Treść opublikowana przez tetis
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rozkręci sie pewnie wieczorem, jak więcej nas będzie ja chętnie się dołączę :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi świetne foteczki, nie ma to jak zrobione Twoim okiem :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzień dobry wszystkim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszyscy do łóżek to i ja sie zmyje Dobranoc Panowie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sam pewnie chętnie w kolejce sie ustawisz :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dziękujemy :notworthy: bo na marcina fotki to się nie doczekamy :polew: :tongue4: cała przyjemność po mojej stronie :> szkoda tylko,ze tak mało.....ale reszta jest kiepska Nasz prywatny foto-reporter wstawi coś ciekawszego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kilka fotek w galerii doszło można kuknąć
-
Galeria zdjęć i filmów ze spotów Wielkopolskich
Dopisany: 01 Marzec 2009, 22:49[/size]_________________________________________________[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 22:53_________________________________________________[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 23:07_________________________________________________[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 23:13_________________________________________________i kolejna buteleczka do spotowego barku przybyła
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Po spotowe witanko melduje się i jednocześnie dziekuje za fajnego spocisza :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zmykam Panie i Panowie... Do zobaczenia o 16
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Azunia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Z Adasia głową do picia i temperamentem to na pewno... :hahaha:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cały Adaś nic dodać nic ująć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak tam panowie-gotowi na mega spocika? :naughty: ja juz przezornie baterie w aparacie ładuje co by nic nam nie umknęło :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzień dobry po raz pierwszy dzisiejszego dnia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Koniec tych żarcików na dzisiaj zmykam do wyrka dobranocka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no pięknie dwa dni temu ze mną w kinie ,a do łóżka to z inną ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to tak abyście sie nie nudzili i mieli o czym pierdołkować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale tu dzisiaj znowu dochodzenia sie toczą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Paniska Musashi jak mnie pamięć nie myli to ktoś obiecał nam zdjęcia z wczorajszego spota :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witanko Panowie i cześć Azunia :> wpadłam trochę ponadrabiać zaległości w czytaniu bo jak zwykle chłopcy sie nie oszczędzali
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry Panowie wielkie dzięki za wczorajszego spota i oczywiście świetną zabawę w doborowym towarzystwie :naughty: [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 08:10_________________________________________________ Ooooooo Młody jest różowy Gratulacje !!!!!!! :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zmykam panowie Tak jakoś dziwnie chorobowo się dzisiaj czuje pewnie Adaś mnie zaraził spokojnej nocki
-
Konkurencje na zlocie-propozycje
nie wspomnę o wcielaniu sie pzez Ciebie w Colombo ..... :polew:
-
Konkurencje na zlocie-propozycje
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli: ciekawie się zapowiada