Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Masakra tyle ludzi ucierpiało przez jednego niedolewa. Powyżej 70roku kierowcy powinni ponownie przechodzić testy drogowe i psychotechniczne i ponawiać je co kilka lat. Zabierz większa Colę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kup sobie Vanish Oxi Action do kolorów wszystko schodzi bez zacieków temat sprawdzony. Ja tak sobie kiedyś załatwiłem podufitkę była pobrudzona w jednym miejscu więc przetarłem ją jakimś tam specyfikiem do prania tapicerek. Zrobił się zaciek którego niczym nie mogłem usunąć. Dopiero tym Vaniszem przejechałem i było miodzio. Pierzesz samą pianą tak 2 - 3 razy mocno nie namaczając za każdym razem po "namoczeniu" wycieraj fotel suchą szmatą najlepiej ręcznikiem i powinno być OK.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze nie koniec dnia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O której mu tego RNSA przytulili za dnia czy w nocy ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ehhh.... Karol widzę że w tym V-techu to zrobili Ci kompleksowy tuning bo skoro mówią że samochód jest przedłużeniem ........
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Można i tak jak się nie ma co się lubi http://www.youtube.com/watch?v=RTOslTuf_7k&feature=player_embedded
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No wieczorem się zabiorę za ELSE jeszcze tylko to mi zostało i będzie OK bo już miałem wydu.... tą 7
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie kapcie do zmiany i dwumas i sprzeglo...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie kapcie do zmiany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zgrywus jak tam lakier dalej błysk kółek brak ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron może następny raz przyjdz ze służbówką Zieluch bo to miasto jest Cuber :th: jest coraz fajniej z autkiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A wała Dopiero teraz a wała dopiero teraz bo właśnie wróciłem z miasta Oj to widzę że postrzał w kolano był poważny skoro się dopiero o tej godzinie doczołgałeś Marines nie zostawiają kolegów na polu walki nie został na polu przeciągliśmy go w krzaki I się pewnie obudził bez portfela i kluczków do skutera stąd tak długo wracał jednym słowem bawiliście się w gangsterów i policjantów teraz już wszystko jasne Boseron
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A wała Dopiero teraz a wała dopiero teraz bo właśnie wróciłem z miasta Oj to widzę że postrzał w kolano był poważny skoro się dopiero o tej godzinie doczołgałeś Marines nie zostawiają kolegów na polu walki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A wała Dopiero teraz
-
Montaż Webasto benzyna + update wersja pionowa w nadkole
A czy masz rozkminione jakiego typu wychodzi sygnał z odbiornika pilota do sterownika webasta? kodowany , + czy może masa i czy to jest jakaś szpilka czasowa (na czas działania) czy tylko impuls załączający a webasto samo się włącza na określony czas ?wygląda mi że kabel sygnałowy wychodzi z PIN-u 1 odbiornika i idzie do pinu 1 w Webasto (kolor czerwono/żółty) Pytam bo mam zamiar montować powiadomienie GSM do alarmu i mam w nim możliwość sterowania dwoma kanałami (ON/OFF) jeden chce wykorzystać do zabezpieczenia drugi mógłbym wykorzystać do sterowania webastem wysyłając SMS-a mógłbym je włączyć z dowolnego punktu na ziemi (gdzie będzie zasięg GSM)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak rozumiem ty byłeś Rambo i jak pogoniłeś tych żółtych z vietkongu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak nie pomogło to musi iść na płytę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I jak wyklepaliście Przemkowi bagażnik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol brat odebrał ? Siemian olej musi być z odpowiednią normą dla TFSI Long Life 503 00 504 00 zwykły 501 01 , 502 00 , 503 00
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mieszają dowlony z bazy kolorów (w/g. receptury) jeśli chcesz miec kolor z "palca wyssany" to musisz przynieś dany element wtedy się bawią i dobierają kolor
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A gdzie u nas można dostać samą folię tak żeby można zobaczyć przed kupnem jaka jest ściema tylko coś lepszego niż ten szajs co jest na allegro po 25zł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja coś podobnego (może aż tak nie bujało) przeżyłem jak płynąłem do Szwecji dobrych kilka lat temu zimą. Sztorm był 8 w skali Beauforta ludzie spadali z krzeseł w restauracji nie dało się iść korytarzem bo wydawało się że podłoga się przesówa jak kot pół nocy masakra nie fajna sprawa. z faktycznie nieciekawie ale ogólnie przeżycie :kox: Taaaa....... tym bardziej że dwa tygodnie wcześniej byłe na premierze "Tytanica" więc uczucia były mieszane jak to co zostawialem w umywalce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja coś podobnego (może aż tak nie bujało) przeżyłem jak płynąłem do Szwecji dobrych kilka lat temu zimą. Sztorm był 8 w skali Beauforta ludzie spadali z krzeseł w restauracji nie dało się iść korytarzem bo wydawało się że podłoga się przesówa jak kot pół nocy masakra nie fajna sprawa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tomek jaki tam masz silnik, 1.8 140KM :?: Tak [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 01:28_________________________________________________ Tak ma właśnie kolo jeden abonament drugi zwykły tuner + spliter płaci jeden abonament a ogląda na dwóch tv różne programy[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 01:29_________________________________________________No to przekręcam pstryczek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Taaa... i co ileś czasu musisz gibać z tą dodatkową kartą do odbiornika matki żeby go "wykryła" bo w przeciwnym razie Ci ją zablokuje. Też chciałem wziąć ten multiroom ale gość mnie oświecił że nie jest to takie zajefajne jak na reklamie bo może nie zawsze się chcieć gibać do tego drugiego tunera. Zrobili to po to żeby nie było że jeden kupi a dwóch ogląda w dwóch różnych miejscach. Jest też takie rozwiązanie http://allegro.pl/najszybszy-splitter-turbo-2xauto-nowa-c-o-k-i1207195753.html znajomy tak ma i mu to działa tak jak ten multiroom ale bez tej zabawy z aktywowaniem karty.