Treść opublikowana przez tetis
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej ludziska :> :> :> widzę,ze wszyscy przylgnęli do tv :kox: przynajmniej w spokoju ponadrabiałam zaległości w czytaniu
-
Najmłodsi uczestnicy zlotu
Zobaczymy ile przybędzie malców 9 miesięcy po zlocie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i zapomniałam dodać stosunkowo udanej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pisałam wczesniej znowu nie doczytałeś... :gwizdanie: postaram się dotrzeć,będę prosto z trasy a wiesz jak to z czasem bywa..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zmykam moi drodzy... miło sie tak siedzi,ale rano ciężko z łóżka dupsko ściągnąć :gwizdanie: To tradycyjnie dobranoc i kolorowych :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
SPOT wygląda bardzo atrakcyjnie ...bywają na nim wspaniali ludzie .... gramy w karty .... podrywamy dziewczyny... pijemy kawkę.... przezywamy się .... w berka czasem się bawimy....w chowanego.... ogólnie jest superowo wpadaj Hubert No madas nic dodac nic ujać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bier chłopie jak Adaś organizuje to musi być ok
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko pare stron nie ma tego złego..winko w tym czasie otworzyłam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no widzisz co cię czeka i po co Ci ta żona :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurcze wywaliło mnie,mój net ma wiele do życzenia... :ranting1: a widzę,że dużo mnie ominęło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak to nie od razu widziałam :>!!!!!!!!!! ładnie sie przywitałam -to Tobie umknęło [br]Dopisany: 03 Luty 2009, 22:25_________________________________________________ żeby nie było
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cos to dopiero będzie wesoło-koniecznie do mnie na kawke ciekawe tylko co powiesz,że panowie to co?znowu nowi przedstawiciele :polew: w końcu ja jestem szefem tej firmy więc powiem że szkole nowe nabytki cos dziwnie często ci nowi na rekonesans będą przyjeżdżać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i cześć pawlik :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to dopiero będzie wesoło-koniecznie do mnie na kawke ciekawe tylko co powiesz,że panowie to co?znowu nowi przedstawiciele :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To Ty Tetis poznałeś w trasie :mysli tak pewnie... stałam na wylocie z poznania No co ty młody nie o takiej trasie mówiłam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak wy przy kobiecie do siebie mówicie :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adam musisz młodego w trase koniecznie zabrać :> co by w końcu tą żonę mógł znaleźć i może fochac sie przestanie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
inni w pozytywnym tego słowa znaczeniu?? oczywiście :> zapomniałam dodać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czy Ty jesteś jej szefem że ona sie tak podlizuje :naughty Adas szefem i do tego moim.. dopiero ciekwa byłaby to praca :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wierzysz mi?? a to,ze jesteście inni to już sie przekonałam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tobie konkurencja niemożliwe-Takiego Adasia nie da się przebić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spokojna moja głowa...juz ja z wami sobie poradzę nie z takimi juz sobie radziłam my jesieśmy inni niż wszyscy hahahaha :nabijasie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taka kobieta jak Ty niech lepiej na nas uważa bo kto wie do czego my jesteśmy zdolni :banan2 spokojna moja głowa...juz ja z wami sobie poradzę nie z takimi juz sobie radziłam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:oklaski: az masz z to buziaka