Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
będę wkrótce potrzebował jakieś TV więc może skorzystam jak będzie dobra oferta ale to bliżej wakacji admin20 a gdzie tą hurtownie otwierasz
-
Spociki Łódzkie
będę wkrótce potrzebował jakieś TV więc może skorzystam jak będzie dobra oferta ale to bliżej wakacji
-
Spociki Łódzkie
z wieczora Niezła jest ścieżka dźwiękowa z "Fast and Furious Tokyo Drift" - polecam :good:
-
Spociki Łódzkie
ostatnio mieli rezać hamulce a wyrezali z bose
-
Spociki Łódzkie
chłopaki na grubasa jadą ale już się troche połamali przy tych zlotach połamali? on jakby o coś zaczepił przy tej prędkości to ciężko by było pozbierać wszystkie kawałki.... przy takim spadaniu łapią prędkość ponad 200km/h ja pier ale oszołomy
-
Spociki Łódzkie
teraz jak stoi ze 20 chłopa to sam bym się bał podjechać widząc taką bandę :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
normalka... ja też kilka razy jeździłem zanim nabrałem odwagi i się przełamałem..... identycznie jak Ty jestem po prostu nieśmiały.. :gwizdanie: a ja się nie czajnikowałem bo wtedy przyjeżdżały tylko 2-3 furacze.Jak podjechałem pierwszy raz to był tylko klysek potem dojechali Sebek i Miśki
-
Spociki Łódzkie
tez popieram wypowiedź Kimiego i propozycje klyska89
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
wszystkiego najlepszego klysiu :drunk: :drunk:- Spociki Łódzkie
prawie jak batmobil- Spociki Łódzkie
ja to sobie sam zajrze- Spociki Łódzkie
widzisz a to jest bardzo madre [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 10:10_________________________________________________ja jestem za ja tez sie pod tym podpisze- Spociki Łódzkie
nom niestety.... rano auta oszronione więc dobrze mrozi ja jednak bym proponował grilla w niedzielne popołudnie a imprezę można zrobić w późniejszym terminie- Spociki Łódzkie
się temat rozkręca i z niedzielnego grilla robi sie sobotnia impreza- Spociki Łódzkie
to się ich przegoni- Spociki Łódzkie
a może zróbmy grila na kaloryferze [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 15:20_________________________________________________tylko tak jak kachnazgierz proponuje wcześniej zacząć tak około 15-16 proponuje- Spociki Łódzkie
stawy to chyba odpadają bo pewnie tam błotko jest jeszcze po zimie.- Spociki Łódzkie
powitać [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 12:53_________________________________________________ no szykuje nam się ja tez się raczej wreszcie pojawię :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
jacy kochasie no- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ja też chce [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 23:52_________________________________________________ jasne pantonku- Spociki Łódzkie
tylko nie szmelcvagena ;(- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
siemano no ja się wybierałem dziś na spota ale jeszcze nie wyrobiłem, za tydzień się zamelduje po fotach widzę ze impreza w BT pierwsza klasa dawajcie więcej do galerii - Spociki Łódzkie