Treść opublikowana przez tetis
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
troche maly rozmiar ale moze i dobrze jestem z Ciebie dumny Madas :> a format mały bo nawet nie wiedziałam,że taki miałam ustawiony w aparacie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no mam nadzieje,że szkoła madasa nie poszła na marne i nic nie pomieszałam kolejne fotki z poznańskiego spotu już są Przykro,że panowie pewnie rozczarowani bo spodziewali sie innych zdjęć,ale cóż-nie można mieć wszystkiego
-
Galeria zdjęć i filmów ze spotów Wielkopolskich
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hahaha. a co ja biedna sama tu mogę w zdecydowanej mniejszości jestem a Adaś to specjalnie nie chce mnie podszkolić w wstawianiu zdjęć boi sie pewnie bo mu dzisiaj powiedziałam ,że jego fotki tez mam :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nawet bardziej niż całkiem mają [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 20:43_________________________________________________ coś by się znalazło ale miałam na myśli bardziej zdjęcia panów a nie swoje....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
złośliwiec nauczę się :tongue4: :tongue4:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:shocked: a tu co sie dzieje.....??????????? normalnie nie powiem ,że was nie poznaje bo takich motywów to akurat można się po was spodziewać chwile mnie nie ma i juz szaleją [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 20:39_________________________________________________ może dla odmiany teraz ja zacznę wstawiać fotki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oby mu to na dobre wyszło :kox: ja tez zmykne na gogzinkę-młodego tzn.mojego małego musze pogonic do spania .. [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 19:43_________________________________________________ tetis musisz sie nauczyc kwestii: jak sie nieprzewrocis to sie nie naucys zapamiętam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też bym się wybrał ale jeszcze nie teraz ....może na przyszły rok zrobimy wypad całą ekipą ....co Wy na to mietki ?? ciekawy pomysł...tylko cos mi sie wydaje,że bardziej trzymalibyście się miejsca na ławeczkach przybarowych :kox: :kox: [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 19:36_________________________________________________ to jakby co, to mnie uczy Tetis ja i szkolenie..... :polew: napewno byłoby wesoło [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 19:37_________________________________________________ to jakby co, to mnie uczy Tetis mnie ta instruktorka.... czekaj jak ona miała aaaa Zmuda-Trzebiatowska czy coś takiego :nabijasie: :nabijasie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sprzęt wypożyczyłem pierwszy raz, kumpel mi pokazał co nie co i teraz śmigam i to nawet na czarnych sztokach to odważny jesteś !!! Ja jednak na pierwszą jadę polacam instruktora-szybko sprawnie i konkretnie a po godzinie przyuczenia juz śmigasz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
naprawdę niewiele-trochę chęci,zapału popartego na początku mały wysiłkiem ale satysfakcja z jazdy jest niezastąpiona świetna sprawa i polecam!!!!! :>- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kolejna odkryta u mnie pasja :kox: trzeba wykorzystać do puki jest jeszcze snieg ale tym razem w okolice Krynicy.....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to kolejny raz będziemy wspólnie smigać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tym razem na spociszu jestem bankowo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To się najpierw przywitam cześć wszystkim :>- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Branoc chopaki.. spisałam co miałam,troszke poczytałam i czas pod kołderkę się wkulnąć- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poszedł do innego pokoju może :gwizdanie: cześć Tetis juz dzisiaj kolejny raz się witamy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej chłopcy :thankyou2: u mnie tez dzisiaj pogościnowemu i dopiero teraz zaglądam jak to nikogo nie ma musze jakos zaznaczać swoja obecność :gwizdanie: :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adas z kto powiedział ,że A4 kupuje.........? :gwizdanie: choc nie powiem ładnie by się komponowało z moja osobą szukam intensywnie od kilku dni czegoś dla siebie i za dużo tego łacznie z dobrymi radami kobieta jest zdecydowanie stworzona do innych dziedzin- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wywaliło mnie na dłuższą chwile mój nec cos ostatnio nawala ale już jestem z powrotem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ty tak wszechstronnie jesteś uzdolniony najwiekszy problem właśnie w tym ,że zmiana jest konieczna a kompletnie się pozakrecałam...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tyle mimo tego,że jestem blondynka to wiem.... ale dzięki młody bardziej liczyłam ,że ktos z was ma konkretny namiar-znajomy-sprawdzony- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chłopaki z poznania pomóżcie koleżance, ja niestety nie wiem jeśli chodzi o Poznań. zobaczymy jak się spiszą :gwizdanie: :>- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Potrzebuje porady....... Sprawdzony warsztat,ewentualnie polecana stacja kontroli pojazdów gdzie mogę sprawdzić auto przed kupnem?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i dodatkowo z prądem.. Dobry.... wszystkim :> - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00