Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

..::chudy::..

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ..::chudy::..

  1. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    będę miał chwile to sie ruszę po szrotach , muszę zakupić 3ci stop na klapę a cena nowego mnie przeraza :/ aaa i swiece do 2,4
  2. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    pierwszy raz na spocie jest więcej sedanów niż avantów :shocked: Moment moment z tymi sedanami nie wychylałbym się aż tak pewnie - zapomnieliście o mnie
  3. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja tu tak patrze czytam i "WA jego mać!! jestem dyskryminowany mowilem ze bede na spocie a jak narazie to mnie na mim nie uwzgledniono :gwizdanie:
  4. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Tak wiem wiem i te 180kuca ale 2,5 to 2,5 a nie jakieś 1,9 z reszta ty tez kochasz Q Jakby montowali w b7 razem z quattro dawno bym takim jeździł
  5. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    myślę ze dałoby rade abym się tam zjawił ale myślę ze tak bliżej 18-19 co do tej audiczki b6 w kombiaku- mialem podobna a silniczek pierwsza klasa - zawsze kochałem V6 2,5 tdi (po 2002 roku) mmm...
  6. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Panowie ja tu widzę ze o mnie zapomnieliście
  7. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    tez się dziwiłem a to cena w hurcie jest panowie zapraszam na stronkę www.chudzik.org /zakładka serwis
  8. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Tak znamy zazwyczaj silnik renówki, przegub do tego cuda kosztuje 600zl (nie ma zamienników) - miałem ostatnio na warsztacie takie, pod spodem prezentowało się przyzwoicie
  9. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    oj tam oj tam konsola parę euro a wrażenia ze spotkań bezcenne
  10. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    może i ja się zbiorę wreszcie :> zazwyczaj jak spoty to ja w Italy
  11. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    niestety nie mam fotek a dzis w dodatku jakiś h*j zarysował mi przedni zderzak tak aż dziura jest:/
  12. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    nic szczególnego na spocie zobaczycie ;D
  13. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    a nie wiem nikt nie pytał paskiem przyjechałem ostatnio bo szybę tylna mi rozwalili
  14. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    proszę Pana A6 to ja już śmigam od 10 miesięcy
  15. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    a no tak jakoś wychodzi :/ ja się nie udzielałem bo nie miałem kiedy :/
  16. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Panowie kiedy się s"pocimy?? ha ha ta antena jest po wuju jak konto bankowe w reklamie :gwizdanie:
  17. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Panowie miał ktoś styczność z czymś takim?? ---> http://allegro.pl/zmieniarka-usb-sd-audi-vw-seat-skoda-pendrive-2gb-i1263524388.html
  18. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Panowie zrobię A6 to przyjadę Jak mogę nabyć smycz klubowa?? OOOO ja Cie!!1 dopiero teraz zobaczyłem ze moje A4 jest na obrazku spotów puławskich i to jako pierwsze
  19. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    taaa pozycja pierwszy bylem za ogrodzeniem fot nie mam filmików tym bardziej wrażenia są mmm... rowerem nie ma się co pokazywać wśród takich autek
  20. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    bylem
  21. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    panowie ja sie wybieram
  22. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    cierpliwie czekam, nie spieszy mi się z kupnem. Mam czym jeździć także pod koniec października zobaczymy
  23. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    haha ledy ja mialem zwylke i tez sie fajnie prezentowaly za to 4 kopytka i troszke kucy pod maska
  24. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Daj sobie spokoj z wynalazkami podjedz tam gdzie maja sprzedaż płynów itd i poproś o płyn oparty na koncentracie G20 - nawet masz tak napisane na zbiorniczku wyrównawczym. Starego syfu niestety nie zmyje, ratuje cie jedynie myjka lub szorowanko Najlepiej wypsikać w codziennej eksploatacji i będzie ok
  25. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    A o Contim to nie łaska napisać??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.