Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pod coś się podpiał ktoś sobie wi/fi nie zabezpieczył kluczem ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szybki Lopez się odnalazł czy szybki to sie okaze narazie to lopez bez autka myślałem że już jesteś szybki a tu widzę że dalej z buta odpalasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szybki Lopez się odnalazł
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
to będzie się strach schylić po mydełko pod prysznicem na basenie to ja inforumuje że jestem z 10% tych co kombinują żeby jechać nie chciał-a
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
albo jeżozwierz pewnie wystraszył się bo zobaczył zebre na pasach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
życie ..........czyli dobrze że jednak nie rozbierałeś tych swoich ale piękny burdel mają ciekaw jestem czy taki gnój ma tez w mieszkaniu bo jaki kram taki Pan a potem focha taki wali bo mu się wytyka że coś jest brudne porysowane itp. a on wyjeżdża z tekstem (standartowy w tym przypadku) że jak się chce nowe to do salonu przecież to są elementy po kilkaset złotych które powinny jakoś potem wyglądać w aucie a nie straszyć nie wiem czy oni mają podejście że to przyjeżdża taki chlewiarz jak on i nie będzie mu przeszkadzało że będzie siedział na plamach ze smrów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciiiiiii......co tak wrzeszczysz daj odespać wczorajsze dzień dobry wszystkim jakie to życie jest ciężkie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wypinałem poduszki w A4 B7 i A6 C6 (na wył. zapłonie) i nigdy nic nie łapało kontrolka normalnie gasła sprawdzałem potem vag-iem i nic nie było owszem np. w bejcy E46 po odpięciu napinacza pasa na wył. zapł. od razu złapało bład i się świeciło na desce do skasowania w hondach też byle co się odpieło i też łapało w fiacie i alfie podobnie więc róznie z tym jest ale B6 i B7 na pewno nic nie wyskakuje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przeklejka ze spotowego ale mocna sprawa jak obgonić całą imprezę na jednym piwie http://ogur69.wrzuta.pl/film/18aKeuPxUKG/piwo-imprezka :sick3: :sick3:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jest se monster z chłodnicami luzik ?
-
[ALL B7] Problemy z obrotami.....
Czyli trafiłem z tym zaworem Ale trochę mnie zdziwiłeś bo w/g. ETKI-i do twojego BWT pasuje i z literą E i L ciekawe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
otworzy Ci bagażnik i powie " NO TO HOP" Tomasz humor dalej trzyma??? Nie coś mnie dzisiaj czaha dymi a tak pozatym to nosz kur...a ET chce już go chołm Cześć Łukasz Siemian tak wyglądam za szybę jakoś tablicy NOWY TARG nie widzę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
otworzy Ci bagażnik i powie " NO TO HOP"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale tam się ponoć ścierają gałki od climatronika i lusterka w daszku są małe nie ma co kupić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale hu.....nia to nie kupuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Już ? Podobno miał czekac na mnie a mielismy jechac na kanary tuż przed zlotem Mowisz ze mnie nie chca? No trudno....a mialem wodke wszystkim na zlocie postawic... spoko spoko nic pochopnie wiesz jak jest zawsze się można przejęzyczyć takich co stawiają nigdy dość
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jarka podobno widziano na balicach jak biegł na samolot z walizkami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na który ? bo na liście Cie nie ma
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
ZK - Zakład Karny czyżby nocni fani marki od robin hood-a
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
wszyscy, konkurs się zrobi 4 skoczni OK zobaczymy kto będzie miał najlepsze wyjście z progu i lądowanie z telemarkiem apropos Marek ktoś mi mówił że to ty jesteś na letnim po tej kąpieli w morzu to twoje te cochones
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie masz nigdy dni na głupawkę ja odreagowywwowuje świąteczny stres dobra trzeba się łapać za szlaufa i spłukwać krew ze ścian bo będę tu siedział do nocki
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
no kuwafa muszę mieć kolor kupy to zlota [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 20:10_________________________________________________ ja biorę dechę bo po bani mi się nogi krzyżują
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to błyśnij jakimś humorem zagrzewam :oklaski: aleś mnie teraz zdusił chyba sobie siądę w końciku i puszczę Budke Suflera "Znowu mi w życiu coś nie wyszło" ;(
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
spokojnie moze będzie tak jak w zeszłym roku , tydzień po zlocie czyli 7 Kwietnia 2010 tak było w Bukowinie eee.... to spox rozumiem że za śnieg było też zapłacone tam po lewej na zdjęciu koło tego świerka to widać nogi tego Poźka o którym piszecie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty głupolu szkoda paliwa i istnieje duże ryzyko zapalenia się samochodu Lepiej smaczniej i taniej jest podjechać do McDrive-a zamawiasz tortillę z najostrzejszym sosem można wziąć w zestawie z zimną colą lepiej katalizuje i przyśpiesza proces. Konsumujesz składniki a potem siadasz do auta z zapalonym silnikiem i z całej siły trzymasz zwieracze odbytowe do momentu gdy poczujesz że zaraz pęknie guma w majtach. Wtedy szybko wybiegasz i przykładasz pośladki do grila tak w okolicach prawego górnego rogu puszczasz zwieracze i następuje niekontrolowany wybuch radości na twarzy jak i następuje kompletne oczyszczenie układu ssącego metodą kawitacyjną nie polecam więcej niż jedną tortillę bo może rozerwać puszkę od filtra