Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No ja już się dzisiaj poślizgałem pod M1 zajefajnie było felga obdarta ale korba była Grucha jak to nie ławkowcem malowane to nie narzekaj bo takich cen to jak się tym bawię nie słyszałem u "zawodowców"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robert dziekuję Ci bardzo i chętne się przejadę oldmobilem Bo on ma wielkie dżudżu pod prysznicem z tobą nie byłem Byłeś tylko stales tyłem a teraz już pamiętam to ty byłeś ten kolo co przyszedł ze stołkiem i mi oferował że chce mi plecy umyć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robert dziekuję Ci bardzo i chętne się przejadę oldmobilem Bo on ma wielkie dżudżu pod prysznicem z tobą nie byłem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
coś wam jeszcze pokaże bo w sumie ciekawą tą hondzie miała taki zawias że ledwo but wchodził pod przedni zderzak więc się też nawet nie dziwiłem potem żonie że narzekała że się boi parkować , dojeżdżać do krawężników spadają jej klipsy na dziurach i wyrywa jej kierownicę na koleinach ogólnie auto nie na polnisze warunki ale chodziło to jak wariat 1050kg/140PS w djeslu z p.box-em korba była na każdych światłach a jazda jak gokartem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oczywiście Robert że masz takie prawo oczywiście od wieku najbardziej bo wzrok już coraz słabszy i generalnie włos mi rzednie i chwieją się zęby przednie tzn. nie wiem co uznajesz za przyciemnione szyby bo nie wiem o jakim odcieniu rozmawiamy. Ja mówię tu o najbardziej porządanym czyli "hu... wi kto w środku siedzi" i takie miałem w folii i takie miałem piecowe tzn. że nie było widać wnętrza z odległości kilku metrów. Nie pamiętam jak masz teraz ale kiedyś jeśli pozwolisz to u ciebie zobaczę jak się zjawisz weczorową porą czy faktycznie tak samo widać w tył jak w przód A jeśli chodzi o resztę to ... po to mam rolety w tylnich drzwiach po to mam fotochromy wsteczny i boczne po to mam funkcję przewietrzania auta z pilota a potem AC bo stojąc na patelni w lecie raczej mnie same ciemne szyby przed palmą w środku nie uchronią no dokładnie ale ja nie neguję tego jak auto wygląda bo chyba się jasno wyraziłem że auto z cz.szybami zawsze wygląda kozacko ale z mojego doświadczenia z jazdy takim kozacko wyglądającym to raczej a przez jedno takie miałem 7 lat temu wojnę w chałpie bo wydawało mi się że uszczęśliwie żonę takim małym śmigaczem a po dwóch tygodniach mi powiedziała żeby sobie go wziął i dał jej mój ... i poszło do żyda bo ona niechciała tym jeździć bo bała się tym w nocy cofać a dla mnie za małe i dlatego mam mieszane zdanie na temat czarnych (tylko czarnych a nie przykopconych) szyb.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no raczej miałem auta z oklejonymi szybami tylnymi takie kupiłem z niemiec z wpisanym TUV-em więc żaden badziew za 30zł rolka. Niestety ale w obydwu jak dla mnie folia to była kupa . W nocy widoczność była beznadziejna przy parkowaniu w ciemnych miejscach tyłem była masakra a folie wcale nie były z tych najciemniejszych. W innym aucie (Accordzie kombi) miałem ori tylne szyby przyciemnione piecowo i tam to wyglądalo o niebo lepiej. W nocy praktycznie nie było różnicy widoczności między moją szybą boczną a tylnią i tylko takie coś uznaję za biezpieczne. Uważam że kozacko wygląda auto z czarną szybą ale użytkowo i pod względem bezpieczeństwa ... chyba że są to szyby oryginalnie przyciemnione tak jak miałem w tej hondzie ale to rzadkość u producentów :gwizdanie: dlatego ja przedkładam użytkowść nad wygląd oczywsiście mi tu zaraz ktoś wyskoczy że ma kamere w RNSIE parktronic diody w wentylkach i 100kkm na kamazie i wogóle laska mu wysiada i "cofaj ciofaj"....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a możesz napisać czemu są bezpieczniejsze bo to mnie zaciekawiło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niestety im wolno wszystko interpretować wedle uznania bo on jest "stróżem prawa" i on uznaje czy w danym momencie stanowi coś zagrożenie czy nie czy np. wjechałeś na skrzyżowanie na żółtym chociaż ty widziałeś nad głową zielone itd. a jeśli się nie podoba to sąd grodzki ale kiepsko to widzę generalnie można by uznać że powinni wozić ze sobą całą ścieżkę diagnostyczną niestety ma wątpliwość - zabiera dowód ma takie prawo przecież on nie chciał wstawić mandatu tylko zatrzymać dowód do wyjaśnienia gdyby szyby przeszły test na diagnostyce :gwizdanie: to wtedy możesz go gonić po sądach za zmarnowany czas i koszty a w dowodzie wozisz opinie diagnosty że szyby są OK dla następnego nadgorliwego ale wiadomo że raczej wasze szybki testu nie przejdą Tak jak sokół przytoczył przykład idąc tym tokiem rozumowania gdyby zobaczyli po nocy robin hood-a z RNS-em pod pachą to czy powinny go zatrzymać od razu do wyjaśnienia czy też nie zwracać uwagi bo przecież nie złapali go na robocie no bo niby z jakiej racji mogą podejrzewać bidusia przecież to normalne że się biega po nocy z radiem pod pachą Miodzio za żywota Ci tego dowodu by nie zabrali masz te szybki tak jak bozia kazała chyba nie a z tego co piszesz masz zamiar wrócić do tego samego więc licz się z powtórką z rozrywki czy warto następnym razem trafisz na takiego co nie będzie czekał czy będziesz zdzierał czy nie tylko napisze pokwitowanie za dowód i baj baj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z kiełbasą w ręku zamiast opłatka sianko pod wycieraczką i wolne miejsce w bagażniku dla zbłąkanego........
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jak.... będzie karpik w galarecie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie po klinice Przemek zaprosił jeszcze na SOR ja już widziałem że przy wyjściu było "ale o so chozi" czasem dobrzy być chorym żeby potem nie trzeba było chorować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja jak młody BÓG :>[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 12:36_________________________________________________ ja też
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niestety jeszcze lece na antybiotyku i raczej marznąć nóżki mi nie mogą a po drugie to te czwartki mi za bardzo nie pasują
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a potem był mokry sen Przyjedz dziś cwaniaczku na spota to zobaczymy czy jesteś taki cwany a co będzie jakiś cfaniak pełgeotem 206 jak przyjedziesz skuterynką to będę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a potem był mokry sen
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Będzie owocowało przy sprzedaży auta jakiej sprzedaży Karol mówił że to dzieciom zostawi bo szkoda :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://tplast.pl/index.php/home/kat_show?kat_id=3
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie jestem teraz do południa niestety nie będę Cię mógł trzymać za rękę :>[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 11:27_________________________________________________Mam pytanie czy ktoś miał do czynienia z takim developerem Dasta Invest. Stawiali np. bloki na II pułku , dywizionu ten za statoilem blok gdzie jest ten sklep z olejami to właśnie ich była inwestycja. Chodzi mi o to czy są cwaniaki i kombinatorzy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To zrobimy zrzutę i kupimy Ci pampersy żebyś nie chodził w mokrych gaciach jak już zmodzisz ten program
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mówisz że po programie będą mu puszczać zwieracze i trza też fotel zmienić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
napisali list do św.Mikołaja napisali i mi odpisali takiego h... bo worek świętemu w tym roku podje...li Grecy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a strzele z bereta bo jakoś tutaj nudą jak h... wieje
-
[B5 AFN] Bardzo ciężko odpala
Chodzi o kabel który daje masę na silnik taki gruby jest przeważnie gdzieś na początku podłużnicy przykręcony i idzie do silnika nie wiem jak to jest na 100% w B5 ale czegoś takiego szukaj i sprawdź czy nie jest ugnity i czy ma dobry styk. Rozumiem że te problemy miałeś już prze wymianą rozrządu tak ?
-
[B5 AFN] Bardzo ciężko odpala
ten rozrząd wymieniałeś w tym roku czy przed tym wszystkim co opisałeś ? sprawdź sobie dobrze kabel masowy silnika
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KOLEDZY :gwizdanie: :> :> :> ręce w kieszeniach żeby nie było słychać jak jajka dzwonią z zimna a Pablo tańczy sambe z kapciem