Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
tak jak Tomek napisał wygodniej będzie się spotkać bliżej łodzi jeżeli chodzi o godzinę to myślę że możemy się umówić około 16
-
Spociki Łódzkie
musztuk w zęby i do przodu
-
Spociki Łódzkie
to chłopaki z v-techa wypromowali firmę :gwizdanie: pewnie dostali awans
-
Spociki Łódzkie
a no i najważniejsze zamówione :?:
-
Spociki Łódzkie
grill jest na miejscu czy ktoś weźmie
-
Spociki Łódzkie
no właśnie może by się chętni określili iw końcu coś byśmy może ustalili czy jedziemy na działkę czy może do arturówka
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
siemano [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 10:40_________________________________________________maj a tak piździ- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 23:28_________________________________________________to ja się pożegnam- Spociki Łódzkie
wybieramy panienkę na sobote- Spociki Łódzkie
this month I hope... zapomnialem dodac myśle ze dasz rade- Spociki Łódzkie
Seba czekamy na wersje finalna ale zapowiada się- Spociki Łódzkie
no cóż może jeszcze da znać ;(- Spociki Łódzkie
ustalone jest coś odnośnie soboty- Spociki Łódzkie
się dzisiaj nałaziłem po sklepach-strój wreszcie zkompletowany na 14 tylko ze trochę mnie przewiało- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 09:50_________________________________________________ ma wolne 365 dni w roku bez przesady-nie do końca aż tyle,ale na wolne nie narzekam :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Seba filmik zapowiada sie ale czekamy na wersje finalną [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 00:19_________________________________________________aha jeżeli chodzi o Sobotę to faktycznie może lepiej pomyśleć o Arturówku- Spociki Łódzkie
no szkoda bo mogła by wystąpić w sobote- Spociki Łódzkie
oj tam będziesz pracował w święto trzeba po świętować :beer1: obgadać to i tam to itd.- Spociki Łódzkie
Możemy, przynajmniej nie będziemy się szukać po całej Manu :decayed: :decayed: Więc podsumujmy: Manufaktura, parking pod UM (od strony ul Zachodniej), godzina 20:00, dziś Dla mnie pasi,stawię się. no i gitara też będe [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 13:10_________________________________________________ do wieczora się rozpogodzi- Spociki Łódzkie
ja przyjade rikszą- Spociki Łódzkie
sie rozmnażamy w LDZ jak małe króliki- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie