Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
Bartek nie gadaj bo pierwszy raz opuściłem spot ale raczej na dwa kolejne tez nie dam rady być ;( ale bardzo żałuje
-
Spociki Łódzkie
Kimi mógł by wystąpić w reklamie
-
Spociki Łódzkie
dopiero ogarnąłem dzisiejsze stronki zaraz biorę sie za fotki :polew:
-
Spociki Łódzkie
siema słyszałem ze sezon grillowy został otwarty
-
Spociki Łódzkie
e tam za wcześnie, ja na letnich już przyjechałem zimówki leżą w folijkach i czekają na następną zimę ja przy tych temperaturach panujących na zewnątrz bym się bał jeździć na letnich ale świat przecież należy do odważnych
-
Spociki Łódzkie
no spam nadrobiłem kanu - fajna furmanka Mario-trochę za wczesnie chyba na zmianę laczków relingi git
-
Spociki Łódzkie
z wieczora a ja tak bronka pykam :beer1:
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
na tą chwile nr 2 no i 4 -ka tez ciekawa
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Ale niestety ja w ten weekend muszę spasować i w następny też
-
Spociki Łódzkie
siemka wiosennie sie jakoś zrobiło za oknem [br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 12:54_________________________________________________ było nawet zajefajnie
-
Spociki Łódzkie
Tomek to nie jest takie śmieszne ;(lepiej się z łóżka nie ruszaj i szybko powracaj do zdrowia trzymaj się chłopie [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 16:16_________________________________________________ Powiem tak im większa felga to tez szersza opona wiec większe opory i to moze być przyczyna większego spalania ale raczej to niezauważalna różnica jeżeli jest to jeden czy dwa rozmiary różnicy
-
Spociki Łódzkie
no co ty plusikowego nie dostałeś
-
Spociki Łódzkie
Pączki to tylko z różanym nadzieniem tak jak poleca Blikle Smacznego
-
Spociki Łódzkie
powitał [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 12:18_________________________________________________ no to będzie prototyp jedyny taki na świecie
-
Spociki Łódzkie
oki doki juz poprawione :notworthy: nie no Seba bez przesady az tak racjonalnej zmiany nie potrzebowalismy Seba no
-
Spociki Łódzkie
Jakże trafnie to ubrałeś w słowa no co wy dziewczyny fajne są
-
Spociki Łódzkie
dzień dobry wieczorową porą
-
Spociki Łódzkie
duuuuuuuuuupeczkiiiiiiii nowe
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
to sie będzie jakos kombinować
-
Spociki Łódzkie
no wlasnie troszke poczytalem :gwizdanie: jak dla mnie czarna magia klysiu ja słyszałem ze zmieniasz auto, więc po co chcesz rns'a montować S4 teraz to sie zrobila daleka przyszlosc ;( a inne nie wchodzi w gre :gwizdanie: ;( to tak jak u mnie zaczynam też ciąć koszty
-
Spociki Łódzkie
no wlasnie troszke poczytalem :gwizdanie: jak dla mnie czarna magia klysiu ja słyszałem ze zmieniasz auto, więc po co chcesz rns'a montować
-
Spociki Łódzkie
zaproszenie na slub nie zajac nie ucieknie nie chyba nie dam rady bo właśnie dziś sie umówiłem
-
Spociki Łódzkie
Ja chyba spasuje bo wieczorem lece do Tomaszowa