Treść opublikowana przez rafal_1281
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Kupiłem od faceta, który miał już zarejestrowane auto w Polsce. A jak wymienię olej tylko raz, to można narobić dużej szkody ?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
http://allegro.pl/item553364651_mobil_super_s_10w_40_4l_hurt_gliwice_tanio.html Ten olej będzie dobry do silnika benzynowego 1,6 ? Nie mam pojęcia jaki wcześniej był tam zalany olej.
-
klubowicz a zwykły użytkownik. (jaka jest różnica) ?
Tak jak w temacie i jak można sobie zrobić takie logo pod nickiem
-
[B5 ADP] Piszczy sprzęgło (dziwny odgłos po naciśnięciu)
Zauważyłem, że ta sytuacja ma miejsce gdy samochód/ silnik jest zimny. Później już tego nie ma.
-
[B5 ADP] Piszczy sprzęgło (dziwny odgłos po naciśnięciu)
Tzn jak otworzę drzwi to słychać.
-
[All B5] Moje Audi A4
Warto było dać za Audi 13tys ?
-
[B5 ADP] Piszczy sprzęgło (dziwny odgłos po naciśnięciu)
Witam, Mam problem z Audi A4 b5 a mianowicie jak naciskam sprzęgło to słyszę dziwny odgłos. Jak by jakieś piszczenie. Jest to jakaś poważna awaria ? * nazywaj proszę wątki zgodnie z Regulaminem Forum (ten poprawiłem) - Łukasz
-
[B5 ADP] Brak paliwa - po dolaniu nie odpala
Dwóch litrów benzyny to on nawet nie poczuł
-
[All B5] Moje Audi A4
Można prosić o linki do aukcji np na allegro z tymi lampami ? Bo pod podanymi nazwami nic mi nie znajduje. A kierownica to chyba tak na zdjęciu wyszła bo jak się jeździ to jest dobrze
-
[All B5] Moje Audi A4
Jak patrzycie na to audi to jakie alusy byście wstawili ? Ew. jakie lampy ? :>
-
[All B5] Moje Audi A4
Może nie ma czym się chwalić ale wrzucę zdjęcia swojego samochodu Silniczek mały 1,6 w benzynie mocy 101 PS Wrażenia nie robi ale jak dla mnie narazie wystarczy.
-
Strefa Śmiechu
hahaha Co kobieta zrobiła
-
[B5 AFN] Wskazania z klimatronika
Witam... Dzisiaj właśnie obczaiłem, że w audi jest taka opcja Samochód mam od ok 2 miesięcy więc jeszcze nie jestem do końca obczajony. Można jakąś instrukcje obsługi do klimatyzacji ?
-
[B5 AEB] Mój czerwony sedanik
Fajniutki sprzęcik. A na ostatnim zdjęciu
-
[B5 ADP] Zbyt duże spalanie
A może być to przyczyną nadmiernego spalania ? Jest jakoś opis jak to naprawić ? Pozdro...
-
[B5 ADP] Zbyt duże spalanie
Mam jeszcze takie pytanie: Korek od wlewu paliwa musi być szczelny ? Bo jak odkręcam go to idzie ogromne ciśnienie
-
[B5 ADP] Zbyt duże spalanie
Witam... Moja maszyna ma problem ze spalaniem Tzn spala ok 20L/100km. Myślę, że jest to o wiele za dużo jak na tak nie duży silnik. Wie ktoś co może być przyczyną ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Posiadam audi b5 z silniczkiem benzynowym o pojemności 1,6 101PS