Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
mówisz że mu załatwiają zieloną linię byle nie zieloną milę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to teraz ja płonę ze wstydu [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 19:37_________________________________________________ tak ten gość od A6
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Pany bez Q niech sobie każdy przed wyjazdem worek soli zakupi dla pewności precz z burżuazją Ale opowiadacie, wystarczy dobry rozbieg i audiczka z FWD wyjedzie, a jak było 2 lata temu, śniegu 5m wysokości i się udało, no nie wszystkim Pablo myślisz że dasz radę a jak duży ten rozbieg planujesz myślisz że z pod M1 styknie są tam jakieś wiadukty w pobliżu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No ja też słyszałem jeszcze inną wersję że to A4 spłoneło ze wstydu że go na śwatłach gość lanosem wydymał a jeszcze inną wersję podawali w TVN24 że to tybetański mnich dokonał samospalenia w akcie sprzeciwu dla tanich Chińskich podróbek części zamiennych ale które to prawda
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
no szkoda bo wódka najlepsza jest chłodzona w śniegu no i zawsze łatwiej drogę do domu odnaleść po śladach na śniegu jak się alkoholowy szwędacz włączy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no podobno dopiero od trzeciej zapałki a koleś ponoć doskoczył do strażaków jak przyjechali żeby jeszcze nie gasili bo mu link4 nie wypłaci pełnego casco bo się za mało zjarał dlatego widać na tym jednym zdjęciu strażaka jak stoi i nic nie robi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i co obrałeś coś do swojej bo słyszałem że Siemian już zaliczke wpłacił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
se pogadali esteci
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Nie ale tak serio to raczej się chyba wiosny trzeba spodziewać niż zimy tak mi się widzi a co będzie to zobaczymy więc z tym kuligiem to chyba jednak na wozach ale jak będą bez Q to nie wsiadam bo musi być bokami jazda
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Pany bez Q niech sobie każdy przed wyjazdem worek soli zakupi dla pewności precz z burżuazją
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
za litra Tomku za litra vat podnieśli to ci się też odrazu
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
spokojnie wyjedziesz tiaaa....... jak będzie jednym z pierwszych bo potem podjazd leją wodą i wciąganie za piane
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No ja na moją uwielbiam patrzeć jak śpi bo jak się obudzi to mam już czasem mieszane uczucia
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
no wisz ...dwaipółtedei,dwa razy już robił trasę do BT,trzeci raz może nie wytrzymać dawaj dawaj.... weźmiemy klucze a mamy tu takiego ziomala 2,5 to jego miłość rozrząd wymienia przez rurę wydechową
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to będzie moja miała koleżankę iminniczkę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a twoja córa też Amelka ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KLIN przez duże K [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 15:03_________________________________________________Kerczi kto to jest Daniel ? czyzbyś jednak coś przez noc wyrezał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no o to mi własnie chodziło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktoś tu pewnie zaraz skrobnie pewnie po c*pie w fałtechu ale pewnie gość zasnął za kierownica z papierosem
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
tylko uprzedź żonę powiedz że poród przyjmie dr HOUSE.pl może to ją zmotywuje a dziecko dostanie od razu status VIP-a (i zawieszone składki) bez szkolenia przez Moskala
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Tak własnie pisze do Jarka na PW 2+mała aj tam aj tam .............. jestem człowiekiem renesansu noże nożyczki ostrze krawaty wiąże odbieram ciążę mam ciepłą rączkę damy radę
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
jedyny szczery i za to cie stary szanuje spoko spoko na sali bedzie lekarz jakby co to pomożemy
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Mówisz że może być tak to jade "wyścig szczurów" mnie nie interesuje wyroslem już z tego ale niestety jak czytam czasem jakieś wątki to się zastanawiam po co ludzie pierd... trzy po trzy ale chyba tylko po to żeby sie przemalować Cuber zaraz ide żonę uświadomić jak tylko pacjent wyjdzie
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Ogólnie wszyscy są równi ale jak to w życiu zawsze są równiejsi :gwizdanie: jest jeszcze trochę czasu może zdążę trochę postów dobić tak po 100 dziennie powinno styknąć coś w stylu "zjadłem bigos mam gazy czy warto zakładać LPG wyrobię z produkcją" :kox:" i dobije do grona ibermencz-ów i zaoszczędze pare zeta na pokuju
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
codziennie widzisz ją w lustrze :polew: :polew: :polew: No w końcu mi przypomniałeś