Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
trzeba się powoli szykować
-
Spociki Łódzkie
o f*ck też taki chce
-
Spociki Łódzkie
szczęściarz http://antyklerycow.wrzuta.pl/film/05NluZXSTEv/kierowca_mial_szczescie
-
Spociki Łódzkie
bo za tydzień to chyba przełożymy spocenie się na Sobotę
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
też tak mnie się wydaje ze jak ktoś w tym siedzi to moze takie pudełeczko wyrezac bez problemu no a nasz DJ jest w tych sprawach
-
Spociki Łódzkie
ja się na przetwornikach nie znam ale temat jest ciekawy i stawia wyzwanie DJ-owi a my liczymy na niego :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 00:18_________________________________________________ewentualnie coś podobnego wyrezać http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-usb-vw-audi-skoda-mp3-jakosc-cd-i1550262871.html
-
Spociki Łódzkie
albo jakiegoś USB by pena podłączyć
-
Spociki Łódzkie
no ja tez sie jutro szykuje
-
Spociki Łódzkie
pomoże [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 23:28_________________________________________________ podjedziesz na spota i sie wymieni
-
Spociki Łódzkie
myśle ze 90 to trochę za dużo za pranie i jeszcze w hurcie ale na umycie silnika to i ja bym się pisał :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
dobry i nawet słoneczny
-
Spociki Łódzkie
ja też mam tą wersje i wszystko śmiga [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 00:10_________________________________________________może to wina kabla albo sterownika [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 00:11_________________________________________________a może trzeba zmniejszać predkosc komunikacji portu
-
[B5 AJM] Antena dachowa - kombi
Witam,dzisiaj chcąc wymienić uszczelkę pod anteną,po zdjęciu lampki oświetlenia bagażnika ukazały się mi trzy kable wychodzące z anteny dwa grubsze koloru czarnego i jeden cienki w kolorze żółto-czarnym.Jeden z czarnych to pewnie radio ten żółty to może zasilanie ale od czego ten ostatni (czarny wygląda na antenowy) ? [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 19:50_________________________________________________GPS ale czy takie anteny obsługiwały GPS
-
Spociki Łódzkie
:polew: ty nie dobry klekota zarżnąć no :bicz3:
-
Spociki Łódzkie
你好[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 11:37_________________________________________________a słyszałem ze B8 to zaczęli montować w Indiach oczywiście jakąś część pewnie tą na rynki wschodnie czyli i nasz
-
Spociki Łódzkie
:gwizdanie: siema wito
-
Spociki Łódzkie
ej tylko nie paździerza tylko nie paździerza :bicz3:
-
Spociki Łódzkie
Seba bardzo pięknie powiedziane
-
Spociki Łódzkie
A mnie się nie podobają A6 C5 takie krowy ,dużo ładniejsze są A4 Chriss nie zamieniłbyś swojego paździerza na taką lochę A6? w życiu
-
Spociki Łódzkie
A mnie się nie podobają A6 C5 takie krowy ,dużo ładniejsze są A4
-
Spociki Łódzkie
Myślał ze ma Bentleya to może wszystko a tu zonk
-
Spociki Łódzkie
tak to czytam i się zastanawiam czy Kachna czasami nie jedzie sama :naughty: tak by z tego wynikało
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 11:05_________________________________________________Pilnie poszukiwany młody, dyspozycycjny, mobilny, najlepiej mający auto marki Audi A4 i najlepiej student z doświadczeniem za duże wymagania - chętnych brak :gwizdanie: