Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
siema z wieczora widzę ze się dzieje w BT na letniaka ja obowiązkowo jadę
-
[B5 ADR] Wymiana tujeji tylnej belki
chyba i ja będę zmuszony taki ściągacz sobie zrobić bo też muszę sie wsiąść za wymianę tulei bo mam chyba wybite a coś ostatnio tył zaczyna trochę myszkować
-
Spociki Łódzkie
oj tam oj tam [br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 23:43_________________________________________________nasze patałachy dostali bańki od Litwinów 0:2 :polew: [br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 23:45_________________________________________________e co jest nikogo niema siemano
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
siemano BT Bartuś to chyba foty strzela bo go nie widzę- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
a nie mowiłem [br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 15:07_________________________________________________ nie widać- Spociki Łódzkie
dobry panowie i panie- Spociki Łódzkie
więc wszyscy się przyłączmy [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 23:03_________________________________________________i szerokości- Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 22:55_________________________________________________to moze kazdy sobie sam zaprojektuje myślalem ze to sprawniej pojdzie to ja chce taką jak 2 tylko zamiast niku na rękawku logo A4 klubu takie jak z tyłu :gwizdanie:- Ceny paliwa marzec 2026
Dzisiaj dostałem maila o takiej treści Temat: AKCJA PROTESTACYJNA - PALIWA > > > > Do wszystkich kierowcow. Bardzo dobry pomysl. (koniecznie przeczytaj > > do konca!) > > Ceny paliwa poszybowaly w gorę. Jeszcze trochę i zobaczymy 5 PLN za > > litr, a potem moze i więcej. Ponizsza propozycja ma znacznie więcej > > sensu niz kampanie typu "nie kupuj paliwa w danym dniu", ktore > > przeprowadzane kilka miesięcy temu. Producenci paliw smiali się > > jedynie, bo wiedzieli, ze nie będziemy kontynuowac akcji krzywdząc > > samych siebie rezygnując calkowicie z zakupu paliwa. Bylo to bardziej > > niekorzystne dla nas niz problem dla nich. > > > > Ale mysląc o tamtym pomysle powstala idea, ktora moze przyniesc > > rzeczywiste korzysci. Przeczytaj proszę i przylącz się! Przy cenach > > paliw rosnących kazdego dnia my konsumenci musimy podjąc akcję. > > Jedynym sposobem abysmy zobaczyli, ze ceny paliwa idą w dol jest > > trafienie kogos w portfel poprzez nie kupowanie jego paliwa. I mozemy > > zrobic to BEZ narazania się na niewygody. > > > > Oto pomysl: > > Do konca biezącego roku NIE KUPUJMY ZADNYCH PALIW od dwoch > > największych firm paliwowych: BP i STATOIL. Jesli nie będą sprzedawaly > > paliwa, będą zmuszone do obnizenia ceny. Jesli one obnizą ceny, inne > > firmy będą zmuszone do uczynienia tego samego. Ale aby osiągnąc efekt > > musimy pozbawic te dwie firmy milionow klientow. Wbrew pozorom jest to > > calkiem latwe do osiągnięcia. Czytaj dalej a dowiesz się jak dotrzemy > > do milionow. > > > > Wysylam tę wiadomosc do 30 osob. Jesli kazda z nich wysle ją do > > kolejnych dziesięciu (30 x 10 = 300) i kazda następna do kolejnych 10 > > i tak dalej to juz w szostej kolejce wiadomosc ta dotrze do 3 milionow > > ludzi. Jesli kazda z nich wysle do kolejnych 10... Wszystko, co nalezy > > zrobic to wyslac tę wiadomosc do 10 znajomych osob i nie kupowac > > paliwa na stacjach BP i STATOIL. > > > > To jest ogolnoswiatowa akcja. Ile to potrwa? Jes li kazdy, kto otrzyma > > tę wiadomosc przesle ją do 10 znajomych dotrzemy do 300 milionow > > konsumentow w ciągu 8 dni! > > Zalozę się, ze nie sądziles, ze masz taki potencjal, prawda? W > > grupie sila i nawet najgrubsza galąz zlamie się, jesli spadnie na nią > > wystarczająco duza ilosc niezmiernie lekkich platkow sniegu. > > > > > > Jesli uwazasz, ze ta akcja ma sens przeslij dalej tę wiadomosc. > > WYTRZYMAJMY DO MOMENTU AZ CENY PALIWA WROCĄ DO NORMALNEGO POZIOMU > > (ok.3, 5 PLN /litr). Razem mozemy to zrobic. Przeslij tę wiadomosc nie > > kupuj paliwa na BP i STATOIL. > > Kupuj na wszystkich innych tylko nie na od tych dwoch producentow [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 22:10_________________________________________________co o tym myślicie- Spociki Łódzkie
ale flaga chyba musi być[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 21:12_________________________________________________Dziś dostałem takiego maila-jakaś akcja protestacyjna Temat: AKCJA PROTESTACYJNA - PALIWA > > > > Do wszystkich kierowcow. Bardzo dobry pomysl. (koniecznie przeczytaj > > do konca!) > > Ceny paliwa poszybowaly w gorę. Jeszcze trochę i zobaczymy 5 PLN za > > litr, a potem moze i więcej. Ponizsza propozycja ma znacznie więcej > > sensu niz kampanie typu "nie kupuj paliwa w danym dniu", ktore > > przeprowadzane kilka miesięcy temu. Producenci paliw smiali się > > jedynie, bo wiedzieli, ze nie będziemy kontynuowac akcji krzywdząc > > samych siebie rezygnując calkowicie z zakupu paliwa. Bylo to bardziej > > niekorzystne dla nas niz problem dla nich. > > > > Ale mysląc o tamtym pomysle powstala idea, ktora moze przyniesc > > rzeczywiste korzysci. Przeczytaj proszę i przylącz się! Przy cenach > > paliw rosnących kazdego dnia my konsumenci musimy podjąc akcję. > > Jedynym sposobem abysmy zobaczyli, ze ceny paliwa idą w dol jest > > trafienie kogos w portfel poprzez nie kupowanie jego paliwa. I mozemy > > zrobic to BEZ narazania się na niewygody. > > > > Oto pomysl: > > Do konca biezącego roku NIE KUPUJMY ZADNYCH PALIW od dwoch > > największych firm paliwowych: BP i STATOIL. Jesli nie będą sprzedawaly > > paliwa, będą zmuszone do obnizenia ceny. Jesli one obnizą ceny, inne > > firmy będą zmuszone do uczynienia tego samego. Ale aby osiągnąc efekt > > musimy pozbawic te dwie firmy milionow klientow. Wbrew pozorom jest to > > calkiem latwe do osiągnięcia. Czytaj dalej a dowiesz się jak dotrzemy > > do milionow. > > > > Wysylam tę wiadomosc do 30 osob. Jesli kazda z nich wysle ją do > > kolejnych dziesięciu (30 x 10 = 300) i kazda następna do kolejnych 10 > > i tak dalej to juz w szostej kolejce wiadomosc ta dotrze do 3 milionow > > ludzi. Jesli kazda z nich wysle do kolejnych 10... Wszystko, co nalezy > > zrobic to wyslac tę wiadomosc do 10 znajomych osob i nie kupowac > > paliwa na stacjach BP i STATOIL. > > > > To jest ogolnoswiatowa akcja. Ile to potrwa? Jesli kazdy, kto otrzyma > > tę wiadomosc przesle ją do 10 znajomych dotrzemy do 300 milionow > > konsumentow w ciągu 8 dni! > > Zalozę się, ze nie sądziles, ze masz taki potencjal, prawda? W > > grupie sila i nawet najgrubsza galąz zlamie się, jesli spadnie na nią > > wystarczająco duza ilosc niezmiernie lekkich platkow sniegu. > > > > > > Jesli uwazasz, ze ta akcja ma sens przeslij dalej tę wiadomosc. > > WYTRZYMAJMY DO MOMENTU AZ CENY PALIWA WROCĄ DO NORMALNEGO POZIOMU > > (ok.3, 5 PLN /litr). Razem mozemy to zrobic. Przeslij tę wiadomosc nie > > kupuj paliwa na BP i STATOIL. > > Kupuj na wszystkich innych tylko nie na od tych dwoch producentow- Spociki Łódzkie
ta wkomponowana literka A jest malo widoczna i bandere (flage) bym odwrócił- Spociki Łódzkie
a tak kształt zagla na +- Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
ja tez na 2.- Spociki Łódzkie
logo [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 20:50_________________________________________________ale stare tez było oki- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 00:31_________________________________________________bo to tak spontanicznie było [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 00:32_________________________________________________ wy zaczniecie w weekend beze mnie ale będzie też w pobliżu małyszomania wiec koreczki panowie się szykują- Spociki Łódzkie
z wieczora się dziś sponiewierałem w TIRze kulturalnie :gwizdanie: kolega mnie odwiedził- Spociki Łódzkie
wszystkim [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 11:13_________________________________________________- Spociki Łódzkie
a nie zamknięty jest on na czas remontu ulicy- Spociki Łódzkie
pewnie sa przylutowane do tych blaszek takie same sa w podświetleniu dechy w seacie jak dobrze pamiętam myślę ze na Rewolucji 2 byś takie kupił ewentualnie kupić same żaróweczki i przelutować