Treść opublikowana przez tetis
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zmykam tez panowie-do miłego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ta ka mała jestem ,że mnie nie widać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobranoc Panowie :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie słyszałam :gwizdanie: Paskudo i nie podszedłeś!!!!!!!!!!!! byłaś z koleżanka i kolega i tak głupio było a ja szedłem i Cie mijałem z dwoma kolegami, nie byłem pewiem czy to Ty ale teraz już jestem eee tam...głupio to sikać w bramie a podejść trzeba było-ja usilnie Ciebie wypatrywałam i jakoś kiepsko mi się udało-choć Twoje auto w takim tłumie wypatrzyłam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:nabijasie: :nabijasie: Adaś jak unikat-jedyny w swoim rodzaju
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie słyszałam :gwizdanie: Paskudo i nie podszedłeś!!!!!!!!!!!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No widziałam....nawet chciałam ci sos na nim napisać :kox: ale pewnie nie doczytałeś-kilka stron wcześniej ......
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
az smaku narobiliście dobrze ,że cosik mam w lodówce :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
muszę zmyknąć.. do następnego i nie rozpisywać się za dużo co bym do ndrabiania nie miała wiele [br]Dopisany: 09 Luty 2009, 17:36_________________________________________________ baaaa....niegroźna,ale zawsze zostaje czarownica :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to teraz tak jakbym namawiała do złego... biore to na siebie,zawsze możesz powiedzieć,że to wszystko prze zemnie a silna wole postanowień poćwiczysz innym razem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:tongue4: tak to teraz sie nazywa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
choć raz mam sojusznika teraz moge powiedzieć o zjednoczeniu jajników [br]Dopisany: 09 Luty 2009, 17:19_________________________________________________ a do tego to juz sie przyzwyczaiłam-z madasem kolejne strony powstają jak grzyby po deszczu :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co wy z nią macie?[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 17:08_________________________________________________o, koleżanka tetis wpadła dokładnie wpadłam.. :kox: tylko na chwile bo niestety obowiązki wzywają,ale wieczorkiem się pewnie pojawię luknełam co i gdzie nowego :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w Czechach,ale nie na Karolinie tylko w Rokietnicy :gwizdanie: na stoku ciężko się znaleźć,ale na parkingu koło siebie autka postawiliśmy :> I witanko z rana :hi: [br]Dopisany: 09 Luty 2009, 08:20_________________________________________________ w Czechach,ale nie na Karolinie tylko w Rokietnicy :gwizdanie: na stoku ciężko się znaleźć,ale na parkingu koło siebie autka postawiliśmy :> Ty paskudo.ładnie to tak koleżankę z boku filować... !!!!!!!!!!!!widziałeś i nawet nie podszedłeś ojjj ojjjj-tak to przynajmniej na grzańca mogliśmy się razem wybrać
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
:dance2: :dance2: no to jedziemy....... :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No noooo frekwencja-rewelacja witam wszystkich po powrocie zdrowa,w jednym kawałku i z dobrym nastrojem..... :> Tylko szkoda,że na spota nie zdążyłam ..... nie udało się dotrzeć!!!!!!! :ranting1: i to przez sierotę kierowce z jakim musiałam wracać
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Tak nieśmiało powiem,że mnie tez pewna kwestia tego tematu mnie interesuje.............. :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No panowie jeszcze przed wyjazdem nie odmówiłam sobie zaglądnięcia do Was :> co by udanego weekendu Wam pożyczyć :kox: :beach: :drinks: do 08.... lecę już do następnego.......
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak juz pewnie zauważyłeś to u nas same pozytywy :> [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 23:19_________________________________________________zmykam Panowie bo o 4.00 trzeba wstać.. nie ludzka godzina do wstawania ;( kolorowych i do niedzieli..mam nadzieje,ze dotrę do was
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a do tego w dobrym towarzystwie
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
tylko słowo o procentach padło i jak frekwencja w temacie :kox: :kox:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
teraz wszyscy liczyć zaczną
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
No tak,to wszystko wyjaśnia... Znając moje szczęście to całkiem możliwe,że właśnie na mnie trafi :kox: :
-
Strefa Śmiechu
tragiedia Obcokrajowiec ale najpopularniejsze słowo polskie bardzo dobrze wymawiał :polew: :polew: i to z jakim ładnym akcentem :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dyskusje.. :polew: :polew: tak tu dzisiaj spokojnie,że aż sie zastanawiam czy na dobre forum weszłam