Treść opublikowana przez Pietrzek_G
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
to będzie jakiś spocik w Tomaszowie czy nie ?
-
[AWM A4 B5 1.8T Quattro]<170KM>
No autko wypas Fajnie się prezentowało na spocie ;]
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
No 4 osoby i dwa auta
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
byliśmy z Kolesiem i nikogo niebyło tylko RS4 przejazdem
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
w piatek to ja będe na spocie TFM ;P ale jak by coś wyszło to zalicze oba tylko wiadomo ja niemam a4
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
http://i42.tinypic.com/9r4vnt.jpg
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Kaśka, może też zajrzysz ? Daleko niemasz
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Ja będe napewno z kumplem z ATT
-
[AWM A4 B5 1.8T Quattro]<170KM>
Audica wypas :> osobiście sie nią przejechałem i śmiga lux Ale ta Asterka też ładna
-
Nowicjusz - wątek powitalny
ELo!!! jestem Piotrek z Tomaszowa wcześniej zalogowany jako Ziomek ale zapomniałem chasła brałem przypomni i nie przychodziło na e-mail z tąd nowy login proszę o usunięcie starego konta