Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak to będzie jak tydzień temu to wiocha Nie będę stał jak łoś na parkingu na którym jest tłok jak h.. i cały czas się przeciskają jakieś auta i ludzie patrzą się na nasze spotkanie jak na zjawisko paranormalne. Tam niżej jest już naprane aut i nie ma praktycznie szans stanięcie jakąś grupą więc jeśli niebieski jest dalej zamknięty to ja odpuszczam.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hamuj sie kolego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zbierać dupska dostaniesz bana w/g. regulaminu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to zbierać dupska
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo czemu ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jebaka co jeszcze noże nożyczki ostrzysz krawaty wiążesz usuwasz ciąże jednym słowem twoja pasja to pasja do pasji
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol a może wystarczy po prostu router np: TAKI i jego konfiguracja w trybie bridge'a (WDS) ? oczywiście ze wystarczy. ale z nim juz bedzie mial troche rzezby w lokalu, a tamten wpina do gniazdka i po temacie. Wyglada estetycznie itd a roznicy masz tylko 40zł... To już Tomka brożka czy chce mieć w lokalu tą sieć co w domu. Jeśli chce dla klientów w poczekalni + net dla recepcji to wolałbym nawet WDSa nie robić tylko zwyczajny routing sieć<->sieć... A wtedy to z repeatera kupa Poza tym 65zł z tego co pamietam to mowil ze ma slaby zasieg...ale never mind jak to zobaczy to bedzie wiedzial czy mu sie przyda czy nie... nie 65 tylko 40... mam to po 99zł Przepraszam:embarrassed: koledzy docenci ja myślę coś takiego zapodać Zewnętrzny punkt dostępowy TP-LINK TL-WA5210G WISP (4431450203) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale ten jest bez włosa i nie od BMW więc nie wiem czy go zrajcuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
że jego pasja to skraplacz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie zrobi ale jak wtryski to jedz lepiej na Mierzei Wislanej 6 Mariusz +48 533 466 423 MoZesz powołać sie na mnie dokładnie tak jak Kerczi pisze On ma gościa sprawdzonego cały cały czas u niego furmankę robi większość czasu auto stoi u niego więc wie co pisze zresztą przyjedź na spota to sam sobie z nim pogadasz jak zobaczysz taką piękną odpucowaną B7 przyciągniętą na linie tzn że to Kercziego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie, specjalnie zostawiony pusty, co by sie rozeznac czy jest jakieś zainteresowanie dosyć nietypowym autkiem... przebieg będzie taki jaki sobie zażyczy nabywca to kolejna z jego pasji Auto fajne ale te motory to straszne padaki. Notorycznie zapychały się DPF-y. Ponoć po 2010 coś poprawili i jest już lepiej z tym motorem. tiaa....słyszałem że było trochę inaczej. Jak zobaczyłeś tą sikorkę to tak się zgrzałeś do tej reanimacji że aż ci okulary zaparowały i dopiero jak sikorce oczy na wierzch wyszły to się skapnąłeś że dmuchasz od złej strony. A z tym konikiem to ponoć go wozi że jakby co wypił albo jak się coś zmaści w aucie to zawsze może zostawić brykę i wrócić konno.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam 8D0601025AA więc nie jest to raczej typowanie tylko pod C6 Etka podaje je też np. dla RS4 B5 i żeby było jasne mam tylko dwa takie koła na tylnej ośce z przodu takie nie wchodzą jasne jak słońce bo drugie dwie ja mam to już wiem kto mi zostawił auto na cegłach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam 8D0601025AA więc nie jest to raczej typowanie tylko pod C6 Etka podaje je też np. dla RS4 B5 i żeby było jasne mam tylko dwa takie koła na tylnej ośce z przodu takie nie wchodzą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie rozumiesz mnie wydawało mi się że w RS koło 18" szło w jednym rozmiarze tj ET i szer. felgi ze względu na to że to jest full wypas więc nie ma opcji mniej lub bardziej bogato a tu wychodzi że była opcja szerzej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to że są błotniki inne w RS to wiem tylko ciekaw jestem jak to szło skoro jak mam koła które katalogowo podchodzą pod RS4 B5 i mają rozmiar 18" 7,5" ET 20 już mam szły też 8,5" ciekawe wydawało mi się że RS miał układ jezdny na maksa bez opcji zmiany szerokości rozstawu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a to 8,5J w ET20 to aby na pewno 8,5J ja mam ori z RS4/6 właśnie z ET20 ale mają 7,5J to blisko 2,5cm w rozstawie kół a to jest w h.....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gruszka turlaj sie japko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ten kolo od nas z forum co obszywa kierownice jakiego ma nika ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pytam bo kto wie jakie ty masz jeszcze pasje :-))
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Polecam sie na przyszłość...jak widzisz jestem zawsze tzn. że co zrobił ? wepchnął głębiej Nie wiem kazał mi opuścić lokal no ale co było wcześniej kazał opuścić spodnie kaszlnąć pochylić ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Polecam sie na przyszłość...jak widzisz jestem zawsze tzn. że co zrobił ? wepchnął głębiej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzwoń - tutaj masz gościa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wchodzę do domu a tu pięć ucho jednym słowem i w hu...po meczu idę spać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo tym z ORANGE się zawsze wydaje że mają więcej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
grucha ryjku nie myty 4000 pękło czyli stawiasz dzisiaj wszystkim kuraki ja dziś nabyłem aparat ZORKA5 i też se walne kilka zdjęć w trybie HWD bez PSP