Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lenioo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lenioo

  1. lenioo odpowiedział(a) na Ddarecki temat w 2.0
    Świetnie że Ci się udało, rozumiem że wcześniej ktoś zaglądał do wałków i źle zmontował ? Pytam bo u mnie wibracje pojawiły się z dnia na dzień. Chyba nie ma możliwości aby się same wałki przestawiły ?
  2. lenioo odpowiedział(a) na Ddarecki temat w 2.0
    Witam U mnie obroty są cały czas stabilne, natomiast mogę potwierdzić że temperatura na zewnątrz ma wpływ na zakres wibracji. Przy okazji, czy ktoś jeszcze mógł by się wypowiedzieć czy jest sens szukać u mnie przyczyny wibracji w układzie paliwowym na podstawie logów? 1. Od zimnego uruchomienia po nocy do 90 stopni: http://vaglog.pl/log-002_032_033_Sfq0UO.html 2. Do odcięcia na PB http://vaglog.pl/log-002_032_033_5KzbZH1.html 3. Do odcięcia na LPG: http://vaglog.pl/log-002_032_033_EEDHIV.html
  3. lenioo odpowiedział(a) na Ddarecki temat w 2.0
    Przepływomierz ma dwa lata, zastanawiają mnie jeszcze czasy wtrysków.
  4. lenioo odpowiedział(a) na Ddarecki temat w 2.0
    Witam wszystkich Panowie, mam dokładnie taki sam problem z wibracjami jak wy, dokładnie to samo było wymieniane i sprawdzane od oryginalnych nowych poduszek po dwumasę- w sobotę po roku użytkowania była wymieniana drugi raz u kolegi Bart-s, bo padło podejrzenie że jest wadliwa i ZONK. Brak jakichkolwiek błędów, praktycznie wszystko co było tu na forum poruszone zostało sprawdzone ( bez sprawdzenia ciśnienia paliwa) Czy mógłby ktoś zerknąć na logi, może coś z nich wyjdzie: 1. Od zimnego uruchomienia po nocy do 90 stopni: http://vaglog.pl/log-002_032_033_Sfq0UO.html 2. Do odcięcia na PB http://vaglog.pl/log-002_032_033_5KzbZH1.html 3. Do odcięcia na LPG: http://vaglog.pl/log-002_032_033_EEDHIV.html Bardzo dziękuję za wszelką pomoc
  5. Witam Pragnę zakomunikować, że dołączyłem do grona zadowolonych klientów Bartka, tym samym - Bartku jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i profesjonalnie wykonaną robotę.
  6. lenioo odpowiedział(a) na lenioo temat w 2.0
    Witam Panowie, przepływomierz wymieniony. Trochę czasu minęło, bo chciałem mieć pewność że po kilkuset kilometrach błąd nie powróci . Błędy już się nie pokazują. Bardzo dziękuję za pomoc
  7. lenioo odpowiedział(a) na lenioo temat w 2.0
    Czyli pozostaje mi wymiana przepływomierza, bo nieszczelności już szukałem . A czy filtr powietrza (FILTRONA) może mieć tu jakiś wpływ? Dziękuję za szybką odpowiedź
  8. lenioo odpowiedział(a) na lenioo temat w 2.0
    A sonda ? Znajomy mi mówił że błędy te wskazują na sondę (skład mieszanki długo terminowy czy jakoś tak) Odnośnie przepływomierza można przeprowadzić jakieś dodatkowe sprawdzenie aby potwierdzić jej uszkodzenie? Nieszczelności szukałem, chyba że w tym silniku są jakieś standardowe miejsca gdzie lubi się rozszczelnić
  9. lenioo opublikował(a) temat w 2.0
    Witam Bardzo proszę o przeanalizowanie logów. Średnio co 50 km wyskakuje błąd 17536-Bank 1(Mult)- system too lean oraz 17545 Bank 1(Add)- system too rich Dolot był sprawdzany, wężyki całe Samochód jest w automacie i tyle ile udało mi się przeciągnąć na obrotach na 3 biegu http://vaglog.pl/log_221639.html http://vaglog.pl/log_221638.html Bardzo dziękuję za pomoc
  10. Witam Od 12 lat jestem użytkownikiem samochodów marki AUDI .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.