Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darqp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darqp

  1. Ja się nie odważę czekam na nowy rok i lecę do mistrza Rogala;)
  2. Witam, Ja będę chętny ale najlepiej po nowym roku. Najpierw jeszcze ogarnę logi czy wszystko jest dobrze i się piszę na viruska;). A pytanko czy w Lublinie polecacie jakiś zakładzik, w którym jakbym się pojawił zdiagnozowali by mi czy turbina i wszystko pozostałe dobrze lata???
  3. Ja wiem jaka jest różnica w ET bardziej mnie ciekawi czy ktoś zakładal z ET 28 do audiczki i czy były problemy:)
  4. Witam, Mam do kupienia felgi od A5 w dobrej cenie 7,5x17" et 28 i się zastanawiam czy fela będzie mi ocierać. Oponke chcialbym założyć przedział 215 do 225 profil 45 lub 50. Z góry dzięki za info.
  5. darqp odpowiedział(a) na kadafi temat w Audi A4 B6/B7
    Hej, No ja własnie wczoraj montowałem ten zawiasik. To tak krótsze sprężyny idą na tył razem z tymi luznymi pierścieniami no i zółte amory na tył. Zapewne dokup sobie jeszcze odboje na tył bo w zestawie nie ma. Srebrne amory z dluzszymi sprezynami na przód. Przód się łatwo reguluje ale tył to mordęga;)
  6. Samo starczy czasu:) na odłożenie kaski:) hehe
  7. A kiedy można się spodziewać że tak powiem nowej zbiórki;) nie mam parcia dużego a zaoszczędzić bym chciał pozdro:D
  8. znaczy:D wróżą z fusów;D hehee rozrząd wymieniłem;) termostat też drgań nie ma temperatura trzyma pion. Teraz poczekam może na grupowe chipowanie w wawce;)
  9. Dzięki spanky za info w temacie. A rozrząd i termostat dzisiaj wymieniłem zrobię logi po. A orientujecie się jaki przedział kasy za chipa w Mr Motors ??
  10. Witam nabyłem swoją drugą audiczke;) no i zacząłem się interesować chipem;) Doszukałem się że w moim rejonie jest V-tech no i zanim bym się tam udał czy na podstawie logów może ktoś ocenić czy mój silniczek nadaje się jest w miare zdrowy itp:) Wstawie swoje logi dynamiczne. Dzięki za info. Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/dariusz.rozmysl_12721.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/dariusz.rozmysl_12722.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/dariusz.rozmysl_12723.html Grupy: 010,011,003 - http://vaglog.rtnet.pl/dariusz.rozmysl_12724.html
  11. Tylko ja nie mam drgrań ciągłych tylko jakby tak co mniej wiecej 8 sek drgnięcie. Na poduszkach są czujniki myślę że byłyby jakies błedy albo komunikaty że poduszki już się skończyły.
  12. Dzięki wielkie za info:) w pn wymieniam rozrząd i termostat zajme się od razu tym kątem, może pomoże;)[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 07:58_________________________________________________aktualizcja;)
  13. Witam, Wziąłem w obroty audiczke no i pierwszy raz robiłem logi narazie tylko statyczne bo nie miałem jeszcze czasu na dynamiczne. Jest problem z dogrzewaniem ale to już chyba tylko termostat został. Proszę o ocenę jak sprawuje się silniczek. Jest mała rzecz jaka mnie delikatnie drażni to minimalne drgania samochodu na biegu jałowym. Od razu pytanie jakie powinny być obroty na biegu jałowym? u mnie jest 880 jak leciutko naciskam gaz drgania maleją. Z góry dzięki za pomoc. Logi statyczne BS Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/dariusz.rozmysl_12446.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/dariusz.rozmysl_12445.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/dariusz.rozmysl_12447.html Logi statyczne Grupy: 013,023,018 - http://vaglog.rtnet.pl/dariusz.rozmysl_12442.html Grupy: 003,004,007 - http://vaglog.rtnet.pl/dariusz.rozmysl_12443.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/dariusz.rozmysl_12444.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/dariusz.rozmysl_12448.html [br]Dopisany: 11 Maj 2010, 22:14_________________________________________________Jakieś opinie? Logi dynamiczne Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/dariusz.rozmysl_12721.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/dariusz.rozmysl_12722.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/dariusz.rozmysl_12723.html Grupy: 010,011,003 - http://vaglog.rtnet.pl/dariusz.rozmysl_12724.html
  14. Znalazlem na googlach;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.