Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo on jeździ z zimnym łokciem i mu prze okno je wywiewa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
piątkę verwy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no bo tak coś właśnie widziałem że coś za bardzo zostawałeś myśle sobie nie poznaje kolegi czyżby cochones już nie te masz jakiś program czy seria? bo jeszcze twej a4 nie widziałem, i się z chęcią z tobą z ciekawości zepne, mam nadzieje że z 200 km mi jeszcze zostało no to mogłeś się dzisiaj rozglądnąć po pasciach to byś może moją dojżał ale u mnie po dzisiejszym to już też pewnie tylko 3 gary chodza więc QPA
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widzę ze mnie już ubiegli
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to chyba 18" no widzisz kolego GRUCHA jednak tez nie wiesz wszystkiego to są 19" http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=86526.0;highlight=cupra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no bo tak coś właśnie widziałem że coś za bardzo zostawałeś myśle sobie nie poznaje kolegi czyżby cochones już nie te
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wiem czy bym je chciał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ta M3 to kiepsko zrobiona bo nie wyrezali head'up-a sorry może tu kogoś urażę ale nie jara mnie motoarcheologia więc się przyznaje że takich szczegułów nie koduje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dają radę A za***ista była ten niebieski mustang cobra 500, 500KM na pokładzie miałem okazję pojeździć taką cobrą, po suchym strach a po mokrym to już dramat [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 23:12_________________________________________________ Dają radę A za***ista była ten niebieski mustang cobra 500, 500KM na pokładzie miałem okazję pojeździć taką cobrą, po suchym strach a po mokrym to już dramat miałem okazję pojeździć taką cobrą, po suchym strach a po mokrym to już dramat spoko zrozumieliśmy nie musisz tyle razy powtarzać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobre ale najlepszy jest ten koleś w okularkach na końcu :> no może B5 to nie mój konik nie śledzę tematu ale jak to się ma do naszej rozmowy na temat wpasowania felg w B7
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja mam różowego może Ci jeszcze nie dojżał wystaw do słońca To S4 więc się ma nijak do błotników w standarcie i gucio mówi jakie moga być fele niski zawias i tyle ale jak to się ma do tego jaka fela wejdzie w B7 taaa..... to spytaj się Adamoo jakie ma szerokie te fele i jaki jest kapeć bo widać że ma kapcie dużo za wąskie do tej felgi bo pewnie jakby był nominał to by guma wystawała poza obrys i waliła w krawędź a to zdjęcie z boku tez jest pod kątem i wydaje mi się że felgi wystają tyle że w tym ujęciu tego tak nie widać patrz jak to wygląda u mnie na 7,5" z ET20 jakbym założył takie za wąskie kapcie też by pewnie wyglądło że jest OK KarolI jak tam rejsing bo tam mogłem pokazać pazur dawałeś gdzieś na maxa ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://allegro.pl/audi-a4-s4-rs4-fotele-tapicerka-skorzana-skora-rs4-i1436966882.html http://allegro.pl/audi-rs4-caly-na-czesci-audi-rs-4-b7-8e0-i1436503509.html http://allegro.pl/audi-rs4-silnik-kompl-4-2-v8-bsn-60tys-km-gwaranc-i1436967165.html Potwierdzam warto pójść na "Och Karol" już dawno nie byłem na polskiej komedii na której autentycznie można płakać ze śmiechu a nie z politowania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nieżle mu idzie, gość pozytywnie zakręcony myślicie że z tego by coś ten gostek też coś wyrezał http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=141044049&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&maxPrice=25001&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&daysAfterCreation=1&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2002&maxConstructionYear=2004&tabNumber=2
-
[ALL] Lakierowal już ktoś tym swoje fele ??
udeż w w taki zakład jak Ci Prezes polecił. Renowacja felg tylko proszkowo bo zwykłym lakierem to bez bezbarwnego to zaraz zajdą pyłem z klocków (ten sprey to lipa) a z bezbarwnym i tak zaraz się lakier złuszczy bo 1 lub 2 sezoanch zwłaszcza od myjki ciśnieniowej. Felgi bardziej niż karoseria pracują temreraturowo i zwłaszcza zimą mogą się nagrzewać (jak dajesz po heblach) i szybko stygnąć a ten proces będzie powodował wcześniej czy później pęknięcia i łuszczenia. Lakier proszkowy jest dużo bardziej odporny mechanicznie a pokażą Ci kolornik RAL-a i wybierzesz sobie co będziesz chciał i jak za jakiś czas coś przytszesz porysujesz itp. to oddasz tą fele byle gdzie podasz RAL i bedzie kolor taki sam jak reszta a przy malowaniu pistoletem i to jeszcze z grubym ziarnem to uzyskać ten sam odcień to prawie nie możliwe niedoświadczony lakiernik może za każdym pociągnięciem pistoletu położyć inaczej odcień srebrnego met. to najgorszy kolor do malowania .
-
Znaczenie ET Felgi
http://www.felgi.pl/informacje/v/257/1364/szerokosc_felgi_i_odsadzenie_et__offset_.htmlx
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dla konesera Pablo może komuś potrzebna glebogryzarka to od razu to mają ale cena kox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty nie wiesz że masz wp***dol :decayed: Jak by łebki nie przespały lekcji fizyki to by może zauważyli że nie ma bata żeby dostać z prawego liścia i farba się mogła też znaleść po prawej stronie jakby lał z lewej to co innego na spocie Pablo ci zademonstruje jak to powinno być fachowo zrobione http://allegro.pl/amerykanskie-felgi-szprychowe-opony-i1432009146.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzień dobry przepraszam czy tu biją
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to ja też w swojego coś zarezam r-ósemki jadę po baterie R8 do pilota w kluczyk poskacze i może wejdzie niech ma niunia coś z górnej półki od razu się zrobi bardziej sportowo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co rezasz? jak to co ?! R8 jak ten kolo z filmiku od Wąskiego David uznał że to nie dużo roboty zmienić literkę z B na R i będzie R8
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
a jak się uaktywnia tryb pracy normalnej względem magazynowej czy czujnik np. wykrywa ruch i wtedy się uaktywnia a gdy "stoi" to jest tryb "storage" ?
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
OK dzięki za info. Tak mam PDC dlatego ten mod byłby u mnie w miarę prosty do zrealizowania i dlatego pyałem się o tą linię K do zegarów bo musiałbym tylko dla niej pruć sporo plastików a tak to tylko boczek bagażnika. Kupiłem fele z czujnikami więc zainteresowalem się tematem tylko że jeszcze nie wiem z którego roku są czujniki (jeszcze ich nie widziałem) a z tego co pisałeś to baterie są na 7lat i to mnie ciekawi czy jest jakaś możliwość sprawdzenia tej bat. tzn. czy jest demontowalna czy też nie bo na zdjęciach tych czujników w necie nic nie widzę żeby było widać jakąś "klapkę" czy te czujniki są "jednorazowe" ?
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
"Bart-S" opis :oklaski: będę może z tym działał Ale mam pytanie czy to połączenie mostka linii K A76 dla zegarów na tym diagramie poniżej jest już zrobione czy trzeba go też dorezać czyli czy trzeba ciagnąć ten kabel od 7 pinu złącza OBD
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wersja wyjściowa niezły BATMOBIL ale to co gość zrezał na końcu szacun wzorowy przykład zdrowego połączenia zdolności wyczucia lini i smaku trochę trąci R8 ale efekt końcowy zwłaszcza jak podjeżdża to cinkłeciento to rozwala przypuszczam że podczas jazdy dałoby się tym zmienić pas pod tirem . Najbardziej podobało mi się to że gość wsztysko rzeźbił z "twardego" minimum laminatu nawet większe nierówności szły pod topnik co się chwali bo mógł to odwalić na grubej szpachli ale to co robił to autentycznie może jeździć po drodze a nie car tylko na show view do przwewozu na lawecie bo po paru dziurach popękała by szpachla. Lubię takie coś oglądać na Discovery leci takie coś jak goście ze złomu robią podbne dzieła sztuki tyle ze oni mają raczej większy budżet a tu widać że gość miał pomysł i troche blachy wystarczyło żeby auto sie zmieniło nie do poznania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
OGr :oklaski: no to Ci jeszcze został dom i drzewo Przyjedz na spota w niedzielę to Cię pożegnamy bo pewnie przez najbliższe tygodnie ty też nic nie będziesz robił "poza spaniem i jedzeniem" tyle że za dnia