Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

..::chudy::..

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ..::chudy::..

  1. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Sorki panowie za spóźnienie ale jakoś ostatnio jestem zarobiony Fotki do ściągnięcia ---> audi.rar
  2. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    fotki będą jutro wieczorkiem - teraz wybieram się nad jeziorko miłego łeekendu życzę
  3. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    panowie ja przyjade ale innym autkeim
  4. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    pany ja kolo 20 mogę zawicac bo wcześniej to nie wiem czy się wyrobie ewentualnie sobota lub niedziela
  5. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    a może dziś po południu??
  6. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Pany!!!!!!!!!!!!!! co tu taka cisza?? każdy wakacjuje??
  7. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    pany a Niedziela wam odpowiada??
  8. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Nie kupiłem :/ Nadal śmigam A6 Upatrzylem sobie cos takiego http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/details.html?lang=pl&id=130324137&pageNumber=1&tabNumber=1
  9. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja mogę jutro wpaść na pulawy
  10. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Panowie jedzcie do Wolińskiego zrobi pelna diagnostykę i bedzie wiadomo co dalej dzialac http://www.wolinski.com.pl/
  11. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    pany co taka cisza??:->
  12. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no coz tak jakos ostatnio sie układa spoko nadrobimy to
  13. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
  14. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    w niedziele mam turniej paintballowy :gwizdanie:
  15. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    a sobota?
  16. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    he he bilety to ja w styczniu zakupiłem... :gwizdanie:
  17. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    a co z biletami?
  18. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    W piątek panowie to ja na Pudziana jadę do Katowic
  19. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no to czekamy na pozostałych ewentualnie trzeba ich telefonicznie powiadomić
  20. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no a jak z jutrem ? moze grill?
  21. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Na spotach to ja czasami bywam ale teraz nic nie stoi na przeszkodzie abym był tylko ze nie swoim autkiem
  22. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Aa teraz czaje niedługo zmeinimy na B7
  23. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    pierwszy widoczny B6 to ex fura chudego, później sebek, ja i conti Jak w końcu ustalicie jakiś termin spota to zrobi sie aktualna fotke i zmienie to logo wtedy na poprawne :gwizdanie: o to
  24. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    paput tylko nie mów ze słyszałeś to i owo na temat 2,5tdi. To jest 3 autko w rodzinie z tym silnikiem i w żadnym nie było problemów.
  25. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    oczywiscie 2,5tdi tak jak w moim A4Q tylko ze tam bylo 180kuca a tutaj tylko 163

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.