Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kropke mu kropke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
było się uczyć to byś nie musiał wstawać z rana :> czyli Zieluch chyba mówił prawdę to ci permamentny inwigilator z BB a za co ta kropa czyżby ktoś się nie poznał na wysoce inteligentym i wysublimowanym humorze Siemiana
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no niestety czasem w gabinecie przyoszczędzamy ale zawsze się pytam pacjenta z której strony chce w dziąsełko od środka (igełką) czy z zewnątrz idziemy spać nara Sprawdzimy skrypt o którym mówił Zieluch zobaczymy jak szybko się pojawi SIEMIAN
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
plac targowy Bieńczyce pierwsze piętro to punkt mojego kuzyna, zapytaj o rafała Dżordża i powiedz że jestes ode mnie Łukasz serio czy mnie z ty dżordżem na dzide nabijasz bo gość wyciągnie z zalady bejsbola bo mu dżordż kase wisi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Potrzebuje sciągnąć simlocka z Nokia E51 gdzie w Hucie uderzyć albo pobliżu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i tak Ci nie uwierzę że masz gładką skórę na udach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale czy to aby jest na pewno bezpieczne a jak mi ktoś napisze " cześć nazywam się Pierr ...Pierr Dolny i też mam 6 lat" i gładką skóre na udach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziadki nie mają GG :polew: :polew: sklej .....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No widziałem jak za nami wyskoczyli bo chyba mnie widzieli jak dohamowywałem przed światłami i wskoczyli za ciebie licząc że może wydre z pod świateł ale nie ze mną takie numery bruner
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w subarze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tiaaaa tak jak moja 1600 + ja =1680 tak coś czułem patrząc w lusterko że to musi być dużo lżejsze jeszcze jeszcze dwóch takich jak wy i wtedy byłoby dopiero po równo bo widać było że jak na 150km to i tak dobrze szło 18" 8J ET43 zmień diete i sklej...... zobaczymy gość mówił że na tych kołach auto wyjechało z salonu i było robione pod zamówienie może mu je pomalowali ? zobaczymy mnie to fafik byle by nie straszyły za tą cenę za ori No jakbym wam wsadził automat w tą subarę i 150kg do bagażnika to bym pewnie widział za sobą światełko w tunelu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
grypa żołądkowa Cuber ile ta subara waży ? takie te fele
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to były ori dzwoniłem do gościa miał A6 C6 na zamówienie robiona za 340tyś i te koła tez na zamówienie kupiłem u niego letnie też na zamówienie były przed chwilą wystawił z nimi aukcję
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cena też niezła jesli to ori. Ta felga super wyglada w ruchu już je ktoś przytulił dla mnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobra zima i można w nich make'up-a zrobić bez lusterka http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-z-oponami-audi-a6-a4-18-i1453847579.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no 20:30 HT
-
[ALL B6] Wyeliminowanie "pierdzenia" w avancie przy słuchaniu muzyki
:polew: :polew: nazwa tematu ja już za to się kiedyś zabrałem ale miałem ten boczek ściągnięty przy okazji innej roboty i wtedy nie wiedziałem że to jest jej wina.Byłem przekonany że coś chyba wpadło do pudła od subwofera albo membrana głośnika o coś uderza albo jest rozerwana ale w końcu to olałem bo całkowite zaklejenie to zły pomysł bo te kratki służą do przewietrzania samochodu więc jeśli je zakleicie całkiem to będą wam parowały szyby i będą się też ciężej zamykały drzwi (będą odbijały) ja to olałem bo w sumie to słyszłaem to w garażu jak składałem auto ale potem podczas jazdy to trzeba być audiofilem żeby to usłyszeć no chyba że u mnie jest to słabsze niż u was. własnie coś tak ostatnio czułem u ciebie nie świerze powietrze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jaki obeznany Pablo się napatrzył na to zdjęcie "ze spiep.. wakacji" i mu smaki przyszły bo jak już wkładać do ust to lepiej wiekszą i smaczniejszą to teraz takie ma MPK kolory
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zagęszczaj ruchy może się uda na dzisiaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chętnie godzina też pasi (20:30) zabieraj ten bigos Karol :polew: :polew: ale Ci się trafiły jelenie załamka na wakacjach (nie otwierać przy dzieciach tylko dla dorosłych ) http://s4.postimage.org/x0zaloepp/Spieprzone_wakacje.jpg
-
[ALL B7] Montaż bixenonów skrętnych w miejsce zwykłych bixenonów
Nie nic takiego nie ma owszem mam drgania prawej lampy ale na postoju gdy wrzucę D-rive (automat) z hamulcem bo wtedy lekko obroty spadają ale to tylko prawa jak daje na luz to już nie drży ale z tego co już kiedyś na ten temat rozmawialiśmy to bardzo częsty efek u nas właśnie na prawej lampie może jest to powodem tego że jest ona po stronie gdzie jest więcej dziur w jezdni więc częściej dostaje w dupcie ale w czasie jazdy nic nie drży a dobrze się przyglądnąłem bo przez kilka dni przyglądałem się czy mam je równo bo po zmianie na AFS musiałem ustawiać na nowo samopoziomowanie a ile masz najechane w tym exeo ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko komu to wejdzie :gwizdanie: jak popieści to się zmieści
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakby kogoś http://allegro.pl/kola-letnie-audi-255-35-r20-szt-4-i1451233913.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kiedyś ktoś pokazywał filmik jak się gałąź wbiła przez szybę ale to na tym zdjęciu rozwala Przypuszczam że ten zawinięty czubek pewnie rozszarpał mu dłoń dociskając ją do kiery bo w sumie to cały czas się zastanawiałem czemu ma tak poważne obrażenia po prawej strony (od środka auta) jak pilot wyszedł bez szwanku wydawało mi się że to grodź tak się wbiła a razem z nią deska i to one go tak pokiereszowały ale teraz już widać co się stało dokładnie trzeba powiedzieć że znowu miał chłopak niesamowite szczęście w tym nieszczęściu bo mogła ta barierka wyjść przez niego Przypomina mi się wywiad Hołka który spytany co robi gdy widzi że traci kontrolę nad autem i nie ma już szans na jego opanowanie Powiedział:" Staram się zrobić dwa razy mniejszy i patrzę gdzie wchodzi twarde"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tiaaa...... ja też jakiś oglądałem nie pamiętam tytułu i zakończenia bo nie dotrzymałem do końca idę umyć ryja i może jakoś się uda zasnąć