Treść opublikowana przez ..::chudy::..
-
Spoty Puławskie
Sorki panowie za spóźnienie ale jakoś ostatnio jestem zarobiony Fotki do ściągnięcia ---> audi.rar
-
Spoty Puławskie
fotki będą jutro wieczorkiem - teraz wybieram się nad jeziorko miłego łeekendu życzę
-
Spoty Puławskie
panowie ja przyjade ale innym autkeim
-
Spoty Puławskie
pany ja kolo 20 mogę zawicac bo wcześniej to nie wiem czy się wyrobie ewentualnie sobota lub niedziela
-
Spoty Puławskie
a może dziś po południu??
-
Spoty Puławskie
Pany!!!!!!!!!!!!!! co tu taka cisza?? każdy wakacjuje??
-
Spoty Puławskie
pany a Niedziela wam odpowiada??
-
Spoty Puławskie
Nie kupiłem :/ Nadal śmigam A6 Upatrzylem sobie cos takiego http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/details.html?lang=pl&id=130324137&pageNumber=1&tabNumber=1
-
Spoty Puławskie
Ja mogę jutro wpaść na pulawy
-
Spoty Puławskie
Panowie jedzcie do Wolińskiego zrobi pelna diagnostykę i bedzie wiadomo co dalej dzialac http://www.wolinski.com.pl/
-
Spoty Puławskie
pany co taka cisza??:->
-
Spoty Puławskie
no coz tak jakos ostatnio sie układa spoko nadrobimy to
-
Spoty Puławskie
- Spoty Puławskie
w niedziele mam turniej paintballowy :gwizdanie:- Spoty Puławskie
- Spoty Puławskie
he he bilety to ja w styczniu zakupiłem... :gwizdanie:- Spoty Puławskie
a co z biletami?- Spoty Puławskie
W piątek panowie to ja na Pudziana jadę do Katowic- Spoty Puławskie
no to czekamy na pozostałych ewentualnie trzeba ich telefonicznie powiadomić- Spoty Puławskie
no a jak z jutrem ? moze grill?- Spoty Puławskie
Na spotach to ja czasami bywam ale teraz nic nie stoi na przeszkodzie abym był tylko ze nie swoim autkiem- Spoty Puławskie
Aa teraz czaje niedługo zmeinimy na B7- Spoty Puławskie
pierwszy widoczny B6 to ex fura chudego, później sebek, ja i conti Jak w końcu ustalicie jakiś termin spota to zrobi sie aktualna fotke i zmienie to logo wtedy na poprawne :gwizdanie: o to- Spoty Puławskie
paput tylko nie mów ze słyszałeś to i owo na temat 2,5tdi. To jest 3 autko w rodzinie z tym silnikiem i w żadnym nie było problemów.- Spoty Puławskie
oczywiscie 2,5tdi tak jak w moim A4Q tylko ze tam bylo 180kuca a tutaj tylko 163 - Spoty Puławskie