Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysztof 36418

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysztof 36418

  1. Jak zawsze wypier..... właścicieli aut z kasy, bo im mało. Takie rzeczy tylko w kaczogrodzie.
  2. Gregor jak możesz to wytłumacz czemu na 98 i czy potem można na 95 śmigać a może coś się roz.....? Jak jest ze spalaniem (maleje -wzrasta ile palą bfb +q po wirusie) Gdzie w okolicach wawy zrobić (w firmie na literkę V (w wawie) znajomemu rozwalili silnik i się wypieli). a może szykować sie na wycieczkę do Jasła? Pany pomóżcie bo im więcej czytam tym większy mam bajzel w głowie.
  3. Mateusz ja mam wezmę na jutro.
  4. Witam. Panowie powiedzcie mi czy jak zrobię chipa w moim bfb: Jest to odwracalne (tzn czy mogę wrócić do serj)? Czy dwumas i skrzynia GJW nie wysypią się? Na jakim paliwie to zrobić (95-98)?
  5. krzysztof 36418 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0T
    Ina ok. Omijaj skf.
  6. Mnie uczyli datą do zewnątrz.
  7. radka-turbo.pl stoją w niedziele na słomczynie znają się na robocie a i z reklamacją ( 1 ) nie miałem problemu.
  8. Siemka Od 2 lat mam a4 1.8t q 163 km spalanie miasto 10l. Wymienione sprzęgło + dwumas i nic więcej się nie dzieje złego. 1.8 tańszy w utrzymaniu od 3.0.
  9. Witam Proponuje na początek uzupełnić olej, sprawdzić wycieki, turbinę, rozrząd, wałki i kompresje.
  10. krzysztof 36418 odpowiedział(a) na krzysztof 36418 temat w Audi A4 B6/B7
    Kabel jest oki, na innym kablu jest to samo. Bezpieczniki też oki, przynajmniej ten co znalazłem 5A poz 11 w skrzynce koło kierowcy. Wszystkie moduły czyste zapaliło kontrolkę na desce jak podpinam vcds to krzyc że brak komunikacji z airbag.
  11. Witam wszystkich. Na wstępie chciałbym podziękować Mariuszowi za pełen profesjonalizm zarówno wykonania zestawu jak i pomocy technicznej. Odpowiedzi na wszystkie pytania otrzymałem bardzo szybko nawet na te dość błahe. Po zamówieniu zestawu w niedziele zestaw dotarł do mnie we wtorek. Całość u mnie składa się z: Zestaw od woszu Tuner WIWA HD50 4l0 827 574 blenda 4l0 980 551 d kamera
  12. krzysztof 36418 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam wszystkich. Zapaliła się kontrolka Airbag a vcds wyświetla komunikat, że nie może się połączyć ze sterownikiem. Ma ktoś jakiś pomysł? Padł sterownik , czy może zasilanie?
  13. 4B0 886 373

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.