Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to nie u mnie kolega mi ostatnio zrobił taki virtualspacer jakby ktoś szukał czegoś takiego to mogę dać namiar. Gość robi materiał załatwia akceptacje z google maps i wprowadza na mapę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wieczorem do żonek możecie już teraz puścić ripostę jak wam coś przygadają to: ....oj tam oj tam ale za to auto mam długie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hrabio
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
brat faktury dał? w poniedziałek rano jesteś oddałbym zabawki? masz też 7home ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeszcze nie wycieli DPF-a i coś jest problem z naprawą licznika
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Elektrotechnik Specjalizacja: Systemy Trakcji Elektrycznej. Obecnie zajmuje się projektowaniem sieci trakcyjnej i nie mam nic wspólnego z Pendolino krótko mówiąc ciągnie druta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co ty chciałeś jak pali dwadzieścia to co to jest litr oleju
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol nie tędy droga. Wybierz się w końcu do okulisty i nie ma się co wstydzić starość każdego czeka. Jezdeś wieczorem bo bym ci cosik oddał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kończy mi się umowa warto to coś jeśli tak to którą opcję wziąć http://www.orange.pl/kid,4002009278,id,4004050194,article.html?utm_source=302_aff_out&utm_medium=mailing&utm_campaign=PigSzalone
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a chodzicie już w kalesonach bo nie wiem czy wyciągać z szafy czy jeszcze poczekać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i jak tam panowie radni
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Weź najlepiej klucz kopytkowy po założeniu stań na nim i ewentualnie się bujnij do góry powinna śruba puścić. Oczywiście ktoś musi ci blokować hamplem tarcze z piastą. Jak nie puści to dzwoń do Gruszki. Za głos ci na pewno odkręci. Tylko nie dawaj mu długiego klucza bo to chopok po awf-ie i jak się przyłoży to ci zerwie silnik z poduszek.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiem czy wiecie ale ma być zakaz diet na paliwo za podróże własnym autem więc nici z waszych planów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tzn. że otworzyli mcdrive na torze ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a to ty byłeś ...sorry nie poznałem wyglądałeś mi na jakiegoś zgrzanego kolesia który leci mi do auta żeby szyby umyć.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee.....tam czytałeś transita nie ma co się ograniczać tylko dwumas nie ma się co z masą ograniczać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam parówy to co dzisiaj kiełbaski ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pisz do Kercziego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I komuś to teraz powiedziałMyślisz że wazelinką wjedziesz do lepszej celi u Transita a Pablo ci załatwi taniej folie na wyświetlacz albo że ci Boseron punkty skasuje i może jeszcze cie nie zamkną
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma czasu bo sie zegarem bawi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co wy wiecie traktorzyści Karol wybrał jedyny słuszny wybor w ałdi czyli tfsi i leje tylko olej. Benzyny nic mu nie bierze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
SENKIUŁ SZIFO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może ktoś mi coś podpowie szukam jakiego małego kompa w nieklasycznym opakowaniu do celów biurowych. Patrzyłem na all-in-one ale mam za mało miejsca. Dysponuje na wysokość 34cm. Laptop nie wchodzi w grę bo to nie może być sprzęt który mi ktoś ewentualnie łatwo buchnie pod pachę bo ważna będzie w nim dla mnie baza danych. Musi mieć też system min. WIN7 Myślałem o czymś takim : http://www.redcoon.pl/B538933-Lenovo-Idea-TDT-Q190-57327565_Office-i-Business-PC?refId=skapiec lub takim http://allegro.pl/komputer-asus-vivo-pc-vm40b-win8-1-4gb-500gb-1007u-i4570539475.html macie jakieś inne pomysły
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale o so hozi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Da Bóg to bede wracał dostawczym Ja bym raczej obstawiał że jak SARNA da to nie wrócisz pomocą