Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamosor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamosor

  1. ja pierdyle to nieźle Dziś to już nikomu nie można ufać
  2. WSZYSTKIM DZIEWCZYNOM PRZYJEMNOŚCI RADOŚCI I ŻADNYCH PRZYKROŚCI kamosor życzy BY SŁOŃCE DLA WAS ZAWSZE ŚWIECIŁO I NIEJEDNO MAŻENIE SIĘ SPEŁNIŁO
  3. No nic czas do wanny -do zobatrzenia jutro :>
  4. Już dawno uruchomiony
  5. LOL oczywiście że nie. Ojciec kupił sobie golfa i chciałem się podpiąć - hmm trochę wypiliśmy ale nie na tyle żeby gniazda nie znaleźć Może warto byłoby zajrzeć na forum VW ? po co? poniżej panelu sterowania ogrzewaniem/klimatyzacja, jest zdejmowana klapka, pod nia znajduje sie wlasnie zlacze No tak zajrzyj do encyklopedi ,albo zapytaj Musashiego
  6. Może jutro przyjadę z kobietą jeżeli tak to mogę sie sporo spóźnić w razie czego w której kafei będziecie?
  7. LOL oczywiście że nie. Ojciec kupił sobie golfa i chciałem się podpiąć - hmm trochę wypiliśmy ale nie na tyle żeby gniazda nie znaleźć Może warto byłoby zajrzeć na forum VW ?
  8. Bart-S zamieniasz A4 na VW4 ?
  9. Teraz polewam sam z siebie , bo źle przeczytałem :polew: :polew:
  10. Nie robicie chyba tego w miejscach publicznych? [br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 20:43_________________________________________________
  11. :hi:Witam wszystkich
  12. no chyba właśnie tak, mi się nie chce drugi raz... A ja jeziora śmierrci
  13. to co mam se pójść ;( Zostań gdzie tam będziesz w taki ziąb chodził :> Witam wszystkich
  14. Witam ja -tylko na chwilkę [br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 10:52_________________________________________________No to uciekam na razie :>
  15. A ja już idę dobranoc
  16. palce lizać palce powiadasz ... Gawędziarze erotomani :gwizdanie: Napisałem palce ,na myśli miałem co innego ,ale to takie marzenie.
  17. Niestety ale na pocieszenie mogę Ci sprezętować duże literki TDI
  18. palce lizać
  19. Za dni czy w nocy i gdzie ta chołota grasowała?
  20. oglądam ...ale reklamy teraz są No tak ci dwaj na kumite do czegoś zoobowiązują.
  21. Madas myślałem że Ty też oglądasz kung-fu
  22. Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.