Treść opublikowana przez ..::chudy::..
-
Spoty Puławskie
Witam Teraz już widzieli :PP Miałem zamiar założyć taki watek ale widzie ze paput mnie ubiegł Jak spotykaliśmy sie w Puławach mnie więcej było 4 - 7 autek
-
[INNE] Czym odgrzybić podsufitkę?
Panowie proponuje takie coś z ciekawości zakupiłem i idealnie się nadaje do prania i czyszczenia a na dodatek fajnie pachnie http://allegro.pl/item851380770_pianka_aktywna_do_tapicerki_wurth.html
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
Witam. Pytanko brzmi... Aby podłączyć się vagiem do radia Symphony II (B6 2004r) niezbędny jest vag z canem??
-
[B5 ADR] Tylne głosniki nie grają
Ten niebiesko-biały to zasilanie wzmacniacza antenowego - tak dla sprostowania niebieski z białym paskiem
-
[B6 AWX] W koncu jest
fajna furka widzę ze kolega z niedaleka...
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Panowie jesli mam u siebie w B6 kiere z multi to przy zmianie na kiere od B7/R8/TT jest konieczna wymiana taśmy i moduł pod manetkami??
-
[B5 ADR] Tylne głosniki nie grają
Kowi87 ten wzmacniaczyk co masz za radiem wywal go i wstaw tylko taka przejściówkę --------> http://allegro.pl/item793678230_redukcja_przejsciowka_anteny_samochodowej_dluga.html] ewentualnie cos takiego ---> http://allegro.pl/item788407533_przejscie_anteny_samochodowej_metal.html
-
[B5 ADR] Tylne głosniki nie grają
kowi uporales sie z problemem???
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Nom troszke duzo :gwizdanie: bede musial zapolowac na zderzak s-line
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Panowie zdaje sie na wasze porady w sprawie zmiany przedniego zderzaka Przez przypadek wpadłem na pieska przechodzacego przez droge i bach... po zderzaku... :gwizdanie: Pomyslalem aby zalozyc inny zderzaczek moze ktorys z tych??? http://allegro.pl/item725994842_audi_s4_8e_01_04_zderzak_przod.html http://allegro.pl/item728184853_zderzak_przedni_audi_s4_2001_2004_rok.html Jak wam sie to widzi cenowo??? i czy beda pasowac bez zadnych przerobek do autka z seryjnym zderzakiem?? Oprócz kratek i halogenow bedzie cos jeszcze do wymiany??
-
[B6 BAU] Problem z quattro
Krecac wałem -prawo-lewo-jest dostrzegalny luz na obrocie, dopiero po pewnym czasie napotyka opor. Wnioskujac luz powinien byc minimalny a nie taki jak jest teraz czyli około 1/7 obrotu.
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Po co ulepszac to co jest dobre
-
[B6 BAU] Problem z quattro
Wracajac do tamatu bylem w ASO na przegladzie z uwagi na to stukanie i spelnil sie czarny scenariusz... przeguby całe jedynie co mnie martwi to duzy luz na obrocie wału :/ sprawdzilem wszystkie poduszki i sa ok jedynie ten lussssss :
-
[B5 AFN] Gdzie polecacie regeneracje turbiny - okolice Tarnobrzega lub Kielc ?
Turbo od 1,9tdi regenerowalem w turboreg'u w miejscowosci Chrząstów. Naprawa od 600-900zl i 8 miesięcy gwarancji. Ponizej link : http://www.turboreg.pl/
-
[ALL B6] Napięcie +12V po przekręceniu kluczyka
Mozna się wpiąć od tylu puszki bezpieczników o ile się nie mylę to jest tam 2 albo 3 grube kable jeden z nich jest zasilany poprzez przekaźnik załączany przez stacyjkę - więcej rozkręcania plastików niz szukania kabla
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
ETKA podaje ze w 1,8T FWD i Q jest tak samo czyli numer 1 na obrazku poniżej nr 2 to 2,4 i 3 litrowa benzyna w Q a nr 3 FWD
-
[B5 ADP] Jaka średnica plecionki ?
Zmierz średnice rur łączących się z plecionka
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
To zależny co jest pod tym plastikiem który zaznaczyłem na obrazku, jeśli nic nie ma to podejdzie a jeśli jest zbiornik to niestety przekładka bez kombinacji nie wyda.
-
[ALL B6] Problem ze swiatlami przeciwmgłowymi - tył
Wie ktoś jak można zrobić tak aby świeciły oba jednocześnie??? Ja mam autko z Francji i świeci jedno
-
[B5 ADP] Jaka średnica plecionki ?
Aby się upewnić na 100% właź pod auto i zmierz
-
[B5 ADP] Jaka średnica plecionki ?
Średnica to nie wszystko musisz znać długość najlepiej wejść pod autko i zmierzyć średnice suwmiarka
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
Sam widzisz ze zbiorniki roznia sie diametralnie... nie wiem czy podejdzie ten od Q do FWD Jak chcesz moge cyknac fote Q tylko ze 2,5tdi bedzie...
-
[ALL B6] Problem ze swiatlami przeciwmgłowymi - tył
Koledzy mam pytanko a raczej czy tak powinno byc. Wiadomo ze z tyłu auta sa przeciwmgielne światełka i nie świeci mi prawe żaróweczka jest ok tylko ze... prąd nie dochodzi do tej żaróweczki i nawet na fisie się nie wyświetla "żarówka" jak wyjmę ja z oprawki. Spotkał się już ktoś z takim przypadkiem??? Zdiagnozuje ten problem VAG-COMem?
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
Płyta podłogowa jest ta sama kwestia tylko tylnego napędu :gwizdanie: Jedyne czym sie rożni to kształtem zbiornika paliwa - etka podaje 2 rodzaje zbiorników (kształt) w zależności od rodzaju napędu. Przeglądając allegro można sie natknąć na zbiorniki paliwa i różnice są zauważalne na pierwszy rzut oka. http://www.allegro.pl/item625755661_audi_a4_8e_2_5_tdi_quattro_zbiornik_paliwa.html http://www.allegro.pl/item621784462_zbiornik_paliwa_audi_a4_2_5tdi_2001_04r.html
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
Aby bardzo nie ingerowac w wydech noznaby sie podlaczyc zaraz za zbiornikiem paliwa do rury kwestia tylko co jest pod tym plastikiem po prawej stronie za zderzakiem.