Treść opublikowana przez ..::chudy::..
- Spoty Puławskie
-
Spoty Puławskie
Neiw pytaj Ja nawet nie mam swojego autka ;P
-
Spoty Puławskie
Oj no była taka mała wyprzedaż No to dumać na temat jutra
-
Spoty Puławskie
Panowie proponuje jutro Co wy na to?? Kowi o co chodzi z tym B6 co wcześniej pisałeś??
-
Spoty Puławskie
Niestety nie nie mam kiedy się wyrwa zagramanice na zakupy
-
Spoty Puławskie
Witam Panów
- Spoty Puławskie
-
Spoty Puławskie
Wróciłem dziś rano szczerze to nawet nie maiełm czasu na rozgladanie sie za autkiem ale - nie powiem - widziałem pare ładnych B7 a nawet B8 w rozsadowych eurasach...
-
Spoty Puławskie
witam ja od czwartku aż do dziś w Italii siedziałem - a mailem taka chęć na spota ;/
-
Spoty Puławskie
piatek o 19
-
Spoty Puławskie
No kurcze LRY przyjezdne do LPU i to gora 30km a co ja mam powiedziec?? LKR 70-90km - to ja miejscowy jestem
-
Spoty Puławskie
Pany z takim podejściem do sprawy to nam się nie uda nic ustalić jesli tak bede na 19 w piatek, pasi?
-
Spoty Puławskie
Ja nie ma na LPU jak by co najbliższy piatek??
-
Spoty Puławskie
mi tez o ile nie trafi się jakiś wyjazd na italy-deutschland
-
Spoty Puławskie
Ja proponuje grilla jak rok temu tylko już nie mam Q także nie będzie miał kto wyciągać - no chyba ze kowi będzie robił za holownika
-
Spoty Puławskie
Piterex jakiś komentarz do tego cytatu??
-
Spoty Puławskie
Conti był??
-
Spoty Puławskie
Spoko mamy wolny rynek a poza tym każdy umie liczyć
-
Spoty Puławskie
Pany dopiero wróciłem Jak tam po spocie?? czyżby konkurencja?
-
Spoty Puławskie
około 120zl z zamiennika
-
Spoty Puławskie
Panowie co wy.....?? o 15? mowa była o 16-17
-
Spoty Puławskie
wczesniej odpada na warsztacie siedze :/
-
Spoty Puławskie
Zgłosi to ktos???
-
Spoty Puławskie
Pany, co musimy zrobić aby przenieść watek tam gdzie spoty??
-
Spoty Puławskie
No to ustawiamy sie na sobote 13.03 godz 16 parking pod urzedem miasta i bedziem myslec