Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
galanty ale cena mnie przeraża kurde to jest RS więc czego oczekujesz? i to jeszcze w jakim stanie z tak niskim ori przebiegiem.... więc cena jest bardzo dobra jak za taki sprzęt.... sprawdź ile kosztuje komplet tarczy ceramicznych do Audi RS wtedy będziesz wiedział co to jest RS i skąd taka cena tak Pantonku wiem co to jest [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 23:57_________________________________________________a ja dzisiaj widziałem u Zimnego w komisie A4 1999 rok silnik 1.9 afn chyba za 29900zł przebieg podobno 98500.
-
Spociki Łódzkie
galanty ale cena mnie przeraża
-
Spociki Łódzkie
no jakaś nerwowa sobota bo ja też wkur%iony :ranting1:
-
Spociki Łódzkie
dziś jest jakis spot u Mario
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 10:08_________________________________________________ pamiętacie
-
Spociki Łódzkie
i został by pierwiastek z klyska [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 22:25_________________________________________________bez jaj ale trochę daje po rajtkach
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
potwierdzam trochę się ochłodziło :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
siemano wróciłem ze stolicy a tu takie puchy [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 01:31_________________________________________________Kimi po co tobie ta rozpórka zamiast odciążyć auto to ty jeszcze go dociążasz chyba ze zamierzasz startować w rajdach przełajowych jakiś jak już to ja jestem za czerwonym jaskrawa czerwień
-
Spociki Łódzkie
a ja zaraz lecę do stolicy a potem do Wołomina i mam nadzieje ze szyb nikt nie powybija mi za ta naklejkę ŁDZ Banda i zawieszenia tylnego na dziurach nie zostawię bo tuleje ledwo dyszą [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 11:39_________________________________________________Sebek a co się dzieje z naszym banerkiem
-
Spociki Łódzkie
siemano ŁDZ Banda [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 10:55_________________________________________________coś mnie wczoraj przewiało i jakos się tak nie wyraźnie czuje ;(
-
Spociki Łódzkie
Takie rzeczy tylko w Erze a tak poważnie to w podziemiach przy Fabrycznym i jeszcze Rzgowska 3 http://www.zieleniewicz.com.pl/
- Spociki Łódzkie
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
Cena nie jest mała ale to dotyczy się chyba tylko tych dużych nadruków.Jeżeli chodzi o koszulki nr 1 , 2 to rozumiem ze około 5 zeta od logo,więc koszt takiej koszulki to tak jakoś 30 zeta.Dobrze zrozumiałem Ciekawe jak się ceny mają przy min 15 sztukach. [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 11:13_________________________________________________Też bym chętnie ze 2 szt przygarną ale z takim malym logo jak nr 1 czy 2
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
najpierw kobiety z dzieckiem na ręku potem najbardziej potrzebujący a następnie reszta chłopa w kolejności stażu na forum i ilości obecności na spotach
-
Spociki Łódzkie
Nie no, ja to sobie sam jakoś ogarnę, tylko potrzebuję miejsca i podnośnika kawałek.DeeJay_Kill, masz u siebie podnośnik? Mario coś wspominał no właśnie jest kolejka do tego kawałka podnośnika i miejsca :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
sie potrzebujących namnożyło :gwizdanie: ale panowie kolejeczka kolejeczka
-
Spociki Łódzkie
no od razu rogal na budzi
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
kto ma fotki z wczorajszego grilla chętnie bym obejrzał na poprawę humoru
- Spociki Łódzkie
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
jest też w supermarketach bo ostatnio widziałem w realu
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
dobra pany ja idę do wyra a być może jeszcze się dziś na tzw kocioł załapie :gwizdanie: