Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
Nie umawiamy się na nic konkretnego, po prostu spotkamy się i każdy sobie zaserwuje na co będzie miał ochotę tak jest ja pisze się na browarka więc przyjadę ............ jakoś tam dotrę :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Też uważam, że słuszną linię ma nasza partia :> :> :> :good: :good: Krzysiu w sobote lecisz swoj fura ??? jeszcze nie wiem wieczorem sie zgadamy- Spociki Łódzkie
Też uważam, że słuszną linię ma nasza partia :> :> :> :good: :good:- Spociki Łódzkie
ja proponuje 20 albo Manu albo Pietryna- Spociki Łódzkie
no to jak spotykamy się dzisiaj tylko że od 16 do jakiejś 19:30 ja nie moge bo...... więc mnie pasi albo wcześniej albo wieczorkiem dopiero- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
dobry [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 10:29_________________________________________________a może się umówimy gdzieś na Pietrynie wieczorkiem na małego browarka- Spociki Łódzkie
ja nie mogę Pykać narazie muszę złapać oddech :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
wróciłem do EL coś sie kiepsko czuje chyba się przejadłem ładna suka no piękna dieselek i jeszcze avancik zrobi się grilla i Pyknie jakąś flaszeczkę :drunk:- Spociki Łódzkie
siemano Kanu gratulacje :good: :good:- F1, Rajdy i Motorsport
o fuckkkkkkkkkk- Spociki Łódzkie
:hi: banda właśnie wróciliśmy z weselicha łeb mi pęka uffffffffff[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 19:51_________________________________________________a jutro jeszcze poprawiny ufffffff [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 19:53_________________________________________________no ogarniałem spam idę trzeźwieć wszyscy chyba się spocą bo tu taka cisza- Spociki Łódzkie
siemano a my zaraz wylatujemy za Opoczno na wesele ale mi się nie chce [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 10:20_________________________________________________a za tydzień Panowie chyba grillujemy- Spociki Łódzkie
kutwa jakie popierdzielone czasy i po pieprzony kraj ale od maja może się coś ruszy :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Powiem tak mój kuzyn ma taki wynalazek jak S60 i powiem ze nawet nieźle jebie w kocioł ale ja tam bym się nie zamienił- Spociki Łódzkie
o to jest to i odrazu cena inna pikna bestia piękna bestia w pięknym stanie :slina: :slina: zajebiszczasta furmanka- Spociki Łódzkie
z wieciera siema Aniu U nas też jest pełno łosi szczególnie w szmelc wagenach golfach i bmw tam jeżdżą volvo więc może ich nie ma- Spociki Łódzkie
A na naszym, na Lnianej 7 :kox: :kox: Dzieci się bawią, rodzice też się bawią :drunk: :drinks: to aż miło z dzieciakiem wyjść- Spociki Łódzkie
ponoć jutro będzie akcja... więcej szczegółów podam zatem jutro, będzie nowy młody klubowicz- Spociki Łódzkie
a my będziemy trenować przed 14 czyli itd.- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie