Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Konkurencje na zlocie-propozycje


tetis

Rekomendowane odpowiedzi

Widząc plan zlotu posmutniałam,ze nie ma żadnych konkurencji grupowych dla uczestników.

Moja propozycja-może wspólnie coś ustalimy....jeśli ktoś ma jakiś pomysł na gry lub zabawy to piszcie-oczywiście panowie pisząc zabawy nie mam na myśli tylko jednego ukierunkowania :naughty:

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 21:43_________________________________________________ Moja pierwsza propozycja:

- zrobić jakąś sztafetę :gwizdanie:

można utworzyć grupy 4 osobowe i w zależności ile wolnego miejsca będzie przy ośrodku

i wymyśleć z 4 konkurencje...

np: Start

-> 1 osoba: przejazd na małym dziecinnym rowerku

-> 2 osoba: skoki w worku na okreslonym dystansie

-> 3 osoba: wypicie 0,5 l piwa i rzut pilka do kosza

-> 4 osoba ulożenie z kart domu na wys 3 kondygnacji.

to tylko propozycje wymyślone na szybko tak na poczekaniu aby śmielej wam sie pisało :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: nie głupie :naughty: wręcz pozytywnie jak będą konkursy :)[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 21:52_________________________________________________każdy będzie chciał być 3 osobą :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm :mysli:

W zasadzie ja nie mam nic przeciw :good:

Myślcie :naughty:

Można byłoby rywalizować na regiony ...byłaby zabawa na maxa :naughty::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysli: nie głupie :naughty

Dobra zabawa dla wszystkich i towarzyszy temu zawsze niezły ubaw :naughty:

Tylko prócz pomysłów tez licze na wasza pomoc-bo sama sie z tym wszystkim nie przebije :confused4:

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 22:14_________________________________________________

Można byłoby rywalizować na regiony ...byłaby zabawa na maxa :naughty::evil:

Dobry pomysł..łatwiej bedzie utworzyć grupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: nie głupie :naughty: wręcz pozytywnie jak będą konkursy :)[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 21:52_________________________________________________każdy będzie chciał być 3 osobą :naughty:

Taaa... to łatwizna i przyjemność :gwizdanie: co innego, gdyby w grę wchodziło 0,5 krówki :naughty:

Powszechnie wiadomym jest, że podnoszenie wyczynowe ciężarów :drunk: to nasz sport narodowy na zlotach :D

Ja bym proponował zacząć od zawodów bezalkoholowych :wink4: np. wyścigi avantów na kreskę z lodówką w środku :nabijasie: :nabijasie:

Albo z kuflem piwa na masce - wygrywa ten, który przyjedzie pierwszy i nic nie wyleje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm :mysli:

W zasadzie ja nie mam nic przeciw :good:

Myślcie :naughty:

Można byłoby rywalizować na regiony ...byłaby zabawa na maxa :naughty::evil:

Już nie raz były próby... Na ostatnim padło nawet wyzwanie... niestety koledzy z jednego regionu troszku zawiedli :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm przeciez w Sobote miedzy godziną 11-16 ma byc wlasnie coś zorganizowane przez organizatorów :gwizdanie:

to tak na marginesie................. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> 1 osoba: przejazd na małym dziecinnym rowerku

Chciałbym zobaczyć taki wyścig powiedzmy tak w piątek koło północy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm przeciez w Sobote miedzy godziną 11-16 ma byc wlasnie coś zorganizowane przez organizatorów :gwizdanie:

to tak na marginesie................. :gwizdanie:

ciekawe ciekawe :mysli: a co jeśli można :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm przeciez w Sobote miedzy godziną 11-16 ma byc wlasnie coś zorganizowane przez organizatorów :gwizdanie:

to tak na marginesie................. :gwizdanie:

ciekawe ciekawe :mysli: a co jeśli można :naughty:

tajemnica :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm przeciez w Sobote miedzy godziną 11-16 ma byc wlasnie coś zorganizowane przez organizatorów :gwizdanie:

to tak na marginesie................. :gwizdanie:

ciekawe ciekawe :mysli: a co jeśli można :naughty:

tajemnica :evil:

ja tu za organizacje się wzięłam a powinnam zacząć od pozwolenia i wyznaczenia czasu na takie wyskoki :embarrassed:

Zany już jest przedział czasowy w którym można by coś działać?wtedy,też łatwiej będzie dostosować konkurencje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm :mysli:

W zasadzie ja nie mam nic przeciw :good:

Myślcie :naughty:

Można byłoby rywalizować na regiony ...byłaby zabawa na maxa :naughty::evil:

Proponuję:

KRAKÓW <<<------>>> RESZTA ŚWIATA :tongue4:

kurde nie wiedziałem nawet że to spot miedzynarodowy :mysli::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zany już jest przedział czasowy w którym można by coś działać?wtedy,też łatwiej będzie dostosować konkurencje...

W pierwszym poście zlotu, również troszku wyżej Cuber napisał :)

W sobotę między godz 11.00 a 16.00 mniej wiecej coś chcemy zorganizować. Ale to wszystko się może jeszcze zmienić. No i między obiadem a kolacją będzie chwila wolna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko a kiedy rozmowy przy furmankach będą ? stary na to potrzeba kilku ładnych godzin :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zany już jest przedział czasowy w którym można by coś działać?wtedy,też łatwiej będzie dostosować konkurencje...

W pierwszym poście zlotu, również troszku wyżej Cuber napisał :)

W sobotę między godz 11.00 a 16.00 mniej wiecej coś chcemy zorganizować. Ale to wszystko się może jeszcze zmienić. No i między obiadem a kolacją będzie chwila wolna...

Choć blondynką jestem to tyle doczytałam :kox: chciałam sie tylko upewnić czy juz ten czas nie został wypełniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko a kiedy rozmowy przy furmankach będą ? stary na to potrzeba kilku ładnych godzin :naughty:

Na forum Sobie pogadaj :tongue4: Mało Ci :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 23:31_________________________________________________

Choć blondynką jestem to tyle doczytałam :kox:chciałam sie tylko upewnić czy juz ten czas nie został wypełniony.

Mamy różne pomysły i chcemy coś zorganizować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc plan zlotu posmutniałam,ze nie ma żadnych konkurencji grupowych dla uczestników.

Moja propozycja-może wspólnie coś ustalimy....jeśli ktoś ma jakiś pomysł na gry lub zabawy to piszcie-oczywiście panowie pisząc zabawy nie mam na myśli tylko jednego ukierunkowania :naughty:

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 21:43_________________________________________________ Moja pierwsza propozycja:

- zrobić jakąś sztafetę :gwizdanie:

można utworzyć grupy 4 osobowe i w zależności ile wolnego miejsca będzie przy ośrodku

i wymyśleć z 4 konkurencje...

np: Start

-> 1 osoba: przejazd na małym dziecinnym rowerku

-> 2 osoba: skoki w worku na okreslonym dystansie

-> 3 osoba: wypicie 0,5 l piwa i rzut pilka do kosza

-> 4 osoba ulożenie z kart domu na wys 3 kondygnacji.

to tylko propozycje wymyślone na szybko tak na poczekaniu aby śmielej wam sie pisało :>

3 propozycja jest dobra :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...