Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wpadłbym chętnie na tego grilla ale widzę że chyba tylko po to żeby go zagasić bo do 20 pewnie się nie wyrobię a i na dojazd sporo mi zejdzie zobaczymy będę dzwonił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wolałbym coś takiego mam to w domu odtwarza wszystko co na drzewo nie ucieka można do środka wsadzić dysk SATA 2,5" i jest kombajn nie do zdarcia (zasilanie na 12V)http://allegro.pl/ferguson-ariva-hd-player-200a-bielsko-biala-i1599065923.html http://www.spat.pl/ariva200a.php Obsługuje WiFi po USB więc można z domu sobie walić pliki do jego pamięci bez pochodzenia do auta z kompem ;-) no i nie wiem czy nie dało by się zżenić tego bez konwertera bo jest sygnał RGB no to chyba będzie wizyta u chirurga
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bardziej rozwojowe i cena też dobra ale oczywiście nie ori jeśli ktoś uznaje tylko i wyłącznie słuszną drogę partii http://www.alibaba.com/product-gs/318681094/2_din_7_car_dvd_for.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktoś jest na diecie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Generalnie dzisiaj to tylko ........ http://www.youtube.com/watch?v=WKWH2s6CuFg- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
brzydactwo na temat gustów i hierarchi klubów krakowskich nie dyskutujemy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://allegro.pl/show_item.php?item=1590424286- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
będzie ciężko znowu kilka milionów szarych komórek pójdzie się jeb...ć E tam A ile nowych nieodkrtytych się narodzi przy was mogą nie nadążyć dojrzewać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
będzie ciężko znowu kilkaset tysięcy szarych komórek pójdzie się jeb...ć- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to co zapodałeś w ori z linku z allegro to wersja dla oprogramowania DX czyli mapa rysowana wektorowo na mapie będziesz miał "drogi-nitki" i od czasu do czadu jakiś wielokąt kolorze lasu lub wody itp. mapy raczej ubogie. In plus jest to że taka ori navi jest wspomagana oprócz GPS sygnałem z ABS-u czyli jak wjedziesz w np. dłuższy tunel itp. gdy GPS traci sygnał to jeśli jest to odcinek bez rozjazdów to nawi nadal będzie Cię domyślnie prowadzić bazując na danych z prędkości kół co w przypadku nawigacji dokładanych (na samym GPS-ie) jest przewagą bo już nie raz jeżdżąc np. po niemcach wypadałem z pod jakiegoś tunelu i zaraz miałem zjeżdżać i zanim navi złapała sygnal to zdarzyło się że przejechałem zjazd na jakimś wielozjazdowym rozjeździe. Wybrać musisz sam kupujesz ori czyli bez większego rezania ale jaj nie urywa mapy też raczej kiepskie kupujesz nie ori z montażem dużo wiekszy problem (trzeba dorabiać lub znaleść konsole) ale możesz wgrać dowoloną mapę móc oglądać np DVD , TV i w wiekszości bez problemu podpiąć np. kamere cofania beż żadnych fejsów bez którego w ori navi nic nie podłączysz.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wszystkie mordy no to już od jutra każdy polak coś będzie smażył na trawniku- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak sobie wszyscy nawinszowali że nie ma o czym juz pisać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie Przemek , Grzesiek , Marek i dla rozróżnienia Grzesiek i ja się dołączam z życzeniami zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń seksualnych- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wesołych świąt dla wszystkich nawet tych co mają diesla ( a zwłaszcza BLB ) Mam pytanie czy ktoś wie w którym dokładnie miejscu jest planowany węzeł S7 "Kocmyrzowska" ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Upss....- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak jak wczoraj rozmawialiśmy może być tak że mu to przy "normalnej" jeździe będzie palić tyle co wasze TDI skoro to waży 1,1T :mysli: Sokół ma 27 Kwietnia jeśli o Nim pisałes chciał być pierwszy Widzisz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pasibrzuch egoista Sokół ale Ci gorgoli ten wygar lepiej niż w tej subarze jak dałeś w palnik to u mnie się podłoga w aucie trzęsła- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i wp***u Barca zeszła na ziemie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tiaaa..... ja ich już z rok temu widziałem z tą paskudą http://allegro.pl/nowa-kierownica-carbon-audi-a3-a4-a6-a8-q7-s-line-i1521909693.html na zbliżeniach widać jaka rzeźba to jest ich carbon a nie żaden oryginał pozatym chyba bardziej mi się podoba ta R8 w wersji ori niż ta kombinowana MASZ KUR...A BROBLEM SYNU :>- [ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
Miałeś wcześniej Bordnetz (MCE) w wersji LOW zgadza się ? teraz założyłeś wersję HIGH tak ? i wywala na FIS-ie błąd przeciwmgielnych to masz nie przerobioną pinologie przy bordnetz-cie , bezpiecznikach i przełączniku świateł bo w wersji LOW przeciwmgielne są zasilane bezpośrednio jako sparowane przez wyłącznik świateł dlatego bordnetz ich nie rozróżnia. W wersji HIGH oba przeciwmgielne są zasilane już przez bordnetz i dlatego po jego zakodowaniu nie widzi żarówek od przeciwmgielnych i wywala błąd jakoby były spalone. Nie widzi bo są dalej podpięte bezpośrednio pod wyłącznik świateł i to m.in. musisz zmienić. Wszystko to było widoczne na schematach które zamieściłem na stronie wcześniej ale się widać chyba to komuś nie spodobało bo schematy zostały usunięte z mojego postu nie wiem czemu Być może ten ktoś z tego żyje i mu psułem koniunkturę bo nie rozumiem powodu ich wykasowania w każdym bądź razie pozdrawiam życzliwego wam kolegę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w piątek jest raczej post jakoś tak z tego co pamiętam z religii więc chyba kiełbasa nie bardzo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fakaju zapieczone cylinderki źle wyregulowany wyłącznik stopu uszkodzona pompa hamulcowa uszkodzona płyta zaworowa pompy ABS (jeśli coś takiego jak ABS jest w tym aucie ) i co z tego jak i tak nic z niej nie będziesz pamiętał- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko zdzwonimy się jak ostatnio- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jak sie troche zjedziło świata nie:naughty: hmm.... to ciekawe jak masz kolory tych co założyłeś to je podaj bo jestem ciekaw no i podaj swoje wagi z wklejki z ks. serwisowej - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!