Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

..::chudy::..

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ..::chudy::..

  1. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Czyli możemy zrobić spociki biorac pod uwage sebka : 20.03.2010 (sobota) 10.04.2010 (sob) 24.04.2010 (sob) Jesli wypada wam naprzemian to pozostaje tylko piatek
  2. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Sebek a kiedy masz zjazdy?? w nastepny weekend tez smigasz na wsei?
  3. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    proponuje spotkać sie w najbliższa sobota i ustalić jakiś termin spotów np: jedna z sobót każdego miesiąca
  4. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Sobota 16-17 godz dla mnie oki
  5. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Kowi87 co ty bredzisz ja tek nie mówiłem Sobota po południu - jestem za
  6. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Czemu drugi Kowi??
  7. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Z tym parkingiem dobrze oświetlonym może być problem... Był ktoś w Lublinie na spocie??
  8. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Tak sie zastanawiam kto zechce przyjechac na 13 w niedziele i zrezygnować z niedzielnego obiadku Moja propozycja po południu w piątek sobotę lub niedziele.
  9. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Panowie ten jutrzejszy spot to aktualny???
  10. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    łohoho... i jeszcze trochę
  11. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ja będę
  12. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    aa tam Sebek chyba coś bredzisz... musisz byc i juz
  13. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    he he narty czemu nie
  14. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Jak dla mnie to bez różnicy jaki termin ustalcie - dostosuje się
  15. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Wstępnie oki a później będziemy termin korygować :
  16. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    A może tak jak za dawnych czasów było - ostatni piątek miesiąca?? Wtedy może by ktoś z "eu" zawitał...
  17. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no to co jak juz to biorę pod uwage 2,0tfsi:P
  18. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ...ooo prosze i kto to mowi
  19. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Panowie ja uciekam narazicho
  20. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no no co mi tutaj z przemocą?? zmierzymy sie na 1/4mili jak zakupie sprzet i bedzie wszytko wyjasnione
  21. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Potencjał to ja miałem siedac w B6 i to fabryczne a nie jak w B5 dopiero po modach
  22. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    B6 była moja pierwsza a4 kupiłem ja jak było euro po 3, 20 było wszytko oprócz navi i xenonow dozbieramy troszkę mamonki i kupimy cos ciekawszego niz b5
  23. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    B5 jak by były nowe w salonie do kupna to moze i by kupil ale 10letniego raczej nie napewno cos młodszego od 2004
  24. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Sebek, Kowi nie wstyd wam kumpla obgadywać?? Smigałem przez poltora roku B6 i myslicie ze sie przesiade na B5 - jedna z głupszych sugestii jaka słyszałem :gwizdanie: i jeszcze o nexii ktoś mi tu gada Wracaja do tematu spotow zapomnieliscie dopisac do listy Contiego co prawda z "eu" sie porzegnal ale jeszcze na "pl" nie zawitał Myślę ze można by do tej listy dopisać herfa
  25. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Panowie może i autko było eleganckie ale niestety już sprzedane Poczekajcie do wiosny a będziesz Kowi87 chciał się przejechać tym co zakupie Puławy znamy z chłopakami bo tam odbywały sie spoty w każdy ostatni piątek miesiąca ale z innego klubu :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.