Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tak robiłem dwa razy i nic nie płaciłem[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 20:08_________________________________________________tzn. bez pistoletu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podjedz do ASO z dowodem rej. wszystko ci podadzą a innym bez dowodu rej. lub bez "kolegi" nic nie podadzą.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
myślisz że tatuś coś mógł jednak ukryć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Porównaj swoją i to B7 co chcialbyś mieć ze swojej starej w tej "nowej" i przeszczepiaj bo pewnie w przyszłości i tak w to zainwestujesz a tak masz już sprawdzone elementy i ich stan a B6 obniż o wartość tych elementów ktoś może nie będzie potrzebował wypasu a cena będzie pierwszym planem decyzji o zakupie takie moje zdanie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron zmieniaj coś się w życiu musi dziać najgorsza jest stagnacja a i mały stresik jest też czasem potrzebny jak by się miał psuć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trzeci blizniak się pojawił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak się popieści to ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ale jak widac nie każdy o nim słyszał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widzisz Marek są lepsi rezacze od ciebie http://www.sportaudi.pl/forum/viewtopic.php?t=525&postdays=0&postorder=asc&start=45&sid=9f166073b670c63549c68566a8e0cd8b
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chłopaki idą po bandzie kupa kasy i jeszcze więcej niewiadomych są dżygity
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no niestety żona twierdzi że ludwik też nie domywa i ostatnio zupa też była za słona
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no niestety ktoś musi myć gary w domu więc czemu sobie życia nie ułatwić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie orientuje się ktoś czy jest gdzieś w Krakowie firma świadcząca usługę mycia ultradzwiękowego podzespołów?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak z B6 robią B7 to czemu nie zrobić C5 na C6 tyle że tam już konstrukcja pod spodem nie jest taka sama jak B6-B7 więc raczej gorsza sprawa do roboty ale jak widac można[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 10:32_________________________________________________ każdy mod to "ulep" kwestia jak to potem działa i wygląda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: jak by to powidział nasz wieszcz narodowy "ALLE URRWAŁ" :polew: :polew: :polew[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 10:11_________________________________________________a dzięki za spocik następnym razem trasa przejazdu musi zostać wcześniej zapodana tak aby każdy się mógł zaznajomić (lewy 3 ciąć krotko..) itp. żeby były równe szanse a nie dwóch zna drogę a reszta patrzy żeby im w kufrze nie wylądować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rąsia wszystkim Ajtam ajtam chyba nie słyszałeś jak Siemianowi blb gada
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
1.Umowa Kupna-Sprzedaży (dobrze mieć dopisek Preis in Bar zapłacone gotówką) lub Faktura zakupu z pieczątką firmy i podpisem (pieczątką) "wystawił" z podpisem wystawiającego też z dopiskiem zapłacone gotówką bo często jest napisane na FK że "towar pozostaje właśnością sprzedającego do chwili zapłaty ale nigdzie nie podają że za towar zapłaciłeś tylko że cena za towar to..... i pindzie się w UMK o to czepiają czy auto na pewno jest zapłacone i jest twoją własnością. 2.Karta pojazdu Tiel I 3.Dowód rejestracyjny Tiel II wyrejestrowania nie musi być i nawet lepiej jak nie ma bo u nas pindy z za biurka się pytają czemu jest wyrej. i trzeba pisać oświadczenie że wyrejstrowany z powodu ble ble.... a na 99,9% będzie wyrejestrowany bo żaden gebels nie sprzeda samochodu bez wyrejestowania tak to u nich wygląda. 4.Do kiedy jest HU w Tiel II (ważność badań technicznych TUV) jak jest ważne to masz 100zł w kieszeni jak nie to na przegląd 5.Papier potwierdzający odbycie badania technicznego TUV " TUV Karte" ( u nas w NH się o to czepiają pindzie ale słyszalem że gdzie indziej ich to nie interesuje)
-
Olej ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A 3.0 TDI
Brałeś na wysyłkę czy musiałeś się sam zgłosić ? ile dałeś możesz przypomnieć ?[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 12:15_________________________________________________Ile jesteś po tej wymianie masz jakieś odczówalne skutki na + lub - ?
-
Olej ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A 3.0 TDI
Uwież mi zeszyty zeszytami a ludzie ludzmi co z tego że mają procedury jak ktoś ma problem z czytaniem ze zrozumieniem lub poprostu coś mu się "opsnie" (temp. ciśnienie) to że w ASo w Szczecinie są może łebscy goście to nie znaczy że u nas w Kraku też na takich trafię a jeszcze żebym przy tym mógł być to może i inaczej by to wyglądało jak bym widział czy gość jest pewny swoich działań czy trzy razy czyta to samo i się drapie po głowie ogólnie dla mnie w ASO to pracuje mechaników na palcach jednej ręki a reszta to praktykańci itp. Jak ktoś jest dobry to zaraz robi na siebie a nie na kogoś. Dlatego z tą wymianą się zastanawiam do kogo jechać do serwisu ASB czy ASO. Na razie nie mam odpowiedzi z Renza co do dostępności oleju ty chyba też u nich zamawiałeś?
-
Olej ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A 3.0 TDI
Tak jestem w temacie już od jakiegoś czasu tylko cena oleju z ASO była jak dla mnie z du...py wyssana. to jest moja tabliczka Co do LFG 6+ czy 8 mam trochę obiekcje bo jak ma być 8 to chyba tylko dynamiczna jeśli 6+ to można by się pokusić o np podwójną statyczną i też byłoby OK Bo z tą dynamiczną to trzeba dobrze być w temacie żeby czegoś nie spaprać a nie oszukujmy się w ASO specjalistów od ASB to raczej nie ma
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Olej ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A 3.0 TDI
Jestem właśnie na etapie dowiadywania się ceny LFG8 u Pani Pauliny ale jak na razie nie ma jeszcze info od gebelsów ile ten olej ma kosztować. Mystic.pl Ile Ci wyszło na ta wymianę dynamiczną oleju? ( otwierają sie wam te linki które podał Mystic.pl bo mnie żaden )- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:naughty: ps.szykuj sie na następne Oko jutro robie dwie dodatkowe dziurki w pasku- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No ja też dziękuję :> - Olej ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A 3.0 TDI