Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
idź se zwal gruche
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chciałbym założyć u siebie :> Powitać w sobotni ranek Jeśli chcesz żeby się tylko ściemniało to podpinasz dwa kable pod zasilanie które idzie "po stacyjce" pod lamkę sufitową. Jeśli chcesz mieć ori to trzeba jeszcze ciagnąć kabel pod MCE żeby się lustro rozjaśniało przy włączonym wstecznym lub uchylonych drzwiach vel włączonej lampce podsufit.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota szkoda że było nas tylko ośmiu bo Cuber większość spotu przesiedział w aucie słuchając muzy i nucąc "PÓJDE BOSO"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo tak na przemian to Przemian nie może
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moje RS6 mają ET20
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak zapieczona to od niestudzenia i tego sam nie wyczyścisz bo trzeba wykręcić wirnik z łożysk chyba że masz wyważarkę żeby to potem poskładać tak żeby się kręciło jak bozia każe możesz próbować zalewać rotor turbiny jakimiś preparatami ale czy to pomoże i usunie nagar
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A po co ????? sprawna turbina się sama oczyszcza (wypala) a jak jest nie sprawna (np.puszcza olej) to czyszczenie nic nie da bo zaraz będzie jak przed czyszczeniem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja również uważam że wypowiedzi na spotach są lakoniczne i mało wnoszące do idei spotów. Myślę że powinniśmy trochę zagęścić słownictwo i trochę ograniczyć na spotach klubową grypserę tak żeby nowym było łatwiej zasymilować się z grupą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z drugiej zmiany na kombinacie raczej nie bardzo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [ALL B7] Tylna kanapa z otworem na narty - przeróbka
bo jadąc np. w austrii nie mając nart zabezpieczonych (wewnątrz) w postaci takiego skisack-a dostajesz mandacik 200Eur i po to właśnie jest ten wór- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
temat :B7 tylna kanapa oparcie+siedzisko+boczki drzwi a zwłaszcza boczki oparcia -czy będzie pasował taki komplet z sedana do avanta bo jakoś " :szukaj:" nic nie wyłapuje- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Napisz do Transitpower-a to Ci powie gdzie prawdopodobnie masz wyciek tej koło Poznania kto bogatemu zabroni- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 07:55_________________________________________________ FIGHT! Przyjmuje zakłady, ani jednego ani drugiego nie znam więc podpowiedzcie jaki mnożnik na którego sie skonczy tak że klepne jednemu i drugiemu. Może nie chodzą w mojej wadze ale ja to nie Adamek [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 08:00_________________________________________________no i Tomkowi przy okazji ja bym się już bał [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 07:56_________________________________________________Miłego dnia panowie no jak Grucha jeb....ie z półobrotu z mawaszi ze skórzanego klapka to urwie łeb przy samym dupsku- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak by nie było to wielki szacunek dla Tomka że przetrwał tyle rund spoko spoko dałem rade w trzeciej trochę mi się oko skleiło ale zaraz się ocknąłem i oglądalem do końca- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może nie tyle głupie, co w zamiarze żartobliwe. Ale widze że nie każdy zna się na żartach więc pierwszy ignor będzie najlepszym z możliwych rozwiązań. A gdyby zdanie z cytatu rozłożyć na elementy pierwsze - mogłoby wyjść na to że jestem głupkiem. A za takie insynuacje niejeden już zęby zgubił więc uważaj co piszesz bo w któryś niedzielny wieczór moge nie być taki miły i żartobliwy... szkoda Adamka ta walka była z góry przegrana po pierwszej rundzie byłem już pewny że to nie jego "waga" Kliczko zrobił sobie sparing- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wstaje tak jak Cuber junior z płaczem i przesikaną pieluchą?? i QPĄ- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Więc nawet ETKA się czasem myli albo jakiś matoł to źle przetłumaczył- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no raczej z regulacją ciśnienia oleju to nie ma za dużo wspólnego to reguluje ciśnienie odmy czyli generalnie cisnienie w misce olejowej i pokrywie klawiatury kolejny dowód na to że w ASO pracują matoły następnym razem powiedz im żeby sobie poczytali forum- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ten regulator odmy ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
generalnie też uważam że ta droga to wiocha każdy kto wjeżdża nią do Polski i nie wie co jest za 70km ma wizję o Polsce poprzez stereotyp tej drogi i to uważam że jest dla nas uwłaczające. Powinni ją wp***u zamknąć i puścić dwukierunkowo ruch tą nitką z nową betonówą jechałem tą trasą ...dziesiąt razy i zawsze kląłem na czym świat stoi i nie mówcie że jak tam jedziecie to tego nie robicie kiedyś w aucie przedemną gościowi odpadła rejestracja raz mi tam nawet 500 mandatu wdupcyli (było do 70) bo jak się tam jedzie to dopiero od 140 jest w miarę spokój bo koła "przelatują" na tych łączeniach- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
USA?? EUROPA EU czy Angol- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
JJJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAAAAPPPPPPPPPPPPPIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRDDDDOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEE :wallbash: :kwasny: :disgust: ;( ;( ;( ;( SZCZĘSNY LEWANDOWSKI BŁASZYKOWSKI WASYL KKKKKKKKKKKUUUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRWWWWWWWWWWWWWWAAAAAAAAAAAA a tak blisko było tym j**anym gebelsom nosa utrzeć ;(- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tiaaa...... :gwizdanie: "no to cześć bo muszę lecieć"- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a może ty choć raz przyjedź brudnym autem i posiedź z nami tak do 21 - [ALL B7] Tylna kanapa z otworem na narty - przeróbka