Treść opublikowana przez rafal_1281
-
[B5 ADP] Mechanicy ... kosmiczne koszty, ale czy naprawione ?
Podpowie mi ktoś jeszcze co może być z tym zapłonem, że coś tam wynosi -12 (minus dwanascie) I także coś ze spalaniem stukowym na 4 cylindrze ? Dokładnie Nie pamiętam o co chodzi. Do tego samochód jest lekko zamulony.
-
[B5 ADP] Mechanicy ... kosmiczne koszty, ale czy naprawione ?
Nikt nie mówi, że za darmo ale akurat już mieli zdjętą tarczę z zaciskami za co zapłaciłem. Może trochę przepłaciłem ale co zrobić.[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 17:35_________________________________________________Dodam jeszcze, że facet powiedział, że w całym obiegu klimatyzacji mam jakieś opiłki.Mówił, że trzeba wymienić olej w sprężarce i coś tam jeszcze powiedzieli mi za to 550 zł wiec pojechałem. PS wymiana trwała 15 min
-
[ALL] Ori częsci do Audiówki :D
Ufam ufam ale widzę, że każdy piszę o tym aby wstawiać oryginalne części.
-
[ALL] Ori częsci do Audiówki :D
Niestety nie mam koło siebie żadnego ASO :/
-
[ALL] Ori częsci do Audiówki :D
Mają jakąś stronę ? Da się obejrzeć ceny ?
-
[ALL] Ori częsci do Audiówki :D
Witam, Tak jak w temacie. Skąd zamawia się oryginalne części do audi ? Pojeździłem trochę po sklepach i same podróby :/
-
[B6 AWA] Dziwny warkot silnika
Może chodzi tu o bendix ?
-
[B5 ADP] Mechanicy ... kosmiczne koszty, ale czy naprawione ?
Witam... Jako, że są wakacje wpadło mi trochę grosza do kieszeni. Postanowiłem coś zrobić z kosmicznym bo prawie 20 L PB w mieście. Zaprowadziłem samochód do warsztatu. Podłączyli Audi pod komputer i sprawdzają spalanie po naciśnieciu pedału gazu wyskakiwało im ok 25 lirów Wymienili mi czujnik temperatury silnika bo pokazywało taki błąd. Miałem falujące obroty silnika mechanik stwierdził, że klimatyzacja włącza się i wyłącza wyją o ile się nie mylę nazwał to dławikiem. poskrobał dmuchną poszło 60 zł Następnie sprawdził coś z zapłonem wyszło mu -12 ale nie wiedzieli jak to robić. Dołączę wam paragon sami oceńcie koszta. I mam pytanie z tymi -12 coś jest nie tak ? Może to być przyczyną dużego spalania ? Aha i jeszcze wyszło że coś na 4 cylindrze pamiętam, że to jest związane ze spalaniem stukowym ale dokładnie nie pamiętam o co chodziło.
-
[B5 ADP] Zbyt duże spalanie
Sorry za odkop Po całkowitym wykręceniu przepływomierza zauważyłem, że silnik pracuje lepiej. Natomiast gdy odpinam samą wtyczkę od przepływki to nic sie nie zmienia. Można jezdzic bez przepływomierza ? Zamias niego wstawic jakąs rurkę lub cos w tym rodzaju ?
-
[ALL B5] Jaki jest najlepszy silnik ?
A powiedzcie mi jakie są wady i zalety Quattro ? Ten rodzaj na pędu to dobre rozwiązanie w silniku 1,8T ?
-
[ALL B5] Jaki jest najlepszy silnik ?
A mam takie pytanko. Lepiej bedzie kupić mi Olimpijkę z silnikiem o większej pojemności czy np przełożyć silniki ?
-
[ALL B5] Jaki jest najlepszy silnik ?
Powiedzcie mi jeszcze przy ilu tys obrotów włącza się turbina
-
[ALL B5] Jaki jest najlepszy silnik ?
Tak jak w temacie... Jaki silnik jest najlepszy. Chodzi mi o stosunku mocy do spalania, mocy do pojemności itd... Z tego co patrzyłem to fajny silniczek jest 2,4. Jakie jest wasze zdanie na ten temat ?
-
[B5 ADR] Odpięty przepływomierz a LPG
jeszcze dodam, że dla silnika lepiej będzie gdy przy nierozgrzanym silniku będziesz jechał na PB
-
[B5 ADP] Całe podwozie w oleju - skąd może wyciekać ?
Ja dzisiaj wróciłem z serwisu... Za całą naprawę zapłaciłem 85 zł ponieważ musiałem kupić olej a panowie zaczęli robotę od odkręcenia filtra oleju n i filtr też musiałem kupić.
-
[B5 ADP] Całe podwozie w oleju - skąd może wyciekać ?
Podpowie mi ktoś gdzie jest umiejscowiony czujnik ciśnienia oleju ?
-
[B5 ADP] Całe podwozie w oleju - skąd może wyciekać ?
Pojeździć nie za bardzo mogę ponieważ za mną zostają ogromne plamy oleju A jak nie Samochód nie jedzie to wydaje mi się, że olej nie cieknie. Chyba, że silnik jest odpalony
-
[B5 ADP] Całe podwozie w oleju - skąd może wyciekać ?
Witam jest jakiś skuteczny sposób na sprawdzenie skąd może wyciekać olej ? Bo mam dosłownie całe podwozie w oleju... Zdejmując dolną osłonę było widać, że ze skrzyni cieknie olej ale ubywa tylko ten z silnika. Co może być przyczyną wycieków ?
-
[ALL B5] Radio działa dopiero po przekręceniu kluczyka ( włączeniu zapłonu)
Tylko chodzi mi o to, że jezeli nie mam kluczyka przy sobie to wtedy radio mi nie działa Da się to jakoś zmienić ?
-
[ALL B5] Radio działa dopiero po przekręceniu kluczyka ( włączeniu zapłonu)
Tak nawet w tym przypadku i niestety nie udało mi się znaleźć.
-
[ALL B5] Radio działa dopiero po przekręceniu kluczyka ( włączeniu zapłonu)
Tak jak w temacie... Oryginalne radio jak się wyłączało to się włączało jeszcze raz i działało. te natomiast nie. PS radio udało mi się wyjąć nożem.
-
[ALL B5] Odnowienie uchwytów w drzwiach
Nie wystarczy kawałek wykładziny położyć na spód ? Ew. można kupić takie gumowe podkładki
-
[B5 ADP] Moje błędy
Jak mam rozumieć takie błędy ? 16500 Czujnik temperatury silnika zakres/możliwości brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 17978 Moduł sterujący zablokowany brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 1176 Klucz sygnał za mały - BŁĄD SPORADYCZNY 711 (tutaj sama nazwa bo wyskoczyła mi cała strona z błędem o tym numerze Podłączyłem POLSKI VAG
-
[ALL B5] Auto otwiera się innymi kluczykami do Audi
Odpalić nie odpalą mi samochodu tylko otworzą. Jednak ja wolę mieć pewność, że w czasie trwania zajęć w szkole nikt nie wsiądzie mi do samochodu i nie wyjmie radia CB lub coś innego. Na allegro szukam jednak nic sensownego nie widzę.
-
[ALL B5] Auto otwiera się innymi kluczykami do Audi
Pomysł nie najlepszy ale skuteczny