Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tetis

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tetis

  1. juz my się o to postaramy.... w szczególności o ta zabawe Bieniek ziomku z rewiru zbierz info ile osób i kiedy chcecie wpaść ...zorganizujemy spot i spanie ...no i wypad na zadyme jakąś żeby wspomnienia były Juz my sie o to postaramy w szczególności o zabawe
  2. taka mała jestem,że mnie nie widać dla przypomnienia to dopiero sie wbijam i czytam tu i ówdzie choć wy to tak,czasem zasuwacie z tym pisaniem ,że nadążyć nie mogę
  3. Wlazłam się przywitać..co byście nie powiedzieli,że tylko zaglądam :gwizdanie:
  4. To się nazywa przykład genialnej kreatywnośći musielibyście zobaczyć z jakim zaciekawieniem i miną oglądał je mój syn który właśnie wybiera się na balik karnawałowy aż się popłakałam :polew:
  5. Kurcze Panowie idę nyny, coś dzisiaj w kiepskiej formie jestem-coś gardełko pobolewa...... Stosunkowo udanej nocy
  6. I całe szczęście... choć jak powszechnie wiadomo i tak nie ilość tylko jakość się liczy
  7. No i muszę dodać ,ze strasznie miło nareszcie tu jakąś kobietę spotkać :> bo nie ma to jak zjednoczenie jajników [br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 22:57_________________________________________________ hahahaa jeszcze przez Ciebie go nie dostane zazdrośnik jeden.....
  8. Koniecznie!!!!!!!! nie ma innej opcji :> na liscie jeszcze nie ma,ale usilnie walcze o miejsce
  9. To sie teraz kanapka nazywa
  10. chwile Ciebie nie było i zobacz ile straciłeś a nawiasem ..ciekawe co Ciebie tak zatrzymało
  11. Dzięki za podpowiedź :> jeszcze mi dużo brakuje do sprytnego poruszaniu się na forum,ale szybko się uczę a z dzieciaczkami-to taki troskliwy instynkt mi się odezwał
  12. Cześć chłopaki :> co tu dzisiaj tak spokojnie ,nikt się nie kłóci nie krzyczy
  13. Do tego bardzo hardkorowy konkurs, ale nagroda musi być odpowiednia - najwytrwalszy abstynent na zlocie :> Może znajdzie się jakiś hardkorowiec-ja raczej nim nie będę [br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 21:54_________________________________________________ chyba w parach [br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 21:56_________________________________________________ Zawsze mozna potraktować to jako trening i rozgrzewkę
  14. ciekawe czy ktoś na nie poluje :gwizdanie:
  15. Chłopaki zaglądnijcie na temat "konkurencje na zlocie" Jest tam coś specjalnie dla was
  16. Nawet muzyke odpowiednia znalazłam http://pl.youtube.com/watch?v=YltdVeel1S8&feature=related i instrukcje :polew:
  17. A co mi tam..tez jeden dałam:)
  18. Stały gaduła nasz poznański sie pojawił i od razu dyskusyjnie sie zrobiło.. Dodatkowo -to cześć chłopaki :>
  19. Dzisiaj prowadziłam w pracy zagorzałe dyskusje z kobitkami w jakich to konkurencjach chętnie poogladały by panów propozycji padło wile,aż zaczełam się zastanawiać kto jest bardziej zboczony-mężczyźni czy kobiety... Co wygrało? taniec brzucha w wykonaniu płci męskiej już nie wspomnę o walce w kiślu
  20. Jak w nagłówku widać,temat dotyczący naszych małych i może trochę większych pociech Chciałbym sie dowiedzieć w jakich przedziałach wiekowych będą smyki? Bo może i warto byłoby o nich tez pomysleć....Jak dzieciaki szczęśliwe to i rodzice zadowoleni :>
  21. No i co tak ucichło żądnych nowych pomysłów nie ma?
  22. to ja poproszę Tylko to łoże jak dobrze doczytałam chłopcy przeznaczyli dla trójki... jakby co to przynajmniej ciepło im bedzie
  23. tetis odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://pl.youtube.com/watch?v=L8jPV56LBHo&feature=related i niech mi ktoś powie,że u Panów wszystkie myśli nie prowadzają sie do jednego
  24. Że należę ogólnie do szczęściar :gwizdanie:....to pewnie i tym razem jakimś cudem uda mi się wkręcić a ostatecznie posada nawigatora tez może być-może z tymi niebieskimi oczami byłby problem,ale nie z takimi rzeczami sobie radziłam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.