Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak najbardziej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko spoko to ja nadciągam na spota jak bedzie tak gęsto na pięterku jak w zeszłym tygodniu to
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
lecą gdzieś w necie eliminacje F1 na żywo ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
boli pupa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mieczysławie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jesteś pewny że to była wielkość pestek od czereśni, a nie na przykład od wiśni?? A ten agrest to jakiej odmiany był?? Grossularia reclinata, G. uva-crispa, Ribes uva-crispa?? Bo to ma kolosalne znaczenie a Ty tego nie sprecyzowałeś :polew: Tomek pewnie teraz studiuje odmiany agrestu nisko i wysokopiennego Na czeresni to sie siada Bujać się nieświerze buraki przegnitym kompostem po grządkach ochlastani widać że się na roli znacie bo ja to nawet nie wiedziałem że takie odmiany agrestu są ogóry jedne w ogonek je...ani
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale u mnie było oberwanie chmury teraz leciał grad wielkości pestek od czereśni miałem małego stresa bo dzwonił do mnie fater a to kilometr odemnie i mówił że u nich leci grad wielkości agrestu a to już dziurki w karoserii może wybić ale na szczęście nie doszło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to 1600zł to od osoby? w obie strony ? skąd z Niemiec i jak się na to lotnisko musisz dostać?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tiiaaa szkoda że go nie widzieliście na kotlarskim jak widziałem jak dojechał do pasów i się wbił w kubeł to już wiedziałem co będzie Hehehehehe ale nie mogłeś mu odżałować jak dojechał dziadka w palio to myślałem że tłoki z tego fita wylecą przez wydech więc myślę sobie niech ma chłopak radochę przed snem i dałem buta żeby nie było że musiał się na dziadku w palio wyżywać bo nie było z kim pocisnąć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tiiaaa szkoda że go nie widzieliście na kotlarskim jak widziałem jak dojechał do pasów i się wbił w kubeł to już wiedziałem co będzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
człowiek po całym dniu śmulania musi odreagować BTW muszę z tym skończyć bo ostatnio non stop tak jest po spotach tylko mi się zawodnicy zmieniają
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kiełbacha była kox
-
Nokia C7 vs HTC desire HD vs SE Xperia 10
Ja HTC Desire Żona Nokia N8 (z tego co pamiętam podobne chyba sprzętowo do C7) u żony lepiej trzyma bateria ale HTC powala reakcją na wybór funkcji itp. w nokii dotykasz panel i czasem myśli i myśli no i ekran w HTC też jest bezbłędny dużo czulszy niż w nokii tyle że dobrze mieć abonament ze stałym dostępem do netu bo HTC to bardzo lubi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
made in CHRL wczoraj tą studzienkę zaliczyłem jak leciałem do wieliczki coś tam budą bujnęło ale żeby na tym tak felge rozwalić to tylko w a6klubie tak umieją
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znowu Ci sie przysnęło :gwizdanie: tak to bywa a potem prawie do 4 z boku na bok eeehhh starość chyba się zaloguje na tym portalu co tam Grześ ma nik "zaraz po tobie" ale widzę że u niego też ciężko bo chyba synuś mu nie pozwala żeby kości w łóżku za długo nie gniły
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie spać zwiedzać ja już się wyspałem na sofce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
puść bita to do ciebie też zadzwonimy polecam przed snem ale po kolacji http://vod.onet.pl/anatomia-dla-poczatkujacych,10620,serial.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pisać nie spać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zaraz po Tobie "zaraz po Tobie" dziwny ten nick
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
już sie tam możesz zalogowac na przyszłośc tam też moderujesz jakiego masz nicka zaraz pewnie poleci always zawsze sucho zawsze pewnie i prostamol extra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie wczoraj po spocie też mnie trochę korba wzięła z kolegą z czarnej B6 a były momenty że było jak w wodolocie takie zdjęcie powinny się włączać w RNS-ie po przekręceniu kluczyka człowiekowi by od razu przechodziła ułańska fantazja- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
" :oklaski: i " no jakoś takoś mi to wcześniejsze wyglądło współwłaściciel Bumy No to sobie walnął reklamę BUMY wielkim BUM- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja witam wszystkich umiejących dzielić i mnożyć Bujaj sie Boseron a reszcie w sumie za re-play umowy za 75zł brutto mam 600min do wszystkich 1GB internetu w pełnej prędkości a potem bez limitu w GPRS. Dla fejsbucu i nasząwiochę i inny szit mam transfer bez ograniczeń za free i coś tam jeszcze nie wspomnę o innych pierdołach jakie podawał Łukasz. Moja żona ma oranżade i ta "super partia kurwo..." daje za 120zł/netto - 500min. Cuber to twoje 200zł to też pewie netto a w tym posranym plaju masz np. za 250zł rozmowy bez limitu do wszytskich sieci więc czym się tu podniecać w tej pomarańczy . Przy takim układzie to ci "wszyscy biedni" moga ci puszczać bita a ty możesz z nimi nawijac aż Ci ucho spuchnie .Nie wiem kto jest tępy ale ja liczyć raczej umię i rachunek jest prosty , roaming w abonam. wali mnie to od czasu do czasu mogę za to zapłacić , SMS specj.w abonamencie - nie odbieram telefonu hasłem RMF FM najlepsza muzyka a minuty mi nie muszą przechodzić bo mam ich w hu.. i hu... mnie to obchodzi kto ile płaci żeby się do mnie dodzwonić jak ma interes to płaci nikogo się nie prosze żeby do mnie zadzwonił bo zbieram darmowe minity Gdyby nie ten posrany Play to dalej byście płacili abonamenty po 150zł i mieli po 200min a to dzięki nim zaczęła się taka ostra konkurencia bo wcześniej to era z plusem i oranżadą pokroili sobie torcik i szoku cenowego sobie nie robili bo po co więc wali mnie kto co sobie myśli o tym w jakiej jestem sieci drogo mu mogę podać stacjonarny i nr tel do Mietka co rope spuszcza z TIR-a- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co znów "herbatka" z colą - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!