-
Spoty Katowice i okolice
też sie dzisiaj pojawię
-
[B5 AFN] czerwona rakieta
Witam na początek trochę historii pierwszy furak pierwsza audinka trochę zapakowana no w końcu nowy nabytek rocznik 97 afn QUATTRO :> przebieg może mało standardowy ale przynajmniej nie zbity 280000 6 x poduszek spryskiwacze reflektorów elektryczne szyby (niestety tylko dwie) bosse ogrzewane prawie kubły kiera s line EDL reszta jak w każdym a4 kilka foto z aukcji allegro: no i plany modyfikacji 1BE -zrobione lampy s4 - zrobione xenon 4300 - zrobione gril s4 - zrobione lampy tył drugi lift- zrobione nowe gumy Conti 205/55/16 - kupione felgi 16" w malowaniu na czarno zderzak s4 -kupione oczekujące : czarny dach turbo AWX cooler bosio 216 no i wirusik po małych zmianach proszę o jakieś pomysły co by tu jeszcze wyrezac i czy się podoba
-
[ALL B5] bardzo prosze o vt
prosze o zmiane koloru felg na czarny połysk oraz na mat ołówek z góry dziękuje
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
Witam i bardzo proszę o dopisanie mnie do listy A4q afn
-
[B5 ADR] Pytanie do posiadaczy ADR-ów
Ja miałem dokładnie to samo lecz po wymianie odpowietrzenia skrzyni korbowej (odma) wszystko wróciło do normy koszt nowej 90,85 pln. serwis numer częsci 058103213
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wlasnie przenosze sie z forum G-40 do was serdecznie witam (szkoda G )
bubss
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta