Treść opublikowana przez ..::chudy::..
-
Spoty Puławskie
Czyli możemy zrobić spociki biorac pod uwage sebka : 20.03.2010 (sobota) 10.04.2010 (sob) 24.04.2010 (sob) Jesli wypada wam naprzemian to pozostaje tylko piatek
-
Spoty Puławskie
Sebek a kiedy masz zjazdy?? w nastepny weekend tez smigasz na wsei?
-
Spoty Puławskie
proponuje spotkać sie w najbliższa sobota i ustalić jakiś termin spotów np: jedna z sobót każdego miesiąca
-
Spoty Puławskie
Sobota 16-17 godz dla mnie oki
-
Spoty Puławskie
Kowi87 co ty bredzisz ja tek nie mówiłem Sobota po południu - jestem za
-
Spoty Puławskie
Czemu drugi Kowi??
-
Spoty Puławskie
Z tym parkingiem dobrze oświetlonym może być problem... Był ktoś w Lublinie na spocie??
-
Spoty Puławskie
Tak sie zastanawiam kto zechce przyjechac na 13 w niedziele i zrezygnować z niedzielnego obiadku Moja propozycja po południu w piątek sobotę lub niedziele.
-
Spoty Puławskie
Panowie ten jutrzejszy spot to aktualny???
-
Spoty Puławskie
łohoho... i jeszcze trochę
- Spoty Puławskie
-
Spoty Puławskie
aa tam Sebek chyba coś bredzisz... musisz byc i juz
-
Spoty Puławskie
he he narty czemu nie
-
Spoty Puławskie
Jak dla mnie to bez różnicy jaki termin ustalcie - dostosuje się
-
Spoty Puławskie
Wstępnie oki a później będziemy termin korygować :
-
Spoty Puławskie
A może tak jak za dawnych czasów było - ostatni piątek miesiąca?? Wtedy może by ktoś z "eu" zawitał...
-
Spoty Puławskie
no to co jak juz to biorę pod uwage 2,0tfsi:P
-
Spoty Puławskie
...ooo prosze i kto to mowi
-
Spoty Puławskie
Panowie ja uciekam narazicho
-
Spoty Puławskie
no no co mi tutaj z przemocą?? zmierzymy sie na 1/4mili jak zakupie sprzet i bedzie wszytko wyjasnione
-
Spoty Puławskie
Potencjał to ja miałem siedac w B6 i to fabryczne a nie jak w B5 dopiero po modach
-
Spoty Puławskie
B6 była moja pierwsza a4 kupiłem ja jak było euro po 3, 20 było wszytko oprócz navi i xenonow dozbieramy troszkę mamonki i kupimy cos ciekawszego niz b5
-
Spoty Puławskie
B5 jak by były nowe w salonie do kupna to moze i by kupil ale 10letniego raczej nie napewno cos młodszego od 2004
-
Spoty Puławskie
Sebek, Kowi nie wstyd wam kumpla obgadywać?? Smigałem przez poltora roku B6 i myslicie ze sie przesiade na B5 - jedna z głupszych sugestii jaka słyszałem :gwizdanie: i jeszcze o nexii ktoś mi tu gada Wracaja do tematu spotow zapomnieliscie dopisac do listy Contiego co prawda z "eu" sie porzegnal ale jeszcze na "pl" nie zawitał Myślę ze można by do tej listy dopisać herfa
-
Spoty Puławskie
Panowie może i autko było eleganckie ale niestety już sprzedane Poczekajcie do wiosny a będziesz Kowi87 chciał się przejechać tym co zakupie Puławy znamy z chłopakami bo tam odbywały sie spoty w każdy ostatni piątek miesiąca ale z innego klubu :gwizdanie: