Treść opublikowana przez tetis
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
juz my się o to postaramy.... w szczególności o ta zabawe Bieniek ziomku z rewiru zbierz info ile osób i kiedy chcecie wpaść ...zorganizujemy spot i spanie ...no i wypad na zadyme jakąś żeby wspomnienia były Juz my sie o to postaramy w szczególności o zabawe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taka mała jestem,że mnie nie widać dla przypomnienia to dopiero sie wbijam i czytam tu i ówdzie choć wy to tak,czasem zasuwacie z tym pisaniem ,że nadążyć nie mogę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wlazłam się przywitać..co byście nie powiedzieli,że tylko zaglądam :gwizdanie:
-
Nie masz pomysłu na strój karnawałowy - zrób go sam :)
To się nazywa przykład genialnej kreatywnośći musielibyście zobaczyć z jakim zaciekawieniem i miną oglądał je mój syn który właśnie wybiera się na balik karnawałowy aż się popłakałam :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kurcze Panowie idę nyny, coś dzisiaj w kiepskiej formie jestem-coś gardełko pobolewa...... Stosunkowo udanej nocy
-
Najmłodsi uczestnicy zlotu
I całe szczęście... choć jak powszechnie wiadomo i tak nie ilość tylko jakość się liczy
-
Najmłodsi uczestnicy zlotu
No i muszę dodać ,ze strasznie miło nareszcie tu jakąś kobietę spotkać :> bo nie ma to jak zjednoczenie jajników [br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 22:57_________________________________________________ hahahaa jeszcze przez Ciebie go nie dostane zazdrośnik jeden.....
-
Najmłodsi uczestnicy zlotu
Koniecznie!!!!!!!! nie ma innej opcji :> na liscie jeszcze nie ma,ale usilnie walcze o miejsce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To sie teraz kanapka nazywa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chwile Ciebie nie było i zobacz ile straciłeś a nawiasem ..ciekawe co Ciebie tak zatrzymało
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
I mój tez dołączył
-
Najmłodsi uczestnicy zlotu
Dzięki za podpowiedź :> jeszcze mi dużo brakuje do sprytnego poruszaniu się na forum,ale szybko się uczę a z dzieciaczkami-to taki troskliwy instynkt mi się odezwał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć chłopaki :> co tu dzisiaj tak spokojnie ,nikt się nie kłóci nie krzyczy
-
Konkurencje na zlocie-propozycje
Do tego bardzo hardkorowy konkurs, ale nagroda musi być odpowiednia - najwytrwalszy abstynent na zlocie :> Może znajdzie się jakiś hardkorowiec-ja raczej nim nie będę [br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 21:54_________________________________________________ chyba w parach [br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 21:56_________________________________________________ Zawsze mozna potraktować to jako trening i rozgrzewkę
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
ciekawe czy ktoś na nie poluje :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chłopaki zaglądnijcie na temat "konkurencje na zlocie" Jest tam coś specjalnie dla was
-
Konkurencje na zlocie-propozycje
Nawet muzyke odpowiednia znalazłam http://pl.youtube.com/watch?v=YltdVeel1S8&feature=related i instrukcje :polew:
-
Drodzy klubowicze, potrzebuję kilku głosów ;-)
A co mi tam..tez jeden dałam:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Stały gaduła nasz poznański sie pojawił i od razu dyskusyjnie sie zrobiło.. Dodatkowo -to cześć chłopaki :>
-
Konkurencje na zlocie-propozycje
Dzisiaj prowadziłam w pracy zagorzałe dyskusje z kobitkami w jakich to konkurencjach chętnie poogladały by panów propozycji padło wile,aż zaczełam się zastanawiać kto jest bardziej zboczony-mężczyźni czy kobiety... Co wygrało? taniec brzucha w wykonaniu płci męskiej już nie wspomnę o walce w kiślu
-
Najmłodsi uczestnicy zlotu
Jak w nagłówku widać,temat dotyczący naszych małych i może trochę większych pociech Chciałbym sie dowiedzieć w jakich przedziałach wiekowych będą smyki? Bo może i warto byłoby o nich tez pomysleć....Jak dzieciaki szczęśliwe to i rodzice zadowoleni :>
-
Konkurencje na zlocie-propozycje
No i co tak ucichło żądnych nowych pomysłów nie ma?
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
to ja poproszę Tylko to łoże jak dobrze doczytałam chłopcy przeznaczyli dla trójki... jakby co to przynajmniej ciepło im bedzie
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=L8jPV56LBHo&feature=related i niech mi ktoś powie,że u Panów wszystkie myśli nie prowadzają sie do jednego
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Że należę ogólnie do szczęściar :gwizdanie:....to pewnie i tym razem jakimś cudem uda mi się wkręcić a ostatecznie posada nawigatora tez może być-może z tymi niebieskimi oczami byłby problem,ale nie z takimi rzeczami sobie radziłam