Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Konkurencje na zlocie-propozycje


tetis

Rekomendowane odpowiedzi

...a sprawdzaliscie jaka bedzie pogoda-zabezpieczenie na kazda ''okazje'' bedzie w cenie...

Jak będzie padać to propozycja numer 4 czyli karty ale też po piwie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a sprawdzaliscie jaka bedzie pogoda-zabezpieczenie na kazda ''okazje'' bedzie w cenie...

Jak będzie padać to propozycja numer 4 czyli karty ale też po piwie :>

no pogoda będzie znacząca w konkurencjach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a sprawdzaliscie jaka bedzie pogoda-zabezpieczenie na kazda ''okazje'' bedzie w cenie...

Pogody nie...... ;( ale ośrodek tak :> z tego co oglądałam to w razie nie pogody są jakieś sale w których coś będzie można podziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj prowadziłam w pracy zagorzałe dyskusje z kobitkami w jakich to konkurencjach chętnie poogladały by panów :kox: propozycji padło wile,aż zaczełam się zastanawiać kto jest bardziej zboczony-mężczyźni czy kobiety... :tongue4:

Co wygrało? taniec brzucha w wykonaniu płci męskiej :naughty: już nie wspomnę o walce w kiślu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj prowadziłam w pracy zagorzałe dyskusje z kobitkami w jakich to konkurencjach chętnie poogladały by panów :kox: propozycji padło wile,aż zaczełam się zastanawiać kto jest bardziej zboczony-mężczyźni czy kobiety... :tongue4:

Co wygrało? taniec brzucha w wykonaniu płci męskiej :naughty: już nie wspomnę o walce w kiślu :naughty:

co Ty powiesz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0.5 piwka pochlaniam na raz w mgnieniu oka... przy 0.5 krowki trzeba posiedziec ale wtedy to nawet moze byc po 0.7 na leb :gwizdanie:

te dwie konkurencje mi sie podobaja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj prowadziłam w pracy zagorzałe dyskusje z kobitkami w jakich to konkurencjach chętnie poogladały by panów :kox: propozycji padło wile,aż zaczełam się zastanawiać kto jest bardziej zboczony-mężczyźni czy kobiety... :tongue4:

Co wygrało? taniec brzucha w wykonaniu płci męskiej :naughty: już nie wspomnę o walce w kiślu :naughty:

To ostatnie to chyba w parach mieszanych - żeby było ciekawiej :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Co do konkurencji - cały czas optuję za wyścigami na kreskę z lodówką - możne być pełna cebuli :polew: :polew:

Ewentulanie może być jeszcze rozładunek z sedana zgrzewek :drinks: na czas :naughty:

Czyli to, co nam zawsze wychodzi na zlotach najlepiej :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie da rady tak jeszcze przed pijaństwem zrobić jakiejś próby drogowej, nie ma tam jakiegoś placu co by kręcioła ustawić i poupalać kapkie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...