Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
z wieczora znowu się pijaństwo szykuje
-
Spociki Łódzkie
spoko spoko bedzie cieplej to beda nadrabiac :D
-
Spociki Łódzkie
i znowu słonko świeci
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
będzie miał zwrot do Urzędu Skarbowego ha ha ha [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 00:24_________________________________________________oczywiście ze bedzie z US- Spociki Łódzkie
w sumie tak ale im szybciej tym wcześniej kaska będzie- Spociki Łódzkie
ja tyz chwilkę bo muszę jeszcze pita rozliczyć- Spociki Łódzkie
ja też chcę jakieś 16 albo 17- Spociki Łódzkie
z wieczora Bart dobrze ze chociaż masz sprawce ale furmanki i tak szkoda- Spociki Łódzkie
fakt słoneczko świeci az miło- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
a co to za wlepy- Ceny paliwa marzec 2026
ON - Łódź 4.61 -Lukoil obniżka była 4.75 -Bliska 4.80 -BP- Spociki Łódzkie
i sie w aucie pochowały :polew:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
nie ma jak dobrze zjeść a potem Pyk-nąć- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
tak masz racje bo na dworze jest jedynie -1,5*Caz sie zdziwiłem ze tak zmarzłem- Spociki Łódzkie
doleciał ale zmarzłem- Spociki Łódzkie
postaram sie być na 18 ale nie obiecuje na 100%- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
też uciekam mam nadzieje ze jutro dotrę na spota- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
czyli co jutro na spocie cie widzimy - Spociki Łódzkie