Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tetis

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tetis

  1. Cześć chłopaki :> troszku dawno mnie tu nie było,dzisiaj ukradkiem udało mi sie dosiąść kompa :kox:
  2. tetis a co wy tak późno wróciłyście :gwizdanie wróciłyście..? dzisiaj sama do domku trafiłam i dzieki temu mogę do was zaglądnąć :gwizdanie:
  3. Dobry wieczór wszystkim I ja podziekowania za spocisza dołączam -miło była was znów zobaczyc
  4. I ja dobranoc mówię wam czas odespać Bukowinę....
  5. a tak dodatkowo...to wczoraj ogladaliśmy filmik z kamerki (niestety jeszcze nie zgrany ) i muszę wam powiedzieć,że jest co oglądać :nabijasie: :nabijasie:
  6. ooo... cześć Adas nie widziałam ciebie wczesniej
  7. Azunia wygladało na to ,że tylko my zostałyśmy a poeci gdzieś zaginęli w akcji :gwizdanie:
  8. kurcze jakie ja mam tutaj tyły kilka dni nieobecności i nie wiem od czego zaczynać.... normalnie aż sie pogubiłam
  9. cześć Paweł
  10. witamy panią dawno tu pani nie było bo taki jeden cafffaniak ciągle mój komputer obstawia i dopuścić mnie tu nie chce [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 19:42_________________________________________________ i ja się przyłącze do gratulacji :>
  11. Dobry wieczór wszystkim :> widzę,że dzisiaj tu tłoczno hej Azunia
  12. I ja się dołączę do podziękowań Bardzo mile spędzony czas w przepięknej scenerii z wybornym towarzystwem.... :> :> :>
  13. a kto powiedział,że będę tam sama
  14. nie przejmuj sie przynajmniej nie będziemy słyszeć z za ściany chrapania kolegów ja też wcześnie wpłaciłam całość i nic to nie zmieniło...... a niesmak mam podobny do Twojego,ale oswoiłam sie juz z tym dobrze,że w piwnicy nas nie ulokowali
  15. wiesz co, wole się gramolić nawet na II piętro niż mieć za ścianą dzieci. ale tam nie jadą dzięci poniżej roku i nie budzą się co 2h z płaczem bo są głodne Mam nadzieję, bo jak słyszę płacz dziecka to dostaję szewskiej pasji weź nie przeginaj, jestem mama ale płacz dziecka jest niedowytrzymania [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 17:18_________________________________________________ pozostawię to bez komentarza!!!!! żenujace
  16. dobranoc i śpijta dobrze,co by na jutro dużo sił na pisanie poezji mieli :naughty:
  17. zmykam panowie bo północ już dawno wybiła
  18. mówisz,że az takie parcie wszyscy będą mieli na szkło..... :nabijasie:
  19. spokojnie satrczy dla wszystkich siostra kazała dokupić zapasową taśme
  20. o TYYYYyyyyyyyyyyyyyyyy
  21. witamy,witamy :>
  22. macie mnie na wyłączność :> a juz myslalem ze mam a nie macie... :gwizdanie: będziesz miał w bańke od Maciusia dobrze ,że juz śpi smacznie :gwizdanie:
  23. juz widzę te filmiki ..... :nabijasie: :nabijasie:
  24. macie mnie na wyłączność :>
  25. wszystkich jakos na spanie wzięło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.