Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

haczyk31

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez haczyk31

  1. Witam wszystkich serdecznie. Posiadam A4 z silnikiem 2.0 tdi 170KM auto w manualu przebieg ok 159tys. Przy przebiegu 146tys mial wymieniony rozrzad wraz z duzym przegladem. Jezdze od niedawna autem ale cos mnie niepokoji. Przeszukalem forum w celu podobnych zjawisk na temat mojego problemu ale nieduzo jest uzytkownikow z silnikiem 170KM Sytuacja wyglada nastepujaco. Podczas jazdy autem wszysto jest super, odpala sie i gasi bez wibracji. Podczas zmiany biegow slychac taki szum dochodzacy gdzies z podwozia na wysokosci skrzyni lub troche za nia. Jak zmieniam bieg przy np. 2,5-3tys obr jest cos takiego jakby cos wpadalo w rezonans, jakby jakies lozysko szumialo. Jak zmianiam bieg w taki sposob ze puszczam gaz i dopiero wtedy wciskam sprzeglo i zmieniam bieg nie slychac tego. To wystepuje tylko jak zmieniam szybko biegi. Sprawdzilem na postoju i autko na jawolym nie wydaje odglosow jak wcisne gaz. natomist jak wcisne sprzeglo na postoju i dodam gazu slychac wlasnie ten szum /rezonans miedzy 2-3,5tys obr. nie jest to szum glosny ani drazniacy, ale wole sie upewnic gdyz wyjezam w dluzsza trase i nie chce miec nieprzyjemnego problemu po drodze. Jestem ogolnie strasznie przewrazliwony jak mi cos w aucie puka/stuka czy popiskuje etc. Kiedys zauwazylem ze na postoju w korku na biegu jalowym auto jakby zaczelo wpadac w delikatne wibracje slabo wyczuwalne ale przenoszace sie na cala karoserie. Po wcisnieciu sprzegla minimalnie sie uspokajal. Przy normalnej jezdzie nic nie wyczuwam, przy mocnym kopie od 150km/h w gore mozna wyczuc jakby lekkie drgania w napedzie, moze to przez niewywazone opony nie wiem Zaznaczam ze tankuje tylko VERVE ON orlenie lub V-Power diesel na shelu raz czy dwa razy tankowalem na "zwyklej stacji" problem z wpadaniem w drgania karoserii na jalowym ustal (na razie - mam nadzieje ze na zawsze) od czasu tankowania tylko najdrozszego paliwka. prosze o odp. jesli macie jakies pomysly. I tak bede niedlugo jechal do aso bo termostat mi chyba padl (auto ma problem z dogrzaniem silnika 50-65st.) pozdrawiam i licze na odp.
  2. "...OMG porównuje Forda do Audi " ford gow.. wort
  3. kupilem niedawno s-lina, po rownej nawierzchni plynie jak po masle, ale przy nierownosciach i predkosci 160-200km/h mozna polamac sobie kregoslup. Ogolnie polecam - zajeb... sprawa na zakretach
  4. Witam wszystkich serdecznie, od niedawna stalem sie szczesliwym posiadaczem A4 Avant B7 S-line + i to jeszcze w shadowline i 2.0 tdi 170KM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.