Treść opublikowana przez ookon
-
1,8 adr błędy
witam wszystkich,po lilku dniach walki z podłączeniem vag-coma dzis udało mi sie w koncu połączyc:)miałem problem z falowaniem obrotów ale po adaptacji i skasowaniu błędów jak ręką odjął.pozostało mi tylko cos takiego:moze ktos wie co one oznaczają?? VAG-COM Version: Release 311.2-N Chassis Type: 8D - Audi A4 B5 Scan: 01,02,03,08,15,17,25,35,45,55,56 Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 907 557 S Component: 1,8L R4/5V MOTR HS D03 Coding: 04001 Shop #: WSC 06335 No fault code found. Address 03 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 614 111 Component: ABS 5.3 FRONT D11 Coding: 0273004132 Shop #: BB 24303 No fault code found. Address 08 ------------------------------------------------------- Controller: 8L0 820 043 B Component: A4 KLIMAVOLLAUTOMAT_D72 Coding: 04140 Shop #: WSC 06335 No fault code found. Skipping Address 15-Airbags Address 17 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 919 034 F Component: B5-KOMBIINSTRUMENT__D12 Coding: 00042 Shop #: WSC 00000 No fault code found. Address 25 ------------------------------------------------------- Controller: 4A0 953 234 Component: IMMO AUZ9Z0W5254039 D77 Coding: 00000 Shop #: WSC 76619 1 Fault Found: 01176 - Key 07-10 - Signal to Low - Intermittent Address 35 ------------------------------------------------------- Controller: 8LO 862 257 E Component: ZV-Pumpe Coding: 00000 Shop #: WSC 65535 16 Faults Found: 01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak) 35-00 - - 01371 - Alarm triggered by Door Contact Switch: Driver's Side 35-00 - - 01372 - Alarm triggered by Door Contact Switch: Passenger Side or Rear 35-00 - - 01374 - Alarm triggered by Terminal 15 35-00 - - 01370 - Alarm triggered by Interior Monitoring 35-00 - - 01369 - Alarm triggered by Hood Switch 35-00 - - 01368 - Alarm triggered by Luggage Compartment Switch 35-00 - - 01373 - Alarm triggered by Radio Ground Contact 35-00 - - 01366 - Opened Due to Crash Signal 35-00 - - 01361 - Switch for Anti-Theft Alarm: Close 29-00 - Short to Ground 01360 - Switch for Anti-Theft Alarm: Open 29-00 - Short to Ground 01362 - Close Switch for Tailgate/Trunk (F124) 29-00 - Short to Ground 01363 - Switch for Central Locking: Driver's Door (F59) 27-00 - Implausible Signal 01364 - Switch for Central Locking: Passenger Door (F114) 27-00 - Implausible Signal 01365 - Lock/Unlock Switch: Interior 29-00 - Short to Ground 01365 - Lock/Unlock Switch: Interior 28-00 - Short to B+ End -------------------------------------------------------
-
[B5 AFN] vag 409-1 połączenie ?????
witam,podpinam sie pod temat bo u mnie jest to samo.raz wyskakuje brak kompatybilnosci a raz brak polaczenia.do tego zapala mi sie dioda zielona razem z czerwoną,za cholere nie wiem co zrobic
-
nakładka na klapę
Murzyn,a mogę zapytać gdzie go kupiłeś?
-
nakładka na klapę
witam,wie moze ktos skąd można kupic taką nakładkę?[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2007, 19:34 _________________________________________________ups,cos nie tak z fotką[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2007, 19:35 _________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/34124a146d5e9259.html
-
odłączenie aku
witam.odłączyłem aku bo mi padło ale po podłączeniu go z powrotem obroty zaczęły wariować,czekam na kabel żeby to sprawdzić ale mam pytanie:na forum czytam ze to najczesciej cos walneło,przed odłączeniem wszystko było ok.czy vagiem przywróce wszystko do poprzedniego stanu?? proszę poprawić temat
-
vag-com w Oslo
witam szanownych forumowiczów,mam pytanie:czy ktos z Was jest może w tyj chwili w oslo i posiada kabel obd2??padł mi aku i chciałem zrobic adaptacje przepustnicy,pojawiły sie tez falujące obroty.pozdrawiam zmiana tematu
-
Domykanie szyb??? Jak zaprogramowac??
da się.mi ostatnio zakładali alarm SEO i gdy raz wcisne przycisk zamknięcia wszystkie szyby idą w górę
-
[ALL] G12 - płyn do chłodnic
witam,mam pytanie odnoscie płynu do chłodnic:wyczytałem w ksiazce"sam naprawiam"ze powinienem wlac płyn "g12"na allegro jest tylko g12 plus.czy mogę zalać układ tym g12 plus czy tylko g12?jaka jest różnica w tych płynach?pozdrawiam dopisane trochę do tematu, uzupełnij profil
-
4 kluczyki do auta
witam,na aukcji znalazłem coś takiego http://www.swistak.pl/aukcje/2690228,Alarm-pilot-pod-scyzoryk-VW-Audi-TS30US.html chciałem abyście wypowiedzieli sie na ten temat bo ja sie kompletnie na tym nie znam.są to gotowe wkłady do "scyzoryków",i zastanawiam sie czy warto zawracac sobie tym głowę?pozdrawiam
-
piana w zbiorniczku płynu
nie wiem czy to się na coś przyda ale mieszkam pod gdańskiem i przejechałem nim do zakopanego i z powrotem,podobno gdyby to była uszczelka to nie miałbym nawet co myśleć o przejechaniu tylu km.co Wy o tym sądzicie?
-
piana w zbiorniczku płynu
mam nadzieje ze to nie ta uszczelka,wielkie dzięki.zalewam świeży płyn
-
piana w zbiorniczku płynu
nie wiem czy jest cisnienie bo kiedy to zobaczyłem miałem go juz w garażu i wyjechałem do norwegii,auto jest w polsce.ale zaniku mocy raczej nie ma,mozna jaos sprawdzic czy to uszczelka??(auto mam kilka dni)
-
piana w zbiorniczku płynu
chłodnicy
-
piana w zbiorniczku płynu
witam,mam pytanie:ostatnio zauważyłem że płyn w zbiorniczku jest spieniony i ma brązowy odcień.auto własnie przyjechało z nie miec wiec nie wiem jak długo to trwa.ktoś wie co to może być?marcin
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam,własnie kupiłem a4 z 97 roku.super jest to forum i już zabieram się do czytania