Treść opublikowana przez chriss
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
co za pedaly usuneli ten znak ?? kuzwa dobrze ze mamy zdjecia hmmm chyba mamy DJ chyba ma hehehe no to nieżle dobrze ze jest dokumentacja fotograficzna [br]Dopisany: 16 Luty 2011, 19:20_________________________________________________zdjęcia mamy przecież w galerii
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
u mnie tez d$pa
-
Spociki Łódzkie
fele miodzo ale i kolorek tez
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
Witam a czy przypadkiem do polifta A4 99-01r. nie podchodzi duże lusterko prawe od A6 01-04r. P&P Bo chyba były już duże w A6
-
[ALL B5] Demontaż reflektora Audi A4 B5 (zdjęcie szklanego klosza)
Bardzo pouczający filmik na pewno dużo pomoże przy rozklejaniu metodą kulinarną Osobiście myślałem ze ta operacja jest bardziej skomplikowana
-
Spociki Łódzkie
witam wszystkich o nowe kandydatki juz sie zgłaszają
-
Spociki Łódzkie
Panton fajna kiera
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jak to nie przedstawil
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a no racja racje mysle ze oferta godna uwagi spoko heheh wyjmaki sa przednie nie ma co wezmie ktos vaga ??????? ja swojego wezmę może sie przyda Kimi tez chciał coś sprawdzić [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 12:25_________________________________________________tylko niech ktoś znajdzie jakąś procedurę kodowania
-
Spociki Łódzkie
siemka [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 11:35_________________________________________________ Kasiu Nasza z Klubu Audi jedna z Pań Naszej Gwardii, chriss Ci dzisiaj szczerze życzy dużo zdrowia i słodyczy, kupę kasy i miłości moc uśmiechu i radości, stos prezentów od rodziny w końcu dziś Twe urodziny i niech Miś nie będzie taki wyjmie swoje zaskórniaki, swojej żonie audi sprawi niech się żonka też pobawi! Gdy A czwórkę będzie miała będzie lepiej się starała, zrobi obiad oraz pranie do łóżeczka da śniadanie :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
-
Spociki Łódzkie
spoko , planuje być
-
Spociki Łódzkie
Jeżeli chodzi o kontrolkę ESP to gdzieś czytałem że przyczyną jej zapalania może być przepalona żarówka stopu albo uszkodzony czujnik swiatla stopu. No i oczywiście trzeba sprawdzić błędy
-
Spociki Łódzkie
Siemka Dziękuje wszystkim za pamięć i życzonka Torty są zaje$%ste
-
Spociki Łódzkie
prawie jak moja
-
[B5 AHU] Podgrzewane lusterka grzeją przy każdym odpaleniu auta
ja właśnie takie mam jak na zdjęciu i prawdopodobnie załączają sie poniżej jakiejś temperatury
-
Spociki Łódzkie
ale ty przekombinowałeś czy ktoś ci w zad wjechał
-
Spociki Łódzkie
nie gadaj ze popsułeś