Treść opublikowana przez ..::chudy::..
-
Spoty Puławskie
będę miał chwile to sie ruszę po szrotach , muszę zakupić 3ci stop na klapę a cena nowego mnie przeraza :/ aaa i swiece do 2,4
-
Spoty Puławskie
pierwszy raz na spocie jest więcej sedanów niż avantów :shocked: Moment moment z tymi sedanami nie wychylałbym się aż tak pewnie - zapomnieliście o mnie
-
Spoty Puławskie
Ja tu tak patrze czytam i "WA jego mać!! jestem dyskryminowany mowilem ze bede na spocie a jak narazie to mnie na mim nie uwzgledniono :gwizdanie:
-
Spoty Puławskie
Tak wiem wiem i te 180kuca ale 2,5 to 2,5 a nie jakieś 1,9 z reszta ty tez kochasz Q Jakby montowali w b7 razem z quattro dawno bym takim jeździł
-
Spoty Puławskie
myślę ze dałoby rade abym się tam zjawił ale myślę ze tak bliżej 18-19 co do tej audiczki b6 w kombiaku- mialem podobna a silniczek pierwsza klasa - zawsze kochałem V6 2,5 tdi (po 2002 roku) mmm...
-
Spoty Puławskie
Panowie ja tu widzę ze o mnie zapomnieliście
-
Spoty Puławskie
tez się dziwiłem a to cena w hurcie jest panowie zapraszam na stronkę www.chudzik.org /zakładka serwis
-
Spoty Puławskie
Tak znamy zazwyczaj silnik renówki, przegub do tego cuda kosztuje 600zl (nie ma zamienników) - miałem ostatnio na warsztacie takie, pod spodem prezentowało się przyzwoicie
-
Spoty Puławskie
oj tam oj tam konsola parę euro a wrażenia ze spotkań bezcenne
-
Spoty Puławskie
może i ja się zbiorę wreszcie :> zazwyczaj jak spoty to ja w Italy
-
Spoty Puławskie
niestety nie mam fotek a dzis w dodatku jakiś h*j zarysował mi przedni zderzak tak aż dziura jest:/
-
Spoty Puławskie
nic szczególnego na spocie zobaczycie ;D
-
Spoty Puławskie
a nie wiem nikt nie pytał paskiem przyjechałem ostatnio bo szybę tylna mi rozwalili
-
Spoty Puławskie
proszę Pana A6 to ja już śmigam od 10 miesięcy
-
Spoty Puławskie
a no tak jakoś wychodzi :/ ja się nie udzielałem bo nie miałem kiedy :/
-
Spoty Puławskie
Panowie kiedy się s"pocimy?? ha ha ta antena jest po wuju jak konto bankowe w reklamie :gwizdanie:
-
Spoty Puławskie
Panowie miał ktoś styczność z czymś takim?? ---> http://allegro.pl/zmieniarka-usb-sd-audi-vw-seat-skoda-pendrive-2gb-i1263524388.html
-
Spoty Puławskie
Panowie zrobię A6 to przyjadę Jak mogę nabyć smycz klubowa?? OOOO ja Cie!!1 dopiero teraz zobaczyłem ze moje A4 jest na obrazku spotów puławskich i to jako pierwsze
-
Spoty Puławskie
taaa pozycja pierwszy bylem za ogrodzeniem fot nie mam filmików tym bardziej wrażenia są mmm... rowerem nie ma się co pokazywać wśród takich autek
- Spoty Puławskie
-
Spoty Puławskie
panowie ja sie wybieram
-
Spoty Puławskie
cierpliwie czekam, nie spieszy mi się z kupnem. Mam czym jeździć także pod koniec października zobaczymy
-
Spoty Puławskie
haha ledy ja mialem zwylke i tez sie fajnie prezentowaly za to 4 kopytka i troszke kucy pod maska
-
Spoty Puławskie
Daj sobie spokoj z wynalazkami podjedz tam gdzie maja sprzedaż płynów itd i poproś o płyn oparty na koncentracie G20 - nawet masz tak napisane na zbiorniczku wyrównawczym. Starego syfu niestety nie zmyje, ratuje cie jedynie myjka lub szorowanko Najlepiej wypsikać w codziennej eksploatacji i będzie ok
-
Spoty Puławskie
A o Contim to nie łaska napisać??