Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
no widzisz i po strachu
-
Spociki Łódzkie
żaba w wodzie nie ubodzie
-
Spociki Łódzkie
spróbuj otworzyć a potem zamknąć szybe kierowcy (przyciskiem) trzymając przez cały czas przycisk-niekiedy po takim zabiegu powraca otwieranie szyb poprzez kliknięcie przycisku otwierania i moze domykanie tez powróci jak nic nie kombinowałeś
-
Spociki Łódzkie
- Spotkania na drodze
CoLo spotkany w okolicy trasy Toruńskiej w Warszawie Pozdro- Spociki Łódzkie
siemano po północy właśnie wróciłem ze stolicy [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 02:33_________________________________________________ a ja pozwolę sobie stwierdzić po dzisiejszych wojażach po stolicy że stołeczni drogowcy zawstydzili by naszych drogowców i poznańskich też (szkoda tylko ze zdjęć nie mam )- Spociki Łódzkie
dobry [br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 10:02_________________________________________________a ja dziś lece do stolycyyyyyyyyyyyyyyy- Spociki Łódzkie
święte słowa i doskonała puenta też sie pod tym podpisuje i w miare możliwości robie sam- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
jakie końcówki ??? nic nie wymieniałem [br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 12:32_________________________________________________ja mam tuleje do wymiany i amory też by się przydało przy okazji- Spociki Łódzkie
witojcie [br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 12:27_________________________________________________siema Aniu- Spociki Łódzkie
z wieczora się nam wiosna zrobiła za oknem dobrze ze koł nie wymieniłem- Spociki Łódzkie
siema banda co za ponury dziś dzień- Spociki Łódzkie
Do wszyskim[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 13:41_________________________________________________i się rozpadało [br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 13:43_________________________________________________ też je miło wspominam- Spociki Łódzkie
w piczke :slina: :slina: :slina: ja tez chce takie :slina: :slina: no nawet niczego sobie też kiedyś myślałem o czymś takim Noooo, wydech od RS-a w 90-konnym TDi :good: :good:Byłbyś gość :naughty: :naughty: dlatego pozostane przy swoim- Spociki Łódzkie
siema w piczke :slina: :slina: :slina: ja tez chce takie :slina: :slina: no nawet niczego sobie też kiedyś myślałem o czymś takim- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ale coś mało tego [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:26_________________________________________________brakuje np.35- Spociki Łódzkie
z wieczora no właśnie też jestem ciekaw- Spociki Łódzkie
Ty to jesteś dobry rajdowiec.... :> odwiedzilem Iławe,Olsztyn i do domciu start godz. 02:10 z ul.Franciszkańskiej powrot godz. 15:45 na ul.Piotrkowska 276 srednia predkosc 105 km\h + 30 min postoj na papu jesteś poprostu hardcorowy- Spociki Łódzkie
siemanko wszystkim- Spociki Łódzkie
hehehe nie sam doszedłem ale nawet mi się nie chce nic przeglądać ide zara lulu- Spociki Łódzkie
jakiś padnięty jestem po wekendzie- Spociki Łódzkie
Siemka wszystkim - Spotkania na drodze