógłbyś rozwinąć tą głęboką myśl ? chociaż może nie bo ty to pewnie nawet kibel masz z logo jabłka ze wskaźnikiem szybkości transferu moczu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chętnie odrobie za wczoraj HTC Desire miał ktoś do czynienia ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czemu nie byłes wczoraj na spocie ? :bicz3: :bicz3: :bicz3: niestety przed spotem byliśmy w gościnie i miałem się urwać koło 19 ale mi nie dali wyjść ;( Pani domu wyjechała z taką kolacją że sorry ale KFC wymiękka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aaa.... też przybije beretem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
strzała z rana Żeby tył był kozacki to optymalne ET to 20-25 przy feldze 7,5-8" czyli jak masz felge z ET 43 to dystans 20 będzie OK . Przód względem tyłu jest o 10mm bardziej wypchnięty. Dystans 10mm coś Ci poszerzy ale szału nie budziet a śruby musisz mieć dłuższe bez dwóch zdań o tyle o ile dokładasz dystans U mnie tak to wygląda na rs-ie z ET20 felga 7,5" opona 18/245/40 nie może być chyba się ogole
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też jak wpadnę to później więc przesuniecie mile widziane dokładnie te do 2004 ale te w góre mają właśnie takie duże ET więc do A4 też kupa Moje się malują zdecydowałem się rozbić komplety i z tyłu będzie ET20
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za mikrospocika Przepraszam jeszcze raz że tak niefajnie wyszło i obiecuję że następnym razem wszystko pójdzie po naszej myśli czyżbyś wrócił do domciu użygany i ujszczany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie to samo miałem powiedzieć i pewnie przejazd pod skocznię to też się pójdzie paść
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
2012 coraz bliżej czas się pakować Pany na łykend zlotu ma być w Zakopcu pożegnanie Małysza ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bardziej bym się cieszył że tu jaśki nie wyskoczyły bo to uderzenie by tak podchodziło. Widać że w belke dostał maska poszła w namiot więc uderzenie nie było delikatne a już nieraz widziałem że auto lekko ubite przodem stało z otwartymi jaskami. Czujniki zdrzeniowe są w okolicach czubków podłużnic to właśnie dlatego belka lubi przenieść wstrząs i jaśki mówią dzień dobry więc mogłobyć dużo bardziej pozamiatane ale widocznie nie wytracił na tyle gwałtownie prędkości żeby dostało sygnał z ABS/ESP że coś jest nie tak żeby komp od jasków dał strzał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak nawet 4 :wallbash: od klubu A4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No chyba z liścia :naughty: eeee... no chyba przez te 5 godzin się polubili
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ojtam ojtam to nie wiesz że dzisiaj mają święto i wszędzie pierwszeństwo :gwizdanie: ale kwiatka jej się rozumie dałeś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber też już zmienił i oprócz tego maskę zderzak błotnik i jeszcze coś tam coś tam no i oczywiście new lack 3 godziny się pocieszył autkiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witamy myster kropka pierdzi pupke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo takie śruby to "wypas" zazwyczaj są kute jako jedna całość a takie są dużo trudniejsze technologicznie do wykonania no i jest lepsze centrowanie śruby w otworze bo śruba lekko pływa na podkładce czyli lepszy docisk i bezpieczeństwo że się nie odkręci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak mi się wydaje dwuczęściowa tzn że śruba składa się z : śruby + podkładki osadzonej na gorąco w podtoczeniu śruby przez co nie da się jej ściągnąć. Podkładka jest specjalnie uformowana. Od strony łebka śruby jest płaska od strony felgi jest półkolista. Robi się tak po to żeby podczas dokręcania śruba nie wyrabiała gniazda otworu felgi bo w takiej śrubie podczas dokręcania łeb śruby ora podkładkę która jest odkuta z podobnego materiału jak śruba więc hu.. się jej dzieje w porównaniu do "miękkiego" gniazda dla śruby w feldze. [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 18:46_________________________________________________ pier...lisz a ja myślałem że to może coś do utwardzania zawiechy bo to wersja 3,2FSI 250PS i takie agro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak mają te same wymiary to niczym się nie różnią chyba że kluczem ale w VAG z tego co widziałem to wszystko jest na 17-ke. Może być też różnica w miseczce styku śruby z felgą ale w to też nie wierzę bo z tym co się spotkałem w audi i VW to wszystkie wyglądają tak samo jesli chodzi o kształ styku śruby z felgą (półkolista nie stożek) jedyne co mi się nasówa to że jest to śruba dwu-częściowa czyli miseczka jest w formie półkolistej podkładki i może to jest róznica między nimi że te mają coś takiego a zwykłe są kute jako całe [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 18:05_________________________________________________wie ktoś do czego jest ten przycisk S-line i ten całkiem po lewej to kokpit A3 sportback-a