Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ślizgacz zdecydowanie powinien być potraktowany wazeliną (może być techn.) bo wtedy bardziej gładko wchodzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no w sumie mogłem mu to na PW wszystko podać ale częsty przypadek więc może komuś coś się z tego przyda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobra dobra nie słodzcie mi tak bo wcale taki mądry nie jestem kiedyś się coś zrobiło a kiedy indziej się spierd........ i ot taka wiedza życiowa Ten serwomotor wygląda tak a tak w środku można sprawdzić silnik podając mu 12V nie ważne gdzie + czy - (będzie się kręcił L lub P) byle nie długo żeby nie przekręciło ślimaka ale to rzadko pada. Szybciej ten pozycjoner czyli pospolity potencjometr na podstawie którego klima wie jak jest ustawiona dana klapka. Trzeba go wysunąc i zobaczyć czy nie jest zabrudzony (wyczyścić) czy np. ślizgacz ma dobry styk lub może wytarł się rowek w ścieszce opor. i to jest wtedy kupa bo z tym nic nie zrobisz.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeśli z którego kolwiek nawiewu czujesz że leci mocno powietrze to na bank nie jest przypchany. Z tego co opisuje to wygląda że padł ci serwomotor od klapki nawiewu na szybę ten z zieloną dzwigienką i dlatego nie masz nawiewu na szybę i dlatego parują i tak długo odmarzają[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 20:59_________________________________________________ Tomek tak czytam te Twoje posty...jestes Ty ŁEB... tjaaa dalej jezdzisz z bezpiecznikiem w podłokietniku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
filtr musiałby być zapchany jak wór w odkurzaczu jak wyraznie wieje z np. nawiewu na szybę to winny może być tylko recyrkulator obiegu wewnętrznego i stąd objaw parowania szyb bo jezdzisz albo na całkiem zamkniętm albo przymkniętym (zależy jak się zawiesił serwomotor) obiegu wewnętrznym i dlatego szyby parują. Zdemontuj schowek i sprawdz czy oba silniki na obudowie wentylatora pracują przy włączaniu i wyłączniu obiegu wewnętrznego taka moja rada lub VAG - HVAC - Nastaw.podst. kanał 01 i zobacz czy wszystkie wartości dla poszczególnych silników idą od 0-255
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
uszkodzony któryśsilnik (serwomotor) lub zawieszony pozycjoner opornościowy mieszalnika. Jeśli nie wieje na szybę to ten z zieloną dzwigenką po prawej stronie mieszalnika a jak wieje to recyrkulacji powietrza (obieg wewnętrzny) po prawej na obudowie dmuchawy (niebieska wtyczka) i na to bym bardziej stawiał. Co do A6 to kozak ale dalej uważam że powielają wzór dodając trochę gadżetów bo wygląda jak A5 w wersji 4d lampy fullled robią robotę ale znając pazerność audi pewnie będą kosztować w h.... wnętrze A8 kox ale kiera a'la poldek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyżbyście się aż tak dobrze znali Ja też wpadnę chociaż jestem wyje..ny jak koń po łesternie jeszcze się ta zima nie zaczęła a mam jej już dość. Pany jak myślicie jaki ma ciężar właściwy taki 1m3 mokrego śniegu przypuszczam że gdzieś połowę tego co woda czyli koło 1/2 tony to dzisiaj tak 250m kw. x 30cm śniegu to lekko z 30ton przerzuciłem łącznie z odśnieżaniem dachu masakra grabie mam jak u szympansa po kolana
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Marek ty jak twój franek wiecznie coś masz nowego w co ostatnio zainwestowałeś pupcie czy w cycki a może botoks bo widziałem ostatnio że jakby ci się cera poprawiła
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie też o tym myślę jak patrzę rano w lustro ;(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po drodze kilka otarć widzę No bo to jest trasa a'la Siemian kilka saren trzeba po drodze zaliczyć i bez odbijki od krawężnika też się nie może obyć Myślę że te parkingi sklepowe do wieczora to już będą rozjeżdżone
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aj tam aj tam tu macie mapke driftu a'la Siemian na lotnisko dla helikopterów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widzę że bez ankiety się nie obejdzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o którym pasie mowa tym naprzeciwko reala czy po stronie II Pułku?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitał Trochę przegieło z tym śniegiem szuflandia na okrągło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to autko uleczone No Kerczi ma już Quattro a Zieluch ośkę może się nie skapnie że ma swapa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wszystkich mnie też czacha dymi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja niestety mam tak że jak sypnie to najpierw muszę szuflować żeby dojść do auta a potem szuflować żeby mieć gdzie zaparkować i 40m chodnika żeby mi straż nie wlepiła mandatu że jakaś babcia miała wyjście z progu bez lądowania z telemarkiem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam grono Wczoraj jechałem przez kawałek Polski i wszędzie napierd..... śniegiem a zwłaszcza między Łodzią a Częstochową i urwało się koło Olkusza i jak na razie chyba tyle w temacie bałwana a co do tego to jak dla mnie to mam mieszane uczucia co fajniejsze kręcenie bączków czy kręcenie szuflą co rano- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Grzeg chyba raczej pomyliłeś cyfry bo tutaj podaje 280,37 http://sklep.gajos.com.pl/sklep/- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
od 15-20sek http://www.joemonster.org/filmy/7854/Jaszczurka_atakuje_reportera sorry dzisaj nie podbiłem karty ale chrześnica miała imieniny wię- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ziomale Nie ma ktoś takich śrub do kół jak na zdjęciu bo podmieniłem fele z A6 i brakuje mi teraz takich śrub do alumek a w A6 są takie "soczewkowe" nie do stożka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dawid kolega do uświadomienia- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Paniczu - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!